Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 4. forduló

2018.09.23 - 19:00

Budapest, Kelen SC

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
BARTKÓ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMA PÉTER, GUTTYÁN RENÁTA
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FUTBALFÉRIA SC
90'
45'

Gólok

KONECSNI BENCE BENDEGÚZ

83'

1 - 0

 

 

1 - 1

88'

BOROS DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 4 3 1 0 10 3 7 10 6.8
2 BAK RESPECT  BAK RESPECT  4 3 1 0 12 7 5 10 9.8
3 DUNA SK DUNA SK 4 3 0 1 15 8 7 9 8.3
4 ISSIMO SE ISSIMO SE 4 2 2 0 12 1 11 8 5.3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 2 2 0 14 5 9 8 7.3
6 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 4 2 1 1 13 4 9 7 7.8
7 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 4 2 1 1 13 10 3 7 10.3
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 2 0 2 5 9 -4 6 9
9 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 4 1 2 1 11 10 1 5 8.3
10 BEAC BEAC 4 1 1 2 10 11 -1 4 6.8
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 1 1 2 5 14 -9 4 6.5
12 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 4 0 0 4 3 11 -8 0 7.8
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 4 0 0 4 6 18 -12 0 5.3
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 4 0 0 4 3 21 -18 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 7 3 4 10
2 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 2 2 0 0 5 0 5 6 2 1 0 1 8 5 3 3 4 3 0 1 13 5 8 9
3 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 2 1 0 1 3 1 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 7 2 5 9
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 4 2 2 9
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 2 0 1 7 1 6 6 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 7 1 6 7
6 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 3 1 2 3 4 2 1 1 6 1 5 7
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 0 2 7 6 1 6
8 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 2 1 1 0 4 0 4 4 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 1 2 1 4 3 1 5
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 1 2 1 5 -4 4
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 1 1 0 4
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 1 1 0 0 2 0 2 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
12 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 2 1 0 1 2 5 -3 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 1 0 3 2 10 -8 3
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 2 2 1 8 -7 2
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 0 0 4 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 2 2 0 0 9 3 6 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 10 3 7 10
2 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 1 0 6 5 1 4 4 3 1 0 12 7 5 10
3 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 0 1 9 6 3 3 4 3 0 1 15 8 7 9
4 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 2 1 1 0 8 0 8 4 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 2 0 12 1 11 8
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 1 2 0 12 4 8 5 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 2 0 14 5 9 8
6 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 1 0 8 2 6 4 4 2 1 1 13 4 9 7
7 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 2 2 0 0 12 1 11 6 2 0 1 1 1 9 -8 1 4 2 1 1 13 10 3 7
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 5 9 -4 6
9 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 2 0 2 0 5 5 0 2 2 1 0 1 6 5 1 3 4 1 2 1 11 10 1 5
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 1 1 0 0 4 2 2 3 3 0 1 2 6 9 -3 1 4 1 1 2 10 11 -1 4
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 1 1 2 5 14 -9 4
12 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 0 4 3 11 -8 0
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 0 0 4 6 18 -12 0
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 2 0 0 2 2 8 -6 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 4 0 0 4 3 21 -18 0
 
BAK RESPECT
3 - 1-----------3 - 1
BEAC
--------4 - 2----
DINAMO TORPEDO KSE
---------0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 2---------3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 3----1 - 1------8 - 0
FUTBALFÉRIA SC
--9 - 1---3 - 0------
ISSIMO SE
-----8 - 0----0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
----1 - 2----0 - 3---
NIMRÓD SE
--------5 - 1-0 - 1--
PIRAMIS SE
2 - 3--1 - 6---------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
------0 - 3-0 - 6----
TESTVÉRISÉG SE II
--4 - 05 - 3---------
ÚJPESTI FLOTTA
-3 - 3------2 - 2----
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
-----1 - 1-3 - 2-----

Meccsek

XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.

2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 30. 13:30
Ikarus BSE
2018. 09. 30. 13:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 07. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 21. 19:00
Kelen SC
2018. 10. 21. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
PIRAMIS SE
2018. 10. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 11. 04. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 04. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DUNA SK
2018. 11. 11. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 11. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 09.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 09.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
03. 09.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 16.
Goldball Park
2019. 03. 16.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
03. 16.
BAK RESPECT
2019. 03. 23.
Goldball Park
2019. 03. 23.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
03. 23.
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 30.
Újpest SC Sporttelep
2019. 03. 30.
Újpest SC Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
03. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 04. 06.
Goldball Park
2019. 04. 06.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
04. 06.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 13.
Goldball Park
2019. 04. 13.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
04. 13.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 20.
Goldball Park
2019. 04. 20.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
04. 20.
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 28. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 28. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
04. 28. 18:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 05. 04.
Goldball Park
2019. 05. 04.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
05. 04.
BEAC
2019. 05. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
05. 11. 17:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 05. 18.
Goldball Park
2019. 05. 18.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
05. 18.
NIMRÓD SE
2019. 05. 25.
Elektromos SE
2019. 05. 25.
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
05. 25.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 06. 01.
Goldball Park
2019. 06. 01.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
06. 01.
ISSIMO SE

FUTBALFÉRIA SC

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
BAK RESPECT
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
PIRAMIS SE
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DUNA SK
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 09.
Elektromos SE
2019. 03. 09.
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
03. 09.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 16.
Újpest SC Sporttelep
2019. 03. 16.
Újpest SC Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
03. 16.
ISSIMO SE
2019. 03. 23.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 23.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
03. 23.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 30.
Újpest SC Sporttelep
2019. 03. 30.
Újpest SC Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
03. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
04. 07. 11:00
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
04. 13. 10:00
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 20.
Újpest SC Sporttelep
2019. 04. 20.
Újpest SC Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
04. 20.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 28. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
04. 28. 17:00
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 04.
Újpest SC Sporttelep
2019. 05. 04.
Újpest SC Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
05. 04.
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
05. 12. 18:00
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 18.
Újpest SC Sporttelep
2019. 05. 18.
Újpest SC Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
05. 18.
BEAC
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
05. 25. 18:00
FUTBALFÉRIA SC
2019. 06. 01.
Újpest SC Sporttelep
2019. 06. 01.
Újpest SC Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
06. 01.
NIMRÓD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol