Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 25. forduló

2019.05.25 - 10:00

Budapest, Láng SK Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
MADARI ADRIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ GÁBOR, KISS GERGŐ
BAK RESPECT
ÚJPESTI FLOTTA
90'
45'

Gólok

BORSI GERGELY TAMÁS

15'

1 - 0

 

 

1 - 1

37'

TÓTH GÁBOR
FÁBIÁN ATTILA

62'

2 - 1

 

 

2 - 2

67'

BODZSÁR ATTILA GÁBOR

 

2 - 3

74'

TÓTH GÁBOR

 

2 - 4

84'

LŐRINCZ PÉTER

 

2 - 5

87'

PÁNI PATRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 25 21 2 2 141 30 111 65 8
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 25 20 2 3 84 36 48 62 7.8
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 25 19 3 3 121 25 96 60 7.7
4 DUNA SK DUNA SK 25 15 3 7 97 66 31 48 7.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 25 13 5 7 85 66 19 44 7.4
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  25 13 3 9 73 52 21 42 7.5
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 25 10 3 12 49 60 -11 33 7.7
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 25 9 5 11 75 72 3 32 7.2
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 25 8 3 14 72 82 -10 27 7.6
10 BEAC BEAC 25 8 3 14 47 65 -18 27 7.5
11 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 25 8 2 15 63 100 -37 26 7.3
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 25 7 3 15 36 71 -35 24 7.3
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 25 5 1 19 62 102 -40 15 7 (-1 pont)
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 25 0 0 25 13 191 -178 0 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 13 10 2 1 40 6 34 32 12 8 3 1 26 6 20 27 25 18 5 2 66 12 54 59
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 13 10 3 0 28 3 25 33 12 6 4 2 21 7 14 22 25 16 7 2 49 10 39 55
3 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 12 7 3 2 22 11 11 24 13 8 3 2 21 5 16 27 25 15 6 4 43 16 27 51
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 13 8 3 2 24 9 15 27 12 4 4 4 9 9 0 16 25 12 7 6 33 18 15 43
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 13 8 1 4 24 9 15 25 12 4 4 4 23 22 1 16 25 12 5 8 47 31 16 41
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 5 4 3 24 15 9 19 13 6 1 6 15 18 -3 19 25 11 5 9 39 33 6 38
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 5 2 5 15 14 1 17 13 4 5 4 22 21 1 17 25 9 7 9 37 35 2 34
8 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 2 5 5 10 19 -9 11 13 5 3 5 10 21 -11 18 25 7 8 10 20 40 -20 29
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 2 4 6 8 17 -9 10 13 5 3 5 13 16 -3 18 25 7 7 11 21 33 -12 28
10 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 3 6 15 21 -6 15 12 3 2 7 18 27 -9 10 25 7 5 13 33 48 -15 25
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 13 3 3 7 9 16 -7 12 12 3 4 5 11 12 -1 13 25 6 7 12 20 28 -8 25
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 3 5 4 18 18 0 14 13 2 5 6 15 21 -6 11 25 5 10 10 33 39 -6 25
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 1 6 5 6 20 -14 9 13 3 4 6 7 17 -10 13 25 4 10 11 13 37 -24 22
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 13 0 2 11 2 35 -33 2 12 0 1 11 2 43 -41 1 25 0 3 22 4 78 -74 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 13 11 1 1 86 16 70 34 12 10 1 1 55 14 41 31 25 21 2 2 141 30 111 65
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 12 11 0 1 42 20 22 33 13 9 2 2 42 16 26 29 25 20 2 3 84 36 48 62
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 13 10 2 1 66 14 52 32 12 9 1 2 55 11 44 28 25 19 3 3 121 25 96 60
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 13 8 0 5 52 32 20 24 12 7 3 2 45 34 11 24 25 15 3 7 97 66 31 48
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 4 5 3 43 32 11 17 13 9 0 4 42 34 8 27 25 13 5 7 85 66 19 44
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 13 7 0 6 42 26 16 21 12 6 3 3 31 26 5 21 25 13 3 9 73 52 21 42
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 4 2 6 21 27 -6 14 13 6 1 6 28 33 -5 19 25 10 3 12 49 60 -11 33
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 4 3 5 33 32 1 15 13 5 2 6 42 40 2 17 25 9 5 11 75 72 3 32
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 5 2 5 41 35 6 17 13 3 1 9 31 47 -16 10 25 8 3 14 72 82 -10 27
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 13 4 1 8 21 34 -13 13 12 4 2 6 26 31 -5 14 25 8 3 14 47 65 -18 27
11 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 4 1 7 36 44 -8 13 13 4 1 8 27 56 -29 13 25 8 2 15 63 100 -37 26
12 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 3 2 7 20 34 -14 11 13 4 1 8 16 37 -21 13 25 7 3 15 36 71 -35 24
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 0 9 33 45 -12 12 12 1 1 10 29 57 -28 3 25 5 1 19 62 102 -40 15
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 13 0 0 13 6 85 -79 0 12 0 0 12 7 106 -99 0 25 0 0 25 13 191 -178 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 25 - 12 - 53 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 10 - 22 - 11 - 70 - 20 - 54 - 24 - 02 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
1 - 70 - 70 - 30 - 31 - 70 - 140 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 60 - 3
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 105 - 31 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 02 - 1
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0-4 - 44 - 11 - 11 - 52 - 59 - 32 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 23 - 09 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 64 - 17 - 1
ISSIMO SE
6 - 24 - 414 - 12 - 36 - 18 - 06 - 02 - 08 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 26 - 12 - 61 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 211 - 17 - 32 - 111 - 05 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 83 - 62 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 64 - 21 - 52 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 54 - 33 - 16 - 23 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2-5 - 30 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 30 - 32 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 22 - 53 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

BAK RESPECT

2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BAK RESPECT
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
BEAC
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DUNA SK
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
BAK RESPECT
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
NIMRÓD SE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BAK RESPECT
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BAK RESPECT
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BAK RESPECT
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
PIRAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Kelen SC
2019. 03. 17. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
BAK RESPECT
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
BAK RESPECT
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BAK RESPECT
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BAK RESPECT
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 06. 02. 19:00
Vasas Sporttelep
MTK BARÁTI KÖR
BAK RESPECT

ÚJPESTI FLOTTA

2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BEAC
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
NIMRÓD SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BAK RESPECT
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DUNA SK
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 24. 19:30
Kelen SC
2019. 04. 24. 19:30
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
PIRAMIS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom