Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 24. forduló

2019.05.19 - 11:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
KISS II. GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZEGLÉDI BARNA, JUHÁSZ MÁRK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DUNA SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

VIDA KRISZTIÁN

 

0 - 2

11'

VIDA KRISZTIÁN
JAKUBEK NORBERT

18'

1 - 2

 

PELLER ÁKOS

24'

2 - 2

 

 

2 - 3

38'

TINELLY BÁLINT
PELLER ÁKOS

46'

3 - 3

 

PELLER ÁKOS

56'

4 - 3

 

 

4 - 4

74'

VIDA KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 24 20 2 2 130 29 101 62 8.1
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 24 19 2 3 80 33 47 59 7.6
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 24 18 3 3 115 25 90 57 7.6
4 DUNA SK DUNA SK 24 14 3 7 92 63 29 45 7.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 24 13 5 6 84 55 29 44 7.7
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  24 13 3 8 71 47 24 42 7.5
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 24 10 3 11 49 56 -7 33 7.5
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 24 8 5 11 70 70 0 29 7.3
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 24 8 3 13 69 77 -8 27 7.8
10 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 24 8 2 14 63 94 -31 26 7.5
11 BEAC BEAC 24 7 3 14 43 65 -22 24 7.5
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 24 6 3 15 33 71 -38 21 7
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 24 5 1 18 59 98 -39 15 7.3 (-1 pont)
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 24 0 0 24 13 188 -175 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 12 9 2 1 34 5 29 29 12 8 3 1 26 6 20 27 24 17 5 2 60 11 49 56
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 12 9 3 0 25 3 22 30 12 6 4 2 21 7 14 22 24 15 7 2 46 10 36 52
3 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 11 7 3 1 21 8 13 24 13 8 3 2 21 5 16 27 24 15 6 3 42 13 29 51
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 12 8 2 2 23 8 15 26 12 4 4 4 9 9 0 16 24 12 6 6 32 17 15 42
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 12 7 1 4 22 8 14 22 12 4 4 4 23 22 1 16 24 11 5 8 45 30 15 38
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 5 4 3 24 15 9 19 12 6 1 5 14 12 2 19 24 11 5 8 38 27 11 38
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 5 2 5 15 14 1 17 12 4 4 4 21 20 1 16 24 9 6 9 36 34 2 33
8 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 2 5 5 10 19 -9 11 12 5 3 4 10 18 -8 18 24 7 8 9 20 37 -17 29
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 2 4 6 8 17 -9 10 12 5 3 4 13 14 -1 18 24 7 7 10 21 31 -10 28
10 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 3 5 4 18 18 0 14 12 2 5 5 14 19 -5 11 24 5 10 9 32 37 -5 25
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 3 6 15 21 -6 15 11 2 2 7 15 26 -11 7 24 6 5 13 30 47 -17 22
12 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 12 2 3 7 7 16 -9 9 12 3 4 5 11 12 -1 13 24 5 7 12 18 28 -10 22
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 1 6 5 6 20 -14 9 12 3 3 6 7 17 -10 12 24 4 9 11 13 37 -24 21
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 1 11 2 35 -33 1 12 0 1 11 2 43 -41 1 24 0 2 22 4 78 -74 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 12 10 1 1 75 15 60 31 12 10 1 1 55 14 41 31 24 20 2 2 130 29 101 62
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 11 10 0 1 38 17 21 30 13 9 2 2 42 16 26 29 24 19 2 3 80 33 47 59
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 12 9 2 1 60 14 46 29 12 9 1 2 55 11 44 28 24 18 3 3 115 25 90 57
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 12 7 0 5 47 29 18 21 12 7 3 2 45 34 11 24 24 14 3 7 92 63 29 45
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 4 5 3 43 32 11 17 12 9 0 3 41 23 18 27 24 13 5 6 84 55 29 44
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 12 7 0 5 40 21 19 21 12 6 3 3 31 26 5 21 24 13 3 8 71 47 24 42
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 4 2 6 21 27 -6 14 12 6 1 5 28 29 -1 19 24 10 3 11 49 56 -7 33
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 4 3 5 33 32 1 15 12 4 2 6 37 38 -1 14 24 8 5 11 70 70 0 29
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 5 2 5 41 35 6 17 12 3 1 8 28 42 -14 10 24 8 3 13 69 77 -8 27
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 4 1 7 36 44 -8 13 12 4 1 7 27 50 -23 13 24 8 2 14 63 94 -31 26
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 12 3 1 8 17 34 -17 10 12 4 2 6 26 31 -5 14 24 7 3 14 43 65 -22 24
12 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 3 2 7 20 34 -14 11 12 3 1 8 13 37 -24 10 24 6 3 15 33 71 -38 21
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 0 9 33 45 -12 12 11 1 1 9 26 53 -27 3 24 5 1 18 59 98 -39 15
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 0 12 6 82 -76 0 12 0 0 12 7 106 -99 0 24 0 0 24 13 188 -175 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 25 - 1-3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 10 - 22 - 11 - 70 - 20 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
1 - 70 - 70 - 30 - 31 - 70 - 140 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10-1 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 02 - 1
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0-4 - 44 - 11 - 11 - 52 - 59 - 32 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 23 - 09 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 64 - 17 - 1
ISSIMO SE
6 - 24 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0-2 - 08 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 26 - 12 - 61 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 2-7 - 32 - 111 - 05 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 83 - 62 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 64 - 21 - 52 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 5-3 - 16 - 23 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2-5 - 30 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 30 - 32 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 22 - 53 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

FŐV. VÍZMŰVEK SK II.

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
NIMRÓD SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ELMARDT
PIRAMIS SE
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
PIRAMIS SE
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DUNA SK
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
NIMRÓD SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DINAMO TORPEDO KSE

DUNA SK

2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DUNA SK
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 16. 15:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 16. 15:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DUNA SK
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BEAC
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DUNA SK
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DUNA SK
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DUNA SK
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 04. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 04. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DUNA SK
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DUNA SK
2018. 11. 24. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 24. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DUNA SK
2019. 03. 23. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
PIRAMIS SE
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DUNA SK
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BAK RESPECT
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
NIMRÓD SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
DUNA SK
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ISSIMO SE
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 05. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DUNA SK
2019. 05. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DUNA SK
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FUTBALFÉRIA SC
2019. 06. 02. 16:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DUNA SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom