Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 23. forduló

2019.05.11 - 18:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
LANTOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MADARI ADRIÁN, KURTEJ JÁNOS
ÚJPESTI FLOTTA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
90'
45'

Gólok

FEHÉR GYULA

6'

1 - 0

 

BORBÉLY ZSOLT

21'

2 - 0

 

 

2 - 1

23'

ZSIGMOND ELEK
TÓTH GÁBOR

35'

3 - 1

 

LŐRINCZ PÉTER

42'

4 - 1

 

 

4 - 2

68'

STRANYÓCZKY LÁSZLÓ
KOVÁCS RICHARD RAJMUND

73'

5 - 2

 

 

5 - 3

89'

BALOGH NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 23 19 2 2 125 27 98 59 7.9
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 23 18 2 3 74 31 43 56 7.6
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 23 17 3 3 109 23 86 54 7.6
4 DUNA SK DUNA SK 23 14 2 7 88 59 29 44 7.9
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 23 13 4 6 80 51 29 43 7.9
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  23 13 3 7 69 41 28 42 7.7
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 23 9 3 11 45 54 -9 30 7.3
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 23 8 5 10 68 64 4 29 7.5
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 23 7 3 13 66 77 -11 24 7.7
10 BEAC BEAC 23 7 3 13 43 62 -19 24 7.5
11 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 23 7 2 14 57 93 -36 23 7.2
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 23 6 3 14 31 66 -35 21 7.3
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 23 5 1 17 57 94 -37 15 7.3 (-1 pont)
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 23 0 0 23 12 182 -170 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 12 9 2 1 34 5 29 29 11 7 3 1 22 6 16 24 23 16 5 2 56 11 45 53
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 11 8 3 0 22 3 19 27 12 6 4 2 21 7 14 22 23 14 7 2 43 10 33 49
3 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 10 6 3 1 17 7 10 21 13 8 3 2 21 5 16 27 23 14 6 3 38 12 26 48
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 12 8 2 2 23 8 15 26 11 4 4 3 9 6 3 16 23 12 6 5 32 14 18 42
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 12 7 1 4 22 8 14 22 11 4 3 4 20 19 1 15 23 11 4 8 42 27 15 37
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 11 5 3 3 21 12 9 18 12 6 1 5 14 12 2 19 23 11 4 8 35 24 11 37
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 5 2 5 15 14 1 17 11 4 4 3 20 16 4 16 23 9 6 8 35 30 5 33
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 11 2 3 6 6 15 -9 9 12 5 3 4 13 14 -1 18 23 7 6 10 19 29 -10 27
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 11 1 5 5 8 19 -11 8 12 5 3 4 10 18 -8 18 23 6 8 9 18 37 -19 26
10 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 11 3 4 4 18 18 0 13 12 2 5 5 14 19 -5 11 23 5 9 9 32 37 -5 24
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 3 6 15 21 -6 15 10 2 1 7 13 24 -11 6 23 6 4 13 28 45 -17 21
12 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 12 2 3 7 7 16 -9 9 11 3 3 5 11 12 -1 12 23 5 6 12 18 28 -10 21
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 11 1 6 4 6 16 -10 9 12 3 3 6 7 17 -10 12 23 4 9 10 13 33 -20 21
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 1 11 2 35 -33 1 11 0 1 10 2 41 -39 1 23 0 2 21 4 76 -72 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 12 10 1 1 75 15 60 31 11 9 1 1 50 12 38 28 23 19 2 2 125 27 98 59
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 10 9 0 1 32 15 17 27 13 9 2 2 42 16 26 29 23 18 2 3 74 31 43 56
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 11 8 2 1 54 12 42 26 12 9 1 2 55 11 44 28 23 17 3 3 109 23 86 54
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 12 7 0 5 47 29 18 21 11 7 2 2 41 30 11 23 23 14 2 7 88 59 29 44
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 11 4 4 3 39 28 11 16 12 9 0 3 41 23 18 27 23 13 4 6 80 51 29 43
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 12 7 0 5 40 21 19 21 11 6 3 2 29 20 9 21 23 13 3 7 69 41 28 42
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 11 3 2 6 17 25 -8 11 12 6 1 5 28 29 -1 19 23 9 3 11 45 54 -9 30
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 4 3 5 33 32 1 15 11 4 2 5 35 32 3 14 23 8 5 10 68 64 4 29
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 11 4 2 5 38 35 3 14 12 3 1 8 28 42 -14 10 23 7 3 13 66 77 -11 24
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 12 3 1 8 17 34 -17 10 11 4 2 5 26 28 -2 14 23 7 3 13 43 62 -19 24
11 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 11 3 1 7 30 43 -13 10 12 4 1 7 27 50 -23 13 23 7 2 14 57 93 -36 23
12 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 11 3 2 6 18 29 -11 11 12 3 1 8 13 37 -24 10 23 6 3 14 31 66 -35 21
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 0 9 33 45 -12 12 10 1 1 8 24 49 -25 3 23 5 1 17 57 94 -37 15
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 0 12 6 82 -76 0 11 0 0 11 6 100 -94 0 23 0 0 23 12 182 -170 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 25 - 1-3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 10 - 22 - 11 - 70 - 20 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
1 - 70 - 70 - 30 - 31 - 70 - 140 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10-1 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 02 - 1
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0--4 - 11 - 11 - 52 - 59 - 32 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 64 - 17 - 1
ISSIMO SE
-4 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0-2 - 08 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2-2 - 61 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 2-7 - 32 - 111 - 05 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 83 - 62 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 6-1 - 52 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 5-3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2-5 - 30 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 30 - 32 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 2-3 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

ÚJPESTI FLOTTA

2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BEAC
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
NIMRÓD SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BAK RESPECT
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DUNA SK
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 24. 19:30
Kelen SC
2019. 04. 24. 19:30
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
PIRAMIS SE

RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC

2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
NIMRÓD SE
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ISSIMO SE
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 30. 13:30
Ikarus BSE
2018. 09. 30. 13:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BAK RESPECT
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 11. 11. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BEAC
2018. 11. 24. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 24. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 07. 19:00
Kelen SC
2019. 04. 07. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 21. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 21. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 05. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 18. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 18. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PIRAMIS SE
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 06. 02. 16:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DUNA SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom