Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 24. forduló

2019.05.19 - 20:00

Budapest, BKV Előre Stadion

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
KOVÁCS ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUDICKY BÁLINT, KOVÁCS BENJÁMIN
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
90'
45'

Gólok

WENDLER GÁBOR

12'

1 - 0

 

BÍRÓ CSABA

20'

2 - 0

 

 

2 - 1

63'

SZŰCS PÉTER ÁDÁM
SZŰCS GÉZA

66'

3 - 1

 

SZŰCS GÉZA

78'

4 - 1

 

ALMÁSI NORBERT

79'

5 - 1

 

SZŰCS GÉZA

87'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 24 20 2 2 130 29 101 62 8.1
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 24 19 2 3 80 33 47 59 7.6
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 24 18 3 3 115 25 90 57 7.6
4 DUNA SK DUNA SK 24 14 3 7 92 63 29 45 7.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 24 13 5 6 84 55 29 44 7.7
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  24 13 3 8 71 47 24 42 7.5
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 24 10 3 11 49 56 -7 33 7.5
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 24 8 5 11 70 70 0 29 7.3
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 24 8 3 13 69 77 -8 27 7.8
10 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 24 8 2 14 63 94 -31 26 7.5
11 BEAC BEAC 24 7 3 14 43 65 -22 24 7.5
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 24 6 3 15 33 71 -38 21 7
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 24 5 1 18 59 98 -39 15 7.3 (-1 pont)
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 24 0 0 24 13 188 -175 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 12 9 2 1 34 5 29 29 12 8 3 1 26 6 20 27 24 17 5 2 60 11 49 56
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 12 9 3 0 25 3 22 30 12 6 4 2 21 7 14 22 24 15 7 2 46 10 36 52
3 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 11 7 3 1 21 8 13 24 13 8 3 2 21 5 16 27 24 15 6 3 42 13 29 51
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 12 8 2 2 23 8 15 26 12 4 4 4 9 9 0 16 24 12 6 6 32 17 15 42
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 12 7 1 4 22 8 14 22 12 4 4 4 23 22 1 16 24 11 5 8 45 30 15 38
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 5 4 3 24 15 9 19 12 6 1 5 14 12 2 19 24 11 5 8 38 27 11 38
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 5 2 5 15 14 1 17 12 4 4 4 21 20 1 16 24 9 6 9 36 34 2 33
8 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 2 5 5 10 19 -9 11 12 5 3 4 10 18 -8 18 24 7 8 9 20 37 -17 29
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 2 4 6 8 17 -9 10 12 5 3 4 13 14 -1 18 24 7 7 10 21 31 -10 28
10 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 3 5 4 18 18 0 14 12 2 5 5 14 19 -5 11 24 5 10 9 32 37 -5 25
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 3 6 15 21 -6 15 11 2 2 7 15 26 -11 7 24 6 5 13 30 47 -17 22
12 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 12 2 3 7 7 16 -9 9 12 3 4 5 11 12 -1 13 24 5 7 12 18 28 -10 22
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 1 6 5 6 20 -14 9 12 3 3 6 7 17 -10 12 24 4 9 11 13 37 -24 21
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 1 11 2 35 -33 1 12 0 1 11 2 43 -41 1 24 0 2 22 4 78 -74 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 12 10 1 1 75 15 60 31 12 10 1 1 55 14 41 31 24 20 2 2 130 29 101 62
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 11 10 0 1 38 17 21 30 13 9 2 2 42 16 26 29 24 19 2 3 80 33 47 59
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 12 9 2 1 60 14 46 29 12 9 1 2 55 11 44 28 24 18 3 3 115 25 90 57
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 12 7 0 5 47 29 18 21 12 7 3 2 45 34 11 24 24 14 3 7 92 63 29 45
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 4 5 3 43 32 11 17 12 9 0 3 41 23 18 27 24 13 5 6 84 55 29 44
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 12 7 0 5 40 21 19 21 12 6 3 3 31 26 5 21 24 13 3 8 71 47 24 42
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 4 2 6 21 27 -6 14 12 6 1 5 28 29 -1 19 24 10 3 11 49 56 -7 33
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 4 3 5 33 32 1 15 12 4 2 6 37 38 -1 14 24 8 5 11 70 70 0 29
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 5 2 5 41 35 6 17 12 3 1 8 28 42 -14 10 24 8 3 13 69 77 -8 27
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 4 1 7 36 44 -8 13 12 4 1 7 27 50 -23 13 24 8 2 14 63 94 -31 26
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 12 3 1 8 17 34 -17 10 12 4 2 6 26 31 -5 14 24 7 3 14 43 65 -22 24
12 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 3 2 7 20 34 -14 11 12 3 1 8 13 37 -24 10 24 6 3 15 33 71 -38 21
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 0 9 33 45 -12 12 11 1 1 9 26 53 -27 3 24 5 1 18 59 98 -39 15
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 0 12 6 82 -76 0 12 0 0 12 7 106 -99 0 24 0 0 24 13 188 -175 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 25 - 1-3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 10 - 22 - 11 - 70 - 20 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
1 - 70 - 70 - 30 - 31 - 70 - 140 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10-1 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 02 - 1
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0-4 - 44 - 11 - 11 - 52 - 59 - 32 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 23 - 09 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 64 - 17 - 1
ISSIMO SE
6 - 24 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0-2 - 08 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 26 - 12 - 61 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 2-7 - 32 - 111 - 05 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 83 - 62 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 64 - 21 - 52 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 5-3 - 16 - 23 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2-5 - 30 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 30 - 32 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 22 - 53 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

MTK BARÁTI KÖR

2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
MTK BARÁTI KÖR
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
BEAC
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
NIMRÓD SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 10. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 10. 16:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 18. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 18. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
PIRAMIS SE
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DUNA SK
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
MTK BARÁTI KÖR
BAK RESPECT

DINAMO TORPEDO KSE

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
NIMRÓD SE
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
PIRAMIS SE
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
DUNA SK
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DINAMO TORPEDO KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom