Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 24. forduló

2019.05.18 - 16:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
WEIGL ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÁLÓCZI GYÖRGY, GRIMM GYÖRGY
ISSIMO SE
BAK RESPECT
90'
45'

Gólok

HORVÁTH ZSOLT

8'

1 - 0

 

TARPAI GYULA DÁNIEL

13'

2 - 0

 

BÖJTÖS GÁBOR

25'

3 - 0

 

 

3 - 1

48'

FÁBIÁN ATTILA
TAKÁTS ÁDÁM

61'

4 - 1

 

 

4 - 2

83'

VATAI SÁNDOR DÁVID
SOMOGYVÁRI NORBERT ZSOLT

85'

5 - 2

 

ILLÉS KÁROLY

89'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 24 20 2 2 130 29 101 62 8.1
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 24 19 2 3 80 33 47 59 7.6
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 24 18 3 3 115 25 90 57 7.6
4 DUNA SK DUNA SK 24 14 3 7 92 63 29 45 7.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 24 13 5 6 84 55 29 44 7.7
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  24 13 3 8 71 47 24 42 7.5
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 24 10 3 11 49 56 -7 33 7.5
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 24 8 5 11 70 70 0 29 7.3
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 24 8 3 13 69 77 -8 27 7.8
10 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 24 8 2 14 63 94 -31 26 7.5
11 BEAC BEAC 24 7 3 14 43 65 -22 24 7.5
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 24 6 3 15 33 71 -38 21 7
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 24 5 1 18 59 98 -39 15 7.3 (-1 pont)
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 24 0 0 24 13 188 -175 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 12 9 2 1 34 5 29 29 12 8 3 1 26 6 20 27 24 17 5 2 60 11 49 56
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 12 9 3 0 25 3 22 30 12 6 4 2 21 7 14 22 24 15 7 2 46 10 36 52
3 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 11 7 3 1 21 8 13 24 13 8 3 2 21 5 16 27 24 15 6 3 42 13 29 51
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 12 8 2 2 23 8 15 26 12 4 4 4 9 9 0 16 24 12 6 6 32 17 15 42
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 12 7 1 4 22 8 14 22 12 4 4 4 23 22 1 16 24 11 5 8 45 30 15 38
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 5 4 3 24 15 9 19 12 6 1 5 14 12 2 19 24 11 5 8 38 27 11 38
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 5 2 5 15 14 1 17 12 4 4 4 21 20 1 16 24 9 6 9 36 34 2 33
8 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 2 5 5 10 19 -9 11 12 5 3 4 10 18 -8 18 24 7 8 9 20 37 -17 29
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 2 4 6 8 17 -9 10 12 5 3 4 13 14 -1 18 24 7 7 10 21 31 -10 28
10 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 3 5 4 18 18 0 14 12 2 5 5 14 19 -5 11 24 5 10 9 32 37 -5 25
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 3 6 15 21 -6 15 11 2 2 7 15 26 -11 7 24 6 5 13 30 47 -17 22
12 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 12 2 3 7 7 16 -9 9 12 3 4 5 11 12 -1 13 24 5 7 12 18 28 -10 22
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 1 6 5 6 20 -14 9 12 3 3 6 7 17 -10 12 24 4 9 11 13 37 -24 21
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 1 11 2 35 -33 1 12 0 1 11 2 43 -41 1 24 0 2 22 4 78 -74 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 12 10 1 1 75 15 60 31 12 10 1 1 55 14 41 31 24 20 2 2 130 29 101 62
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 11 10 0 1 38 17 21 30 13 9 2 2 42 16 26 29 24 19 2 3 80 33 47 59
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 12 9 2 1 60 14 46 29 12 9 1 2 55 11 44 28 24 18 3 3 115 25 90 57
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 12 7 0 5 47 29 18 21 12 7 3 2 45 34 11 24 24 14 3 7 92 63 29 45
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 4 5 3 43 32 11 17 12 9 0 3 41 23 18 27 24 13 5 6 84 55 29 44
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 12 7 0 5 40 21 19 21 12 6 3 3 31 26 5 21 24 13 3 8 71 47 24 42
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 4 2 6 21 27 -6 14 12 6 1 5 28 29 -1 19 24 10 3 11 49 56 -7 33
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 4 3 5 33 32 1 15 12 4 2 6 37 38 -1 14 24 8 5 11 70 70 0 29
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 5 2 5 41 35 6 17 12 3 1 8 28 42 -14 10 24 8 3 13 69 77 -8 27
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 4 1 7 36 44 -8 13 12 4 1 7 27 50 -23 13 24 8 2 14 63 94 -31 26
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 12 3 1 8 17 34 -17 10 12 4 2 6 26 31 -5 14 24 7 3 14 43 65 -22 24
12 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 3 2 7 20 34 -14 11 12 3 1 8 13 37 -24 10 24 6 3 15 33 71 -38 21
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 0 9 33 45 -12 12 11 1 1 9 26 53 -27 3 24 5 1 18 59 98 -39 15
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 12 0 0 12 6 82 -76 0 12 0 0 12 7 106 -99 0 24 0 0 24 13 188 -175 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 25 - 1-3 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 10 - 22 - 11 - 70 - 20 - 54 - 2-2 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
1 - 70 - 70 - 30 - 31 - 70 - 140 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 6-
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 10-1 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 02 - 1
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0-4 - 44 - 11 - 11 - 52 - 59 - 32 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 23 - 09 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 64 - 17 - 1
ISSIMO SE
6 - 24 - 414 - 12 - 36 - 18 - 0-2 - 08 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 26 - 12 - 61 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 2-7 - 32 - 111 - 05 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 83 - 62 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 64 - 21 - 52 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 5-3 - 16 - 23 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2-5 - 30 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 30 - 32 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 22 - 53 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

ISSIMO SE

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ISSIMO SE
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
PIRAMIS SE
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ISSIMO SE
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DUNA SK
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ISSIMO SE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
FUTBALFÉRIA SC
ISSIMO SE
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE II
ISSIMO SE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ISSIMO SE
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE
BEAC
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ISSIMO SE
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
NIMRÓD SE
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 02. 19:00
Kelen SC
2019. 06. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
ISSIMO SE

BAK RESPECT

2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BAK RESPECT
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
BEAC
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DUNA SK
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
BAK RESPECT
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
NIMRÓD SE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BAK RESPECT
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BAK RESPECT
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BAK RESPECT
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
PIRAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Kelen SC
2019. 03. 17. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
BAK RESPECT
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
BAK RESPECT
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BAK RESPECT
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BAK RESPECT
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
MTK BARÁTI KÖR
BAK RESPECT
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom