Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 26. forduló

2019.06.01 - 18:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
KISS GYÖRGY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JANKOVICS LÓRÁNT, PAP TAMÁS
ÚJPESTI FLOTTA
PIRAMIS SE
90'
45'

Gólok

BORBÉLY ZSOLT

26'

1 - 0

 

TÓTH GÁBOR

41'

2 - 0

 

LŐRINCZ PÉTER

43'

3 - 0

 

 

3 - 1

47'

AUER ALBERT
LŐRINCZ PÉTER

54'

4 - 1

 

BORBÉLY ZSOLT

61'

5 - 1

 

 

5 - 2

73'

KOVÁCS ATTILA

 

5 - 3

88'

PÁNI PATRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 26 22 2 2 149 34 115 68 8
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 26 21 2 3 91 38 53 65 7.9
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 26 19 3 4 122 30 92 60 7.8
4 DUNA SK DUNA SK 26 16 3 7 102 68 34 51 7.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 26 14 5 7 97 67 30 47 7.7
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  26 14 3 9 78 53 25 45 7.6
7 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 26 10 5 11 80 75 5 35 7.5
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 26 10 3 13 51 65 -14 33 7.5
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 26 8 3 15 76 90 -14 27 7.4
10 BEAC BEAC 26 8 3 15 49 72 -23 27 7.3
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 26 8 3 15 41 72 -31 27 7.2
12 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 26 8 2 16 64 105 -41 26 7.2
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 26 5 1 20 65 107 -42 15 7.1 (-1 pont)
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 26 0 0 26 14 203 -189 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 13 10 2 1 40 6 34 32 13 9 3 1 31 8 23 30 26 19 5 2 71 14 57 62
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 13 10 3 0 28 3 25 33 13 6 5 2 22 8 14 23 26 16 8 2 50 11 39 56
3 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 13 8 3 2 27 12 15 27 13 8 3 2 21 5 16 27 26 16 6 4 48 17 31 54
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 13 8 1 4 24 9 15 25 13 5 4 4 25 23 2 19 26 13 5 8 49 32 17 44
5 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 13 8 3 2 24 9 15 27 13 4 4 5 9 10 -1 16 26 12 7 7 33 19 14 43
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 13 6 4 3 29 15 14 22 13 6 1 6 15 18 -3 19 26 12 5 9 44 33 11 41
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 13 6 2 5 18 14 4 20 13 4 5 4 22 21 1 17 26 10 7 9 40 35 5 37
8 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 13 3 5 5 11 19 -8 14 13 5 3 5 10 21 -11 18 26 8 8 10 21 40 -19 32
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 13 2 4 7 9 19 -10 10 13 5 3 5 13 16 -3 18 26 7 7 12 22 35 -13 28
10 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 3 6 15 21 -6 15 13 3 2 8 18 30 -12 10 26 7 5 14 33 51 -18 25
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 13 3 3 7 9 16 -7 12 13 3 4 6 12 17 -5 13 26 6 7 13 21 33 -12 25
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 13 3 5 5 20 23 -3 14 13 2 5 6 15 21 -6 11 26 5 10 11 35 44 -9 25
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 13 1 7 5 7 21 -14 10 13 3 4 6 7 17 -10 13 26 4 11 11 14 38 -24 23
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 13 0 2 11 2 35 -33 2 13 0 1 12 2 48 -46 1 26 0 3 23 4 83 -79 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 13 11 1 1 86 16 70 34 13 11 1 1 63 18 45 34 26 22 2 2 149 34 115 68
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 13 12 0 1 49 22 27 36 13 9 2 2 42 16 26 29 26 21 2 3 91 38 53 65
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 13 10 2 1 66 14 52 32 13 9 1 3 56 16 40 28 26 19 3 4 122 30 92 60
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 13 8 0 5 52 32 20 24 13 8 3 2 50 36 14 27 26 16 3 7 102 68 34 51
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 13 5 5 3 55 33 22 20 13 9 0 4 42 34 8 27 26 14 5 7 97 67 30 47
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 13 7 0 6 42 26 16 21 13 7 3 3 36 27 9 24 26 14 3 9 78 53 25 45
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 13 5 3 5 38 35 3 18 13 5 2 6 42 40 2 17 26 10 5 11 80 75 5 35
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 13 4 2 7 23 32 -9 14 13 6 1 6 28 33 -5 19 26 10 3 13 51 65 -14 33
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 13 5 2 6 45 43 2 17 13 3 1 9 31 47 -16 10 26 8 3 15 76 90 -14 27
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 13 4 1 8 21 34 -13 13 13 4 2 7 28 38 -10 14 26 8 3 15 49 72 -23 27
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 13 4 2 7 25 35 -10 14 13 4 1 8 16 37 -21 13 26 8 3 15 41 72 -31 27
12 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 13 4 1 8 37 49 -12 13 13 4 1 8 27 56 -29 13 26 8 2 16 64 105 -41 26
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 0 9 33 45 -12 12 13 1 1 11 32 62 -30 3 26 5 1 20 65 107 -42 15
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 13 0 0 13 6 85 -79 0 13 0 0 13 8 118 -110 0 26 0 0 26 14 203 -189 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 25 - 12 - 53 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 10 - 22 - 11 - 70 - 20 - 54 - 24 - 02 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
1 - 70 - 70 - 30 - 31 - 70 - 140 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 60 - 3
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 105 - 31 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 02 - 1
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 012 - 14 - 44 - 11 - 11 - 52 - 59 - 32 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 23 - 09 - 13 - 52 - 61 - 63 - 04 - 82 - 24 - 51 - 64 - 17 - 1
ISSIMO SE
6 - 24 - 414 - 12 - 36 - 18 - 06 - 02 - 08 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
1 - 54 - 26 - 12 - 61 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 211 - 17 - 32 - 111 - 05 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 83 - 62 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 12 - 51 - 22 - 00 - 30 - 00 - 64 - 21 - 52 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 17 - 24 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 54 - 33 - 16 - 23 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 25 - 35 - 30 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 30 - 32 - 13 - 32 - 31 - 15 - 13 - 22 - 53 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

ÚJPESTI FLOTTA

2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BEAC
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 08. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
NIMRÓD SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BAK RESPECT
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DUNA SK
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 24. 19:30
Kelen SC
2019. 04. 24. 19:30
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
PIRAMIS SE

PIRAMIS SE

2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BAK RESPECT
2018. 09. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
PIRAMIS SE
2018. 09. 16. 15:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 16. 15:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DUNA SK
2018. 09. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
PIRAMIS SE
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
PIRAMIS SE
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 10. 21. 19:00
Kelen SC
2018. 10. 21. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
PIRAMIS SE
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
PIRAMIS SE
2018. 11. 11. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 11. 18. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 18. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 25. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
PIRAMIS SE
2019. 03. 17. 18:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 18:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BEAC
2019. 03. 23. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
PIRAMIS SE
2019. 03. 31. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 31. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
NIMRÓD SE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
PIRAMIS SE
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ISSIMO SE
2019. 04. 18. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 18. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
PIRAMIS SE
2019. 04. 28. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 28. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ELMARDT
PIRAMIS SE
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
PIRAMIS SE
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 18. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 18. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PIRAMIS SE
2019. 05. 25. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
PIRAMIS SE
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 06. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
PIRAMIS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom