Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 7. forduló

2018.10.14 - 13:00

Budapest, Testvériség SE Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
NAGY GÁBOR LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HAJNAL PÉTER, GAJZÁGÓ IMRE
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
90'
45'

Gólok

LÉB LÁSZLÓ

3'

1 - 0

 

SZTOJANOVITS ZOLTÁN

17'

2 - 0

 

 

2 - 1

83'

MOLNÁR GERGELY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 7 6 1 0 23 6 17 19 7.3
2 ISSIMO SE ISSIMO SE 7 5 2 0 33 3 30 17 7.6
3 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 7 5 1 1 30 7 23 16 7
4 DUNA SK DUNA SK 7 5 0 2 33 20 13 15 7.9
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 7 3 3 1 23 11 12 12 6.9
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  7 3 2 2 16 14 2 11 7.7
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 7 3 1 3 10 14 -4 10 8
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 7 2 3 2 19 20 -1 9 8.1
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 7 2 2 3 17 20 -3 8 8.1
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 7 2 2 3 9 19 -10 8 7
11 BEAC BEAC 7 2 1 4 18 23 -5 7 7
12 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 7 1 0 6 14 28 -14 3 7.6
13 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 7 1 0 6 10 25 -15 3 7.4
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 7 0 0 7 4 49 -45 0 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 5 5 0 0 14 3 11 15 2 1 1 0 1 0 1 4 7 6 1 0 15 3 12 19
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 3 2 0 1 10 1 9 6 4 3 1 0 6 1 5 10 7 5 1 1 16 2 14 16
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 3 2 1 0 6 0 6 7 4 3 0 1 9 2 7 9 7 5 1 1 15 2 13 16
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 3 3 0 0 10 0 10 9 4 2 0 2 9 12 -3 6 7 5 0 2 19 12 7 15
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 2 1 1 7 1 6 7 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 2 2 10 4 6 11
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 4 2 1 1 3 2 1 7 3 1 1 1 1 1 0 4 7 3 2 2 4 3 1 11
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 4 1 1 2 4 6 -2 4 3 2 0 1 6 4 2 6 7 3 1 3 10 10 0 10
8 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 4 1 2 1 5 3 2 5 3 0 2 1 0 3 -3 2 7 1 4 2 5 6 -1 7
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 1 2 1 2 5 -3 5 7 1 4 2 3 7 -4 7
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 3 1 0 2 2 5 -3 3 4 1 0 3 4 7 -3 3 7 2 0 5 6 12 -6 6
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 4 2 0 2 5 6 -1 6 3 0 0 3 0 8 -8 0 7 2 0 5 5 14 -9 6
12 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 0 1 3 0 7 -7 1 3 1 2 0 1 0 1 5 7 1 3 3 1 7 -6 6
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 1 3 2 9 -7 4 7 1 3 3 3 10 -7 6
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 3 0 0 3 1 7 -6 0 4 0 0 4 0 14 -14 0 7 0 0 7 1 21 -20 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 5 5 0 0 22 6 16 15 2 1 1 0 1 0 1 4 7 6 1 0 23 6 17 19
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 3 2 1 0 16 0 16 7 4 3 1 0 17 3 14 10 7 5 2 0 33 3 30 17
3 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 3 2 0 1 15 4 11 6 4 3 1 0 15 3 12 10 7 5 1 1 30 7 23 16
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 3 3 0 0 19 3 16 9 4 2 0 2 14 17 -3 6 7 5 0 2 33 20 13 15
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 4 1 3 0 14 6 8 6 3 2 0 1 9 5 4 6 7 3 3 1 23 11 12 12
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 4 2 0 2 8 7 1 6 3 1 2 0 8 7 1 5 7 3 2 2 16 14 2 11
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 1 0 3 3 12 -9 3 3 2 1 0 7 2 5 7 7 3 1 3 10 14 -4 10
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 4 0 3 1 7 12 -5 3 3 2 0 1 12 8 4 6 7 2 3 2 19 20 -1 9
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 4 2 1 1 16 9 7 7 3 0 1 2 1 11 -10 1 7 2 2 3 17 20 -3 8
10 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 2 1 1 0 4 3 1 4 5 1 1 3 5 16 -11 4 7 2 2 3 9 19 -10 8
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 3 1 0 2 5 14 -9 3 4 1 1 2 13 9 4 4 7 2 1 4 18 23 -5 7
12 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 4 1 0 3 11 11 0 3 3 0 0 3 3 17 -14 0 7 1 0 6 14 28 -14 3
13 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 3 0 0 3 4 11 -7 0 4 1 0 3 6 14 -8 3 7 1 0 6 10 25 -15 3
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 3 0 0 3 2 15 -13 0 4 0 0 4 2 34 -32 0 7 0 0 7 4 49 -45 0
 
BAK RESPECT
3 - 1-1 - 3----1 - 2----3 - 1
BEAC
-----1 - 7-0 - 54 - 2----
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 7-------0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 213 - 1--------3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 3----1 - 1---2 - 2--8 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 1-2 - 6-3 - 0------
ISSIMO SE
-----8 - 0--8 - 0-0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
----1 - 2----0 - 3-3 - 6-
NIMRÓD SE
---10 - 2----5 - 1-0 - 1--
PIRAMIS SE
2 - 3-8 - 01 - 6---0 - 2-----
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
-----2 - 00 - 3-0 - 6---1 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
--4 - 05 - 32 - 1--8 - 2----3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
-3 - 3----1 - 6-2 - 2---1 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
-----1 - 1-3 - 2-----

Meccsek

TESTVÉRISÉG SE II

2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DUNA SK
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
MTK BARÁTI KÖR
2018. 10. 07. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BAK RESPECT
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 18. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 18. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE II
NIMRÓD SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE II
ISSIMO SE
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 14. 17:30
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 14. 17:30
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE II
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 05. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 25. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
PIRAMIS SE
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BEAC

FŐV. VÍZMŰVEK SK II.

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
NIMRÓD SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ELMARDT
PIRAMIS SE
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
PIRAMIS SE
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DUNA SK
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
NIMRÓD SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DINAMO TORPEDO KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom