Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 4. forduló

2018.09.23 - 17:00

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
KURTEJ JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HAJNAL PÉTER, GYANA GERGELY
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 4 3 1 0 10 3 7 10 6.8
2 BAK RESPECT  BAK RESPECT  4 3 1 0 12 7 5 10 9.8
3 DUNA SK DUNA SK 4 3 0 1 15 8 7 9 8.3
4 ISSIMO SE ISSIMO SE 4 2 2 0 12 1 11 8 5.3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 2 2 0 14 5 9 8 7.3
6 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 4 2 1 1 13 4 9 7 7.8
7 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 4 2 1 1 13 10 3 7 10.3
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 2 0 2 5 9 -4 6 9
9 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 4 1 2 1 11 10 1 5 8.3
10 BEAC BEAC 4 1 1 2 10 11 -1 4 6.8
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 1 1 2 5 14 -9 4 6.5
12 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 4 0 0 4 3 11 -8 0 7.8
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 4 0 0 4 6 18 -12 0 5.3
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 4 0 0 4 3 21 -18 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 7 3 4 10
2 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 2 2 0 0 5 0 5 6 2 1 0 1 8 5 3 3 4 3 0 1 13 5 8 9
3 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 2 1 0 1 3 1 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 7 2 5 9
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 4 2 2 9
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 2 0 1 7 1 6 6 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 7 1 6 7
6 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 3 1 2 3 4 2 1 1 6 1 5 7
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 0 2 7 6 1 6
8 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 2 1 1 0 4 0 4 4 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 1 2 1 4 3 1 5
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 1 2 1 5 -4 4
10 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 1 1 0 4
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 1 1 0 0 2 0 2 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
12 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 2 1 0 1 2 5 -3 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 1 0 3 2 10 -8 3
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 2 2 1 8 -7 2
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 0 0 4 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 2 2 0 0 9 3 6 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 10 3 7 10
2 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 1 0 6 5 1 4 4 3 1 0 12 7 5 10
3 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 0 1 9 6 3 3 4 3 0 1 15 8 7 9
4 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 2 1 1 0 8 0 8 4 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 2 0 12 1 11 8
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 3 1 2 0 12 4 8 5 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 2 0 14 5 9 8
6 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 1 0 8 2 6 4 4 2 1 1 13 4 9 7
7 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 2 2 0 0 12 1 11 6 2 0 1 1 1 9 -8 1 4 2 1 1 13 10 3 7
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 5 9 -4 6
9 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 2 0 2 0 5 5 0 2 2 1 0 1 6 5 1 3 4 1 2 1 11 10 1 5
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 1 1 0 0 4 2 2 3 3 0 1 2 6 9 -3 1 4 1 1 2 10 11 -1 4
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 1 1 2 5 14 -9 4
12 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 0 4 3 11 -8 0
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 0 0 4 6 18 -12 0
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 2 0 0 2 2 8 -6 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 4 0 0 4 3 21 -18 0
 
BAK RESPECT
3 - 1-----------3 - 1
BEAC
--------4 - 2----
DINAMO TORPEDO KSE
---------0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 2---------3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 3----1 - 1------8 - 0
FUTBALFÉRIA SC
--9 - 1---3 - 0------
ISSIMO SE
-----8 - 0----0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
----1 - 2----0 - 3---
NIMRÓD SE
--------5 - 1-0 - 1--
PIRAMIS SE
2 - 3--1 - 6---------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
------0 - 3-0 - 6----
TESTVÉRISÉG SE II
--4 - 05 - 3---------
ÚJPESTI FLOTTA
-3 - 3------2 - 2----
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
-----1 - 1-3 - 2-----

Meccsek

ISSIMO SE

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ISSIMO SE
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
PIRAMIS SE
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ISSIMO SE
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DUNA SK
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ISSIMO SE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 09.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE
03. 09.
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
03. 16. 17:00
ISSIMO SE
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
03. 23. 16:00
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 30. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 30. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
03. 30. 14:00
ISSIMO SE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
04. 06. 16:00
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
04. 14. 16:00
ISSIMO SE
2019. 04. 20. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 20. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
04. 20. 16:00
BEAC
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
04. 27. 17:00
ISSIMO SE
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
05. 04. 16:00
NIMRÓD SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
05. 11.
ISSIMO SE
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
05. 18. 16:00
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
05. 25. 16:00
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 01.
Goldball Park
2019. 06. 01.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
06. 01.
ISSIMO SE

TESTVÉRISÉG SE II

2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DUNA SK
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
MTK BARÁTI KÖR
2018. 10. 07. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BAK RESPECT
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 18. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 18. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
03. 09. 18:00
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 16. 15:30
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 16. 15:30
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE II
03. 16. 15:30
NIMRÓD SE
2019. 03. 23.
Elektromos SE
2019. 03. 23.
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
03. 23.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 30. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 30. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
03. 30. 14:00
ISSIMO SE
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
04. 07. 12:00
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 13.
Goldball Park
2019. 04. 13.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
04. 13.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
04. 21. 11:00
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 28. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
04. 28. 17:00
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 04. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 04. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
05. 04. 15:00
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
05. 12. 17:00
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
05. 18. 15:00
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 25. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
05. 25. 15:00
PIRAMIS SE
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
06. 01. 15:00
BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol