Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 2.csop. 4. forduló

2018.09.23 - 15:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 2.csop.

Játékvezető
KISS II. GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENCZE ANDRÁS, LANTOS TAMÁS
HÍD-UNIÓ SE
MARGITSZIGET II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

50'

KÓRÓDI NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL UP SE CSEPEL UP SE 4 3 1 0 14 4 10 10 5.3
2 ZUGLÓI KINIZSI SE ZUGLÓI KINIZSI SE 3 3 0 0 22 3 19 9 11
3 PUEBLA 13 FC PUEBLA 13 FC 4 3 0 1 16 9 7 9 6.3
4 PALOTA SE PALOTA SE 4 3 0 1 13 6 7 9 8
5 NIMRÓD SE II. NIMRÓD SE II. 4 2 1 1 11 10 1 7 8.5
6 BUDAI FC BUDAI FC 4 2 0 2 23 6 17 6 7.5
7 EMBER-ELŐNY SA EMBER-ELŐNY SA 3 2 0 1 8 11 -3 6 6.3
8 FC PIFU `04 FC PIFU `04 4 1 1 2 13 12 1 4 5.3
9 MARGITSZIGET II. MARGITSZIGET II. 4 1 1 2 5 21 -16 4 7.5
10 1.FC SKORPIÓ 1.FC SKORPIÓ 3 1 0 2 8 9 -1 3 9.3
11 BME KÁRMÁN FC BME KÁRMÁN FC 4 1 0 3 4 11 -7 3 5.5
12 HÍD-UNIÓ SE HÍD-UNIÓ SE 4 0 0 4 3 16 -13 0 5
13 CSEP-GÓL FC SE II. CSEP-GÓL FC SE II. 3 0 0 3 1 23 -22 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC SE II. CSEPEL UP SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 1 0 8 2 6 10
2 CSEP-GÓL FC SE II. FC PIFU `04 2 1 0 1 2 2 0 3 2 2 0 0 4 2 2 6 4 3 0 1 6 4 2 9
3 CSEP-GÓL FC SE II. PUEBLA 13 FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 3 3 8
4 CSEP-GÓL FC SE II. ZUGLÓI KINIZSI SE 2 1 1 0 8 1 7 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 10 2 8 7
5 CSEP-GÓL FC SE II. BUDAI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 1 0 6 0 6 7 4 2 1 1 7 2 5 7
6 CSEP-GÓL FC SE II. NIMRÓD SE II. 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 6 6 0 6
7 CSEP-GÓL FC SE II. BME KÁRMÁN FC 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 3 4 -1 5
8 CSEP-GÓL FC SE II. PALOTA SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 1 2 3 3 0 4
9 CSEP-GÓL FC SE II. EMBER-ELŐNY SA 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
10 CSEP-GÓL FC SE II. 1.FC SKORPIÓ 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 1 0 0 4 1 3 3 3 1 0 2 5 4 1 3
11 CSEP-GÓL FC SE II. HÍD-UNIÓ SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 1 5 -4 2
12 CSEP-GÓL FC SE II. MARGITSZIGET II. 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 2 8 -6 1
13 CSEP-GÓL FC SE II. CSEP-GÓL FC SE II. 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 0 3 1 14 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC SE II. CSEPEL UP SE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 7 3 4 4 4 3 1 0 14 4 10 10
2 CSEP-GÓL FC SE II. ZUGLÓI KINIZSI SE 2 2 0 0 20 2 18 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 22 3 19 9
3 CSEP-GÓL FC SE II. PUEBLA 13 FC 2 2 0 0 12 2 10 6 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 3 0 1 16 9 7 9
4 CSEP-GÓL FC SE II. PALOTA SE 2 2 0 0 9 2 7 6 2 1 0 1 4 4 0 3 4 3 0 1 13 6 7 9
5 CSEP-GÓL FC SE II. NIMRÓD SE II. 2 0 1 1 5 9 -4 1 2 2 0 0 6 1 5 6 4 2 1 1 11 10 1 7
6 CSEP-GÓL FC SE II. BUDAI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 21 3 18 6 4 2 0 2 23 6 17 6
7 CSEP-GÓL FC SE II. EMBER-ELŐNY SA 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 5 11 -6 3 3 2 0 1 8 11 -3 6
8 CSEP-GÓL FC SE II. FC PIFU `04 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 1 1 0 10 6 4 4 4 1 1 2 13 12 1 4
9 CSEP-GÓL FC SE II. MARGITSZIGET II. 2 0 1 1 3 19 -16 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 5 21 -16 4
10 CSEP-GÓL FC SE II. 1.FC SKORPIÓ 2 0 0 2 2 8 -6 0 1 1 0 0 6 1 5 3 3 1 0 2 8 9 -1 3
11 CSEP-GÓL FC SE II. BME KÁRMÁN FC 2 1 0 1 2 6 -4 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 0 3 4 11 -7 3
12 CSEP-GÓL FC SE II. HÍD-UNIÓ SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 0 0 4 3 16 -13 0
13 CSEP-GÓL FC SE II. CSEP-GÓL FC SE II. 2 0 0 2 1 9 -8 0 1 0 0 1 0 14 -14 0 3 0 0 3 1 23 -22 0
 
1.FC SKORPIÓ
----1 - 31 - 5-------
BME KÁRMÁN FC
-0 - 5-----2 - 1-----
BUDAI FC
----------2 - 3--
CSEP-GÓL FC SE II.
1 - 6-------0 - 3----
CSEPEL UP SE
---------2 - 05 - 1--
EMBER-ELŐNY SA
--3 - 0----------
FC PIFU `04
---------2 - 4--1 - 2
HÍD-UNIÓ SE
-------0 - 11 - 3----
MARGITSZIGET II.
--0 - 16-3 - 3--------
NIMRÓD SE II.
----0 - 4-5 - 5------
PALOTA SE
-3 - 2-----6 - 0-----
PUEBLA 13 FC
-2 - 0---10 - 2-------
RÉGI FOCIBARÁTOK
-------------
ZUGLÓI KINIZSI SE
---14 - 0---6 - 2-----

Meccsek

HÍD-UNIÓ SE

2018. 09. 02. 17:00
Goldball Park
2018. 09. 02. 17:00
Goldball Park
ZUGLÓI KINIZSI SE
HÍD-UNIÓ SE
2018. 09. 09. 15:00
Goldball Park
2018. 09. 09. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
NIMRÓD SE II.
2018. 09. 16. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 16. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
PALOTA SE
HÍD-UNIÓ SE
2018. 09. 23. 15:00
Goldball Park
2018. 09. 23. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
MARGITSZIGET II.
2018. 09. 29. 15:00
Csep-Gól FC
2018. 09. 29. 15:00
Csep-Gól FC
PUEBLA 13 FC
HÍD-UNIÓ SE
2018. 10. 07. 15:00
Goldball Park
2018. 10. 07. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
BUDAI FC
2018. 10. 14. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 14. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BME KÁRMÁN FC
HÍD-UNIÓ SE
2018. 10. 21. 15:00
Goldball Park
2018. 10. 21. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
CSEPEL UP SE
2018. 10. 27. 15:00
Goldball Park
2018. 10. 27. 15:00
Goldball Park
EMBER-ELŐNY SA
HÍD-UNIÓ SE
2018. 11. 04. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 04. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
FC PIFU `04
HÍD-UNIÓ SE
2018. 11. 11. 15:00
Goldball Park
2018. 11. 11. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
CSEP-GÓL FC SE II.
2018. 11. 25. 15:00
Goldball Park
2018. 11. 25. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
1.FC SKORPIÓ
2019. 03. 10. 15:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
03. 10. 15:00
ZUGLÓI KINIZSI SE
2019. 03. 17. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 17. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE II.
03. 17. 19:00
HÍD-UNIÓ SE
2019. 03. 24. 15:00
Goldball Park
2019. 03. 24. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
03. 24. 15:00
PALOTA SE
2019. 03. 31. 15:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
03. 31. 15:00
HÍD-UNIÓ SE
2019. 04. 07. 15:00
Goldball Park
2019. 04. 07. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
04. 07. 15:00
PUEBLA 13 FC
2019. 04. 13.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 13.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
BUDAI FC
04. 13.
HÍD-UNIÓ SE
2019. 04. 21. 15:00
Goldball Park
2019. 04. 21. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
04. 21. 15:00
BME KÁRMÁN FC
2019. 04. 27.
Csepel Stadion
2019. 04. 27.
Csepel Stadion
CSEPEL UP SE
04. 27.
HÍD-UNIÓ SE
2019. 05. 05. 15:00
Goldball Park
2019. 05. 05. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
05. 05. 15:00
EMBER-ELŐNY SA
2019. 05. 12. 15:00
Goldball Park
2019. 05. 12. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
05. 12. 15:00
FC PIFU `04
2019. 05. 19. 17:00
Csep-Gól FC
2019. 05. 19. 17:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE II.
05. 19. 17:00
HÍD-UNIÓ SE
2019. 06. 02. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 06. 02. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
1.FC SKORPIÓ
06. 02. 16:45
HÍD-UNIÓ SE

MARGITSZIGET II.

2018. 09. 02. 15:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 02. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
BUDAI FC
2018. 09. 09. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 09. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BME KÁRMÁN FC
MARGITSZIGET II.
2018. 09. 16. 15:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
CSEPEL UP SE
2018. 09. 23. 15:00
Goldball Park
2018. 09. 23. 15:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
MARGITSZIGET II.
2018. 09. 30. 15:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
FC PIFU `04
2018. 10. 07. 15:00
Csep-Gól FC
2018. 10. 07. 15:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE II.
MARGITSZIGET II.
2018. 10. 20. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 20. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
1.FC SKORPIÓ
MARGITSZIGET II.
2018. 10. 28. 15:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
ZUGLÓI KINIZSI SE
2018. 11. 04. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 04. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE II.
MARGITSZIGET II.
2018. 11. 11. 13:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 13:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
PALOTA SE
2018. 11. 18. 15:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 18. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
EMBER-ELŐNY SA
2018. 11. 24. 13:00
Csep-Gól FC
2018. 11. 24. 13:00
Csep-Gól FC
PUEBLA 13 FC
MARGITSZIGET II.
2019. 03. 09.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 09.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
BUDAI FC
03. 09.
MARGITSZIGET II.
2019. 03. 17. 15:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
03. 17. 15:00
BME KÁRMÁN FC
2019. 03. 23.
Csepel Stadion
2019. 03. 23.
Csepel Stadion
CSEPEL UP SE
03. 23.
MARGITSZIGET II.
2019. 03. 31. 15:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
03. 31. 15:00
HÍD-UNIÓ SE
2019. 04. 06.
Goldball Park
2019. 04. 06.
Goldball Park
FC PIFU `04
04. 06.
MARGITSZIGET II.
2019. 04. 14. 15:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
04. 14. 15:00
CSEP-GÓL FC SE II.
2019. 04. 28. 15:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
04. 28. 15:00
1.FC SKORPIÓ
2019. 05. 05. 17:00
Goldball Park
2019. 05. 05. 17:00
Goldball Park
ZUGLÓI KINIZSI SE
05. 05. 17:00
MARGITSZIGET II.
2019. 05. 12. 15:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
05. 12. 15:00
NIMRÓD SE II.
2019. 05. 19. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 19. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
PALOTA SE
05. 19. 15:00
MARGITSZIGET II.
2019. 05. 25. 15:00
Goldball Park
2019. 05. 25. 15:00
Goldball Park
EMBER-ELŐNY SA
05. 25. 15:00
MARGITSZIGET II.
2019. 06. 02. 15:00
Vasas Sporttelep
2019. 06. 02. 15:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET II.
06. 02. 15:00
PUEBLA 13 FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol