Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 8. forduló

2018.10.20 - 18:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
KURTEJ JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY GÁBOR LÁSZLÓ, SZUHODOVSZKI ISTVÁN
FUTBALFÉRIA SC
TESTVÉRISÉG SE II
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

23'

VARGA ÁDÁM

 

0 - 2

26'

LÉB LÁSZLÓ

 

0 - 3

30'

VARGA ÁDÁM
GALOVICS ÁDÁM

32'

1 - 3

 

 

1 - 4

36'

LÉB LÁSZLÓ

 

1 - 5

44'

BODOR FERENC

 

1 - 6

84'

LÉB LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 8 7 1 0 29 7 22 22 7.3
2 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 8 6 1 1 40 7 33 19 8
3 DUNA SK DUNA SK 8 6 0 2 36 22 14 18 7.5
4 ISSIMO SE ISSIMO SE 8 5 2 1 35 6 29 17 7.4
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 8 3 4 1 28 16 12 13 7.1
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  8 3 3 2 18 16 2 12 7.4
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 3 2 3 12 16 -4 11 7.6
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 8 3 2 3 12 21 -9 11 7.9
9 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 8 2 4 2 24 25 -1 10 7.4
10 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 8 2 2 4 18 26 -8 8 7.1
11 BEAC BEAC 8 2 1 5 20 27 -7 7 7.9
12 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 8 2 0 6 14 27 -13 6 8
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 8 1 0 7 16 31 -15 3 7.5
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 8 0 0 8 4 59 -55 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 5 5 0 0 14 3 11 15 3 2 1 0 6 1 5 7 8 7 1 0 20 4 16 22
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 3 2 0 1 10 1 9 6 5 4 1 0 11 1 10 13 8 6 1 1 21 2 19 19
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 4 3 1 0 8 1 7 10 4 3 0 1 9 2 7 9 8 6 1 1 17 3 14 19
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 3 3 0 0 10 0 10 9 5 2 0 3 10 14 -4 6 8 5 0 3 20 14 6 15
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 5 2 2 1 10 4 6 8 3 1 1 1 3 3 0 4 8 3 3 2 13 7 6 12
6 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 4 1 1 2 4 6 -2 4 4 2 1 1 9 7 2 7 8 3 2 3 13 13 0 11
7 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 4 2 1 1 3 2 1 7 4 1 1 2 1 2 -1 4 8 3 2 3 4 4 0 11
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 5 1 1 3 1 7 -6 4 3 1 2 0 1 0 1 5 8 2 3 3 2 7 -5 9
9 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 4 0 3 1 2 3 -1 3 4 1 2 1 2 5 -3 5 8 1 5 2 4 8 -4 8
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 3 1 0 2 2 5 -3 3 5 1 1 3 5 8 -3 4 8 2 1 5 7 13 -6 7
11 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 4 2 0 2 5 6 -1 6 4 0 1 3 2 10 -8 1 8 2 1 5 7 16 -9 7
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 5 1 2 2 6 8 -2 5 3 0 2 1 0 3 -3 2 8 1 4 3 6 11 -5 7
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 3 0 3 0 3 3 0 3 5 1 1 3 2 9 -7 4 8 1 4 3 5 12 -7 7
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 4 0 0 4 1 12 -11 0 4 0 0 4 0 14 -14 0 8 0 0 8 1 26 -25 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 5 5 0 0 22 6 16 15 3 2 1 0 7 1 6 7 8 7 1 0 29 7 22 22
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 3 2 0 1 15 4 11 6 5 4 1 0 25 3 22 13 8 6 1 1 40 7 33 19
3 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 3 3 0 0 19 3 16 9 5 3 0 2 17 19 -2 9 8 6 0 2 36 22 14 18
4 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 4 2 1 1 18 3 15 7 4 3 1 0 17 3 14 10 8 5 2 1 35 6 29 17
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 5 1 4 0 19 11 8 7 3 2 0 1 9 5 4 6 8 3 4 1 28 16 12 13
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 4 2 0 2 8 7 1 6 4 1 3 0 10 9 1 6 8 3 3 2 18 16 2 12
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 5 1 1 3 5 14 -9 4 3 2 1 0 7 2 5 7 8 3 2 3 12 16 -4 11
8 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 3 2 1 0 7 5 2 7 5 1 1 3 5 16 -11 4 8 3 2 3 12 21 -9 11
9 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 4 0 3 1 7 12 -5 3 4 2 1 1 17 13 4 7 8 2 4 2 24 25 -1 10
10 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 5 2 1 2 17 15 2 7 3 0 1 2 1 11 -10 1 8 2 2 4 18 26 -8 8
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 3 1 0 2 5 14 -9 3 5 1 1 3 15 13 2 4 8 2 1 5 20 27 -7 7
12 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 4 1 0 3 8 13 -5 3 4 1 0 3 6 14 -8 3 8 2 0 6 14 27 -13 6
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 4 1 0 3 11 11 0 3 4 0 0 4 5 20 -15 0 8 1 0 7 16 31 -15 3
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 4 0 0 4 2 25 -23 0 4 0 0 4 2 34 -32 0 8 0 0 8 4 59 -55 0
 
BAK RESPECT
3 - 1-1 - 3----1 - 2----3 - 1
BEAC
-----1 - 7-0 - 54 - 2----
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 7-----0 - 10-0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 213 - 1--------3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 3----1 - 1---2 - 2-5 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 1-2 - 6-3 - 0---1 - 6--
ISSIMO SE
---2 - 3-8 - 0--8 - 0-0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 2----0 - 3-3 - 6-
NIMRÓD SE
---10 - 2----5 - 1-0 - 1--
PIRAMIS SE
2 - 3-8 - 01 - 6---0 - 2-----
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 2----2 - 00 - 3-0 - 6---1 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
--4 - 05 - 32 - 1--8 - 2----3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
-3 - 3----1 - 6-2 - 2---1 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
-----1 - 1-3 - 2-3 - 2---

Meccsek

FUTBALFÉRIA SC

2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
MTK BARÁTI KÖR
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
2018. 09. 23. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
BAK RESPECT
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 12:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
PIRAMIS SE
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
DUNA SK
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 09. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
FUTBALFÉRIA SC
ISSIMO SE
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 30. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 30. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 21. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 21. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE II
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 12. 18:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
BEAC
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FUTBALFÉRIA SC
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
NIMRÓD SE

TESTVÉRISÉG SE II

2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DUNA SK
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
MTK BARÁTI KÖR
2018. 10. 07. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 20. 18:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 27. 12:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BAK RESPECT
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 18. 14:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 18. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE II
NIMRÓD SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
2019. 03. 23. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE II
ISSIMO SE
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 07. 12:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 14. 17:30
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 14. 17:30
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 28. 19:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE II
FUTBALFÉRIA SC
2019. 05. 05. 15:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 05. 25. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
PIRAMIS SE
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom