Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 22. forduló

2019.05.23 - 20:00

Budapest, Elektromos SE (Elektromos)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
TÓTH CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÁMBOR LÁSZLÓ, HORVÁTH II. TAMÁS
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 22 18 2 2 114 27 87 56 7.7
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 22 18 2 2 73 26 47 56 7.7
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 22 16 3 3 95 23 72 51 7.4
4 DUNA SK DUNA SK 22 13 2 7 86 58 28 41 7.6
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 22 12 4 6 78 51 27 40 7.8
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  22 12 3 7 64 40 24 39 8
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 22 9 3 10 42 49 -7 30 7.4
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 22 7 5 10 63 61 2 26 7.5
9 BEAC BEAC 22 7 3 12 43 60 -17 24 7.6
10 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 22 7 2 13 57 82 -25 23 7.5
11 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 22 6 3 13 60 74 -14 21 7.3
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 22 6 3 13 30 64 -34 21 7.5
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 22 5 1 16 54 88 -34 15 7.1 (-1 pont)
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 22 0 0 22 12 168 -156 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 11 8 2 1 29 5 24 26 11 7 3 1 22 6 16 24 22 15 5 2 51 11 40 50
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 10 6 3 1 17 7 10 21 12 8 3 1 20 3 17 27 22 14 6 2 37 10 27 48
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 11 8 3 0 22 3 19 27 11 5 4 2 17 7 10 19 22 13 7 2 39 10 29 46
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 11 7 2 2 21 7 14 23 11 4 4 3 9 6 3 16 22 11 6 5 30 13 17 39
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 11 6 1 4 21 8 13 19 11 4 3 4 20 19 1 15 22 10 4 8 41 27 14 34
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 11 5 3 3 21 12 9 18 11 5 1 5 13 12 1 16 22 10 4 8 34 24 10 34
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 11 4 2 5 11 13 -2 14 11 4 4 3 20 16 4 16 22 8 6 8 31 29 2 30
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 11 2 3 6 6 15 -9 9 11 5 3 3 12 10 2 18 22 7 6 9 18 25 -7 27
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 11 1 5 5 8 19 -11 8 11 5 3 3 10 13 -3 18 22 6 8 8 18 32 -14 26
10 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 12 4 3 5 14 18 -4 15 10 2 1 7 13 24 -11 6 22 6 4 12 27 42 -15 21
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 11 2 3 6 7 15 -8 9 11 3 3 5 11 12 -1 12 22 5 6 11 18 27 -9 21
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 11 3 4 4 18 18 0 13 11 1 5 5 11 18 -7 8 22 4 9 9 29 36 -7 21
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 11 1 6 4 6 16 -10 9 11 3 3 5 7 16 -9 12 22 4 9 9 13 32 -19 21
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 11 0 1 10 2 31 -29 1 11 0 1 10 2 41 -39 1 22 0 2 20 4 72 -68 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 11 9 1 1 64 15 49 28 11 9 1 1 50 12 38 28 22 18 2 2 114 27 87 56
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 10 9 0 1 32 15 17 27 12 9 2 1 41 11 30 29 22 18 2 2 73 26 47 56
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 11 8 2 1 54 12 42 26 11 8 1 2 41 11 30 25 22 16 3 3 95 23 72 51
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 11 6 0 5 45 28 17 18 11 7 2 2 41 30 11 23 22 13 2 7 86 58 28 41
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 11 4 4 3 39 28 11 16 11 8 0 3 39 23 16 24 22 12 4 6 78 51 27 40
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 11 6 0 5 35 20 15 18 11 6 3 2 29 20 9 21 22 12 3 7 64 40 24 39
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 11 3 2 6 17 25 -8 11 11 6 1 4 25 24 1 19 22 9 3 10 42 49 -7 30
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 11 3 3 5 28 29 -1 12 11 4 2 5 35 32 3 14 22 7 5 10 63 61 2 26
9 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 11 3 1 7 17 32 -15 10 11 4 2 5 26 28 -2 14 22 7 3 12 43 60 -17 24
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 11 3 1 7 30 43 -13 10 11 4 1 6 27 39 -12 13 22 7 2 13 57 82 -25 23
11 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 11 4 2 5 38 35 3 14 11 2 1 8 22 39 -17 7 22 6 3 13 60 74 -14 21
12 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 11 3 2 6 18 29 -11 11 11 3 1 7 12 35 -23 10 22 6 3 13 30 64 -34 21
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 12 4 0 8 30 39 -9 12 10 1 1 8 24 49 -25 3 22 5 1 16 54 88 -34 15
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 11 0 0 11 6 68 -62 0 11 0 0 11 6 100 -94 0 22 0 0 22 12 168 -156 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 2--3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 1-2 - 11 - 70 - 20 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
1 - 70 - 70 - 30 - 31 - 7-0 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10-1 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0--4 - 11 - 11 - 52 - 59 - 32 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 64 - 17 - 1
ISSIMO SE
-4 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0-2 - 08 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2-2 - 61 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 2-7 - 32 - 1-5 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 8-2 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 6-1 - 52 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 5-3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 30 - 32 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 2-3 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

DINAMO TORPEDO KSE

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
NIMRÓD SE
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
PIRAMIS SE
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
DUNA SK
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DINAMO TORPEDO KSE

BAK RESPECT

2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BAK RESPECT
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
BEAC
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DUNA SK
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
BAK RESPECT
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
NIMRÓD SE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BAK RESPECT
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BAK RESPECT
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BAK RESPECT
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
PIRAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Kelen SC
2019. 03. 17. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
BAK RESPECT
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
BAK RESPECT
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BAK RESPECT
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BAK RESPECT
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
MTK BARÁTI KÖR
BAK RESPECT
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom