Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 4. forduló

2018.09.23 - 18:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
NAGY ARNOLD JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ŐSZ MÁTÉ, SZABÓ LEVENTE
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

65'

MÁTYUS TAMÁS

 

0 - 2

84'

STRANYÓCZKY LÁSZLÓ

 

0 - 3

88'

DANÓ RENÁTÓ MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 4 3 1 0 10 3 7 10 6.8
2 BAK RESPECT  BAK RESPECT  4 3 1 0 12 7 5 10 9.8
3 DUNA SK DUNA SK 4 3 0 1 15 8 7 9 8.3
4 ISSIMO SE ISSIMO SE 4 2 2 0 12 1 11 8 5.3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 2 2 0 14 5 9 8 7.3
6 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 4 2 1 1 13 4 9 7 7.8
7 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 4 2 1 1 13 10 3 7 10.3
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 2 0 2 5 9 -4 6 9
9 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 4 1 2 1 11 10 1 5 8.3
10 BEAC BEAC 4 1 1 2 10 11 -1 4 6.8
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 1 1 2 5 14 -9 4 6.5
12 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 4 0 0 4 3 11 -8 0 7.8
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 4 0 0 4 6 18 -12 0 5.3
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 4 0 0 4 3 21 -18 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 7 3 4 10
2 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 2 2 0 0 5 0 5 6 2 1 0 1 8 5 3 3 4 3 0 1 13 5 8 9
3 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 2 1 0 1 3 1 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 7 2 5 9
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 4 2 2 9
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 2 0 1 7 1 6 6 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 7 1 6 7
6 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 3 1 2 3 4 2 1 1 6 1 5 7
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 0 2 7 6 1 6
8 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 2 1 1 0 4 0 4 4 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 1 2 1 4 3 1 5
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 1 2 1 5 -4 4
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 1 1 0 4
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 1 1 0 0 2 0 2 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
12 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 2 1 0 1 2 5 -3 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 1 0 3 2 10 -8 3
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 2 2 1 8 -7 2
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 0 0 4 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 2 2 0 0 9 3 6 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 10 3 7 10
2 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 1 0 6 5 1 4 4 3 1 0 12 7 5 10
3 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 0 1 9 6 3 3 4 3 0 1 15 8 7 9
4 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 2 1 1 0 8 0 8 4 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 2 0 12 1 11 8
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 1 2 0 12 4 8 5 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 2 0 14 5 9 8
6 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 1 0 8 2 6 4 4 2 1 1 13 4 9 7
7 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 2 2 0 0 12 1 11 6 2 0 1 1 1 9 -8 1 4 2 1 1 13 10 3 7
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 5 9 -4 6
9 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 2 0 2 0 5 5 0 2 2 1 0 1 6 5 1 3 4 1 2 1 11 10 1 5
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 1 1 0 0 4 2 2 3 3 0 1 2 6 9 -3 1 4 1 1 2 10 11 -1 4
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 1 1 2 5 14 -9 4
12 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 0 4 3 11 -8 0
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 0 0 4 6 18 -12 0
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 2 0 0 2 2 8 -6 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 4 0 0 4 3 21 -18 0
 
BAK RESPECT
3 - 1-----------3 - 1
BEAC
--------4 - 2----
DINAMO TORPEDO KSE
---------0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 2---------3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 3----1 - 1------8 - 0
FUTBALFÉRIA SC
--9 - 1---3 - 0------
ISSIMO SE
-----8 - 0----0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
----1 - 2----0 - 3---
NIMRÓD SE
--------5 - 1-0 - 1--
PIRAMIS SE
2 - 3--1 - 6---------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
------0 - 3-0 - 6----
TESTVÉRISÉG SE II
--4 - 05 - 3---------
ÚJPESTI FLOTTA
-3 - 3------2 - 2----
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
-----1 - 1-3 - 2-----

Meccsek

MTK BARÁTI KÖR

2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
MTK BARÁTI KÖR
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
BEAC
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
NIMRÓD SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 09.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 09.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
03. 09.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
03. 17. 11:00
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 23.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 23.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
03. 23.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
03. 31. 14:00
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 06.
Panoráma Sportközpont
2019. 04. 06.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
04. 06.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 13. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
04. 13. 18:00
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 20.
Panoráma Sportközpont
2019. 04. 20.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
04. 20.
PIRAMIS SE
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
04. 27. 15:00
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 04.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 04.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
05. 04.
DUNA SK
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
05. 12. 19:00
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 18.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 18.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
05. 18.
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
05. 25. 16:00
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 01.
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 01.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
06. 01.
BAK RESPECT

RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC

2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
NIMRÓD SE
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ISSIMO SE
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 30. 13:30
Ikarus BSE
2018. 09. 30. 13:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BAK RESPECT
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
2018. 11. 03. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 11. 11. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BEAC
2018. 11. 24. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 24. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
03. 10. 19:00
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
03. 17. 16:30
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
03. 23. 16:00
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 14:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
03. 31. 14:00
MTK BARÁTI KÖR
2019. 04. 06.
Goldball Park
2019. 04. 06.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
04. 06.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
04. 14. 16:30
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 20.
Újpest SC Sporttelep
2019. 04. 20.
Újpest SC Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
04. 20.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
04. 27. 10:00
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 04. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 04. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
05. 04. 15:00
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 11. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
05. 11. 18:00
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 18. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 18. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
05. 18. 15:00
PIRAMIS SE
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
05. 25. 15:00
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 06. 02. 16:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
06. 02. 16:00
DUNA SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol