Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 6. forduló

2018.10.06 - 16:00

Budapest, Elektromos SE (Elektromos)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
NAGY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÖRÖS ATTILA, HOMOKI ZOLTÁN
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

GÁL PÉTER

 

0 - 2

35'

ERDEI GÁBOR

 

0 - 3

53'

FLASKAY MIKLÓS

 

0 - 4

55'

SZIRKI LŐRINC ÁKOS

 

0 - 5

70'

FLASKAY MIKLÓS

 

0 - 6

75'

FLASKAY MIKLÓS

 

0 - 7

77'

SZIRKI LŐRINC ÁKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 6 5 1 0 21 5 16 16 7.8
2 ISSIMO SE ISSIMO SE 6 4 2 0 26 2 24 14 7.2
3 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 6 4 1 1 28 6 22 13 7.2
4 DUNA SK DUNA SK 6 4 0 2 20 19 1 12 6.3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 6 3 3 0 22 9 13 12 8.3
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  6 3 2 1 15 12 3 11 8.2
7 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 6 2 2 2 18 19 -1 8 7.5
8 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 6 2 2 2 17 18 -1 8 8.5
9 BEAC BEAC 6 2 1 3 17 16 1 7 7.7
10 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 6 2 1 3 8 14 -6 7 8
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 6 2 1 3 8 18 -10 7 7.2
12 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 6 1 0 5 14 26 -12 3 6.3
13 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 6 0 0 6 8 25 -17 0 7
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 6 0 0 6 3 36 -33 0 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 4 4 0 0 12 3 9 12 2 1 1 0 1 0 1 4 6 5 1 0 13 3 10 16
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 3 2 0 1 10 1 9 6 3 3 0 0 6 1 5 9 6 5 0 1 16 2 14 15
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 3 2 1 0 6 0 6 7 3 2 0 1 6 2 4 6 6 4 1 1 12 2 10 13
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 9 12 -3 6 6 4 0 2 14 12 2 12
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 2 1 1 7 1 6 7 2 1 1 0 3 1 2 4 6 3 2 1 10 2 8 11
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 3 2 0 1 3 2 1 6 3 1 1 1 1 1 0 4 6 3 1 2 4 3 1 10
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 3 1 0 2 4 6 -2 3 3 2 0 1 6 4 2 6 6 3 0 3 10 10 0 9
8 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 0 3 4 7 -3 3 6 2 0 4 6 9 -3 6
9 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 3 2 0 1 5 5 0 6 3 0 0 3 0 8 -8 0 6 2 0 4 5 13 -8 6
10 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 4 1 2 1 5 3 2 5 2 0 1 1 0 3 -3 1 6 1 3 2 5 6 -1 6
11 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0 0 3 0 7 -7 0 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 2 3 1 7 -6 5
12 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 0 3 2 9 -7 3 6 1 2 3 3 10 -7 5
13 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 0 2 1 1 5 -4 2 6 0 4 2 2 7 -5 4
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 3 0 0 3 1 7 -6 0 3 0 0 3 0 9 -9 0 6 0 0 6 1 16 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 4 4 0 0 20 5 15 12 2 1 1 0 1 0 1 4 6 5 1 0 21 5 16 16
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 3 2 1 0 16 0 16 7 3 2 1 0 10 2 8 7 6 4 2 0 26 2 24 14
3 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 3 2 0 1 15 4 11 6 3 2 1 0 13 2 11 7 6 4 1 1 28 6 22 13
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 2 2 0 0 6 2 4 6 4 2 0 2 14 17 -3 6 6 4 0 2 20 19 1 12
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 1 3 0 14 6 8 6 2 2 0 0 8 3 5 6 6 3 3 0 22 9 13 12
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 3 2 0 1 7 5 2 6 3 1 2 0 8 7 1 5 6 3 2 1 15 12 3 11
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 3 0 2 1 6 11 -5 2 3 2 0 1 12 8 4 6 6 2 2 2 18 19 -1 8
8 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 4 2 1 1 16 9 7 7 2 0 1 1 1 9 -8 1 6 2 2 2 17 18 -1 8
9 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 1 1 2 13 9 4 4 6 2 1 3 17 16 1 7
10 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 3 0 0 3 1 12 -11 0 3 2 1 0 7 2 5 7 6 2 1 3 8 14 -6 7
11 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 1 1 0 4 3 1 4 4 1 0 3 4 15 -11 3 6 2 1 3 8 18 -10 7
12 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 3 1 0 2 11 9 2 3 3 0 0 3 3 17 -14 0 6 1 0 5 14 26 -12 3
13 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 3 0 0 3 4 11 -7 0 3 0 0 3 4 14 -10 0 6 0 0 6 8 25 -17 0
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 3 0 0 3 2 15 -13 0 3 0 0 3 1 21 -20 0 6 0 0 6 3 36 -33 0
 
BAK RESPECT
3 - 1-1 - 3---------3 - 1
BEAC
-------0 - 54 - 2----
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 7-------0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 2---------3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 3----1 - 1---2 - 2--8 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 1-2 - 6-3 - 0------
ISSIMO SE
-----8 - 0--8 - 0-0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
----1 - 2----0 - 3-3 - 6-
NIMRÓD SE
---10 - 2----5 - 1-0 - 1--
PIRAMIS SE
2 - 3-8 - 01 - 6---------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
------0 - 3-0 - 6---1 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
--4 - 05 - 3---8 - 2----3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
-3 - 3----1 - 6-2 - 2----
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
-----1 - 1-3 - 2-----

Meccsek

DINAMO TORPEDO KSE

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
2018. 10. 17. 19:30
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 19:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
NIMRÓD SE
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
MTK BARÁTI KÖR
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
2018. 11. 18. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 17. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 30. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
PIRAMIS SE
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
2019. 04. 20. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
DUNA SK
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BAK RESPECT
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 19. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
2019. 05. 26. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DINAMO TORPEDO KSE

BEAC

2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BEAC
2018. 09. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
PIRAMIS SE
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
BEAC
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BEAC
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
NIMRÓD SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ISSIMO SE
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
BEAC
2018. 10. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BEAC
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 17. 18:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 18:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BEAC
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
BAK RESPECT
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DUNA SK
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BEAC
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE
BEAC
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 05. 19:00
Kelen SC
2019. 05. 05. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
BEAC
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
BEAC
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom