Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 4.csop. 4. forduló

2018.09.23 - 18:00

Budapest, Elektromos SE (Elektromos)

Budapest

BLSZ IV. osztály 4.csop.

Játékvezető
DIENES ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEKERES MÁTYÁS, BARDI KLAUDIA BARBARA
ERZSÉBET S.K.
MAC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RÁKOSMENTI KSK II. RÁKOSMENTI KSK II. 4 4 0 0 30 2 28 12 9.8
2 RÁKOSLIGETI AC RÁKOSLIGETI AC 4 4 0 0 22 6 16 12 11.8
3 RTK-VASLÓ II. RTK-VASLÓ II. 4 2 2 0 14 11 3 8 12
4 BSE BSE 4 2 1 1 14 11 3 7 8.3
5 KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC 4 2 1 1 12 9 3 7 8
6 ERZSÉBET S.K. ERZSÉBET S.K. 4 2 1 1 14 12 2 7 11.5
7 Szt. Pál Akadémia-HSE II. Szt. Pál Akadémia-HSE II. 4 2 1 1 14 20 -6 7 5
8 BEAC II. BEAC II. 4 1 2 1 13 14 -1 5 8.5
9 PESTÚJHELYI FC PESTÚJHELYI FC 4 1 1 2 5 7 -2 4 5
10 HUNREAL FC HUNREAL FC 4 1 0 3 7 14 -7 3 7.8
11 ÚJPESTI HALADÁS ÚJPESTI HALADÁS 4 1 0 3 8 19 -11 3 5.3
12 MAXIMO HUNGARIA SE MAXIMO HUNGARIA SE 4 0 2 2 8 15 -7 2 3
13 HANGOS SE HANGOS SE 4 0 1 3 10 24 -14 1 4.5
14 MAC MAC 4 0 0 4 10 17 -7 0 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAC RÁKOSLIGETI AC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 2 0 0 9 0 9 6 4 3 1 0 12 1 11 10
2 MAC RÁKOSMENTI KSK II. 1 0 1 0 0 0 0 1 3 3 0 0 8 0 8 9 4 3 1 0 8 0 8 10
3 MAC ERZSÉBET S.K. 2 1 0 1 3 1 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 7 2 5 9
4 MAC KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 2 0 7 3 4 8
5 MAC RTK-VASLÓ II. 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 6 2 4 8
6 MAC Szt. Pál Akadémia-HSE II. 3 1 1 1 4 7 -3 4 1 1 0 0 4 3 1 3 4 2 1 1 8 10 -2 7
7 MAC BSE 2 1 1 0 5 1 4 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 2 1 8 5 3 5
8 MAC PESTÚJHELYI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 2 2 0 5
9 MAC BEAC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 3 5 -2 2 4 0 3 1 5 7 -2 3
10 MAC HUNREAL FC 2 0 1 1 4 5 -1 1 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 2 2 5 10 -5 2
11 MAC MAC 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 2 2 3 8 -5 2
12 MAC ÚJPESTI HALADÁS 3 0 1 2 2 7 -5 1 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
13 MAC MAXIMO HUNGARIA SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 6 -5 1
14 MAC HANGOS SE 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 1 3 3 14 -11 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAC RÁKOSMENTI KSK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 3 3 0 0 24 1 23 9 4 4 0 0 30 2 28 12
2 MAC RÁKOSLIGETI AC 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 14 3 11 6 4 4 0 0 22 6 16 12
3 MAC RTK-VASLÓ II. 2 1 1 0 8 6 2 4 2 1 1 0 6 5 1 4 4 2 2 0 14 11 3 8
4 MAC BSE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 0 1 1 6 8 -2 1 4 2 1 1 14 11 3 7
5 MAC KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC 2 1 1 0 6 4 2 4 2 1 0 1 6 5 1 3 4 2 1 1 12 9 3 7
6 MAC ERZSÉBET S.K. 2 1 0 1 6 5 1 3 2 1 1 0 8 7 1 4 4 2 1 1 14 12 2 7
7 MAC Szt. Pál Akadémia-HSE II. 3 1 1 1 8 17 -9 4 1 1 0 0 6 3 3 3 4 2 1 1 14 20 -6 7
8 MAC BEAC II. 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 10 11 -1 4 4 1 2 1 13 14 -1 5
9 MAC PESTÚJHELYI FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 1 2 5 7 -2 4
10 MAC HUNREAL FC 2 1 0 1 5 7 -2 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 4 1 0 3 7 14 -7 3
11 MAC ÚJPESTI HALADÁS 3 1 0 2 6 16 -10 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 1 0 3 8 19 -11 3
12 MAC MAXIMO HUNGARIA SE 2 0 1 1 5 7 -2 1 2 0 1 1 3 8 -5 1 4 0 2 2 8 15 -7 2
13 MAC HANGOS SE 2 0 0 2 3 15 -12 0 2 0 1 1 7 9 -2 1 4 0 1 3 10 24 -14 1
14 MAC MAC 2 0 0 2 7 11 -4 0 2 0 0 2 3 6 -3 0 4 0 0 4 10 17 -7 0
 
BEAC II.
--3 - 3----------
BSE
---5 - 1--------3 - 2
ERZSÉBET S.K.
-----4 - 2-2 - 3-----
HANGOS SE
----2 - 5---1 - 10----
HUNREAL FC
-------2 - 1---3 - 6-
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
3 - 33 - 1-----------
MAC
2 - 5---------5 - 6--
MAXIMO HUNGARIA SE
--3 - 3-----2 - 4----
PESTÚJHELYI FC
---------1 - 30 - 0--
RÁKOSLIGETI AC
6 - 2-----2 - 1------
RÁKOSMENTI KSK II.
-------6 - 1-----
RTK-VASLÓ II.
---6 - 4---2 - 2-----
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
-5 - 5---3 - 1----0 - 11--
ÚJPESTI HALADÁS
--4 - 5-2 - 1-----0 - 10--

Meccsek

ERZSÉBET S.K.

2018. 09. 01. 16:00
Újpesti Haladás Sporttelep
2018. 09. 01. 16:00
Újpesti Haladás Sporttelep
ÚJPESTI HALADÁS
ERZSÉBET S.K.
2018. 09. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
ERZSÉBET S.K.
PESTÚJHELYI FC
2018. 10. 10. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 10. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
MAXIMO HUNGARIA SE
ERZSÉBET S.K.
2018. 09. 23. 18:00
Elektromos SE
2018. 09. 23. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
MAC
2018. 09. 30. 17:00
Angyalföldi Sportközpont
2018. 09. 30. 17:00
Angyalföldi Sportközpont
HANGOS SE
ERZSÉBET S.K.
2018. 10. 07. 18:00
Elektromos SE
2018. 10. 07. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
BEAC II.
2018. 10. 18. 20:00
Elektromos SE
2018. 10. 18. 20:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
RÁKOSLIGETI AC
2018. 10. 24. 20:00
Elektromos SE
2018. 10. 24. 20:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
RTK-VASLÓ II.
2018. 10. 28. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 28. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
ERZSÉBET S.K.
2018. 11. 07. 20:00
Elektromos SE
2018. 11. 07. 20:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
RÁKOSMENTI KSK II.
2018. 11. 11. 18:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
HUNREAL FC
2018. 11. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
BSE
ERZSÉBET S.K.
2018. 11. 25. 18:00
Elektromos SE
2018. 11. 25. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
ELMARDT
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
2018. 12. 04. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 12. 04. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET S.K.
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
2019. 03. 10. 18:00
Elektromos SE
2019. 03. 10. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
03. 10. 18:00
ÚJPESTI HALADÁS
2019. 03. 17. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 17. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
PESTÚJHELYI FC
03. 17. 14:00
ERZSÉBET S.K.
2019. 03. 24. 18:00
Elektromos SE
2019. 03. 24. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
03. 24. 18:00
MAXIMO HUNGARIA SE
2019. 03. 30. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
03. 30. 17:00
ERZSÉBET S.K.
2019. 04. 07. 18:00
Elektromos SE
2019. 04. 07. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
04. 07. 18:00
HANGOS SE
2019. 04. 13. 13:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 13:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC II.
04. 13. 13:00
ERZSÉBET S.K.
2019. 04. 17. 20:00
Elektromos SE
2019. 04. 17. 20:00
Elektromos SE
RÁKOSLIGETI AC
04. 17. 20:00
ERZSÉBET S.K.
2019. 04. 28. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 04. 28. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
04. 28. 11:00
ERZSÉBET S.K.
2019. 05. 05. 18:00
Elektromos SE
2019. 05. 05. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
05. 05. 18:00
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
2019. 05. 11.
Rákosmenti KSK Sporttelep
2019. 05. 11.
Rákosmenti KSK Sporttelep
RÁKOSMENTI KSK II.
05. 11.
ERZSÉBET S.K.
2019. 05. 18.
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 18.
Láng SK Sporttelep
HUNREAL FC
05. 18.
ERZSÉBET S.K.
2019. 05. 26. 18:00
Elektromos SE
2019. 05. 26. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
05. 26. 18:00
BSE
2019. 06. 02. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 06. 02. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
06. 02. 12:15
ERZSÉBET S.K.

MAC

2018. 09. 02. 16:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 02. 16:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
BEAC II.
2018. 09. 09. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RÁKOSLIGETI AC
MAC
2018. 09. 15. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 15. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
RTK-VASLÓ II.
2018. 09. 23. 18:00
Elektromos SE
2018. 09. 23. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
MAC
2018. 09. 29. 17:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 29. 17:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
RÁKOSMENTI KSK II.
2018. 10. 07. 13:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 07. 13:00
Láng SK Sporttelep
HUNREAL FC
MAC
2018. 10. 14. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
BSE
2018. 10. 21. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 21. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
MAC
2018. 10. 28. 14:00
Ikarus BSE
2018. 10. 28. 14:00
Ikarus BSE
MAC
ÚJPESTI HALADÁS
2018. 11. 03. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 03. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
PESTÚJHELYI FC
MAC
2018. 11. 11. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
MAXIMO HUNGARIA SE
2018. 12. 02. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 12. 02. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
2018. 11. 24. 10:00
Angyalföldi Sportközpont
2018. 11. 24. 10:00
Angyalföldi Sportközpont
HANGOS SE
MAC
2019. 03. 09. 13:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 13:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC II.
03. 09. 13:00
MAC
2019. 03. 17. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
03. 17. 17:00
RÁKOSLIGETI AC
2019. 03. 24. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
03. 24. 11:00
MAC
2019. 03. 30. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
03. 30. 17:00
ERZSÉBET S.K.
2019. 04. 06.
Rákosmenti KSK Sporttelep
2019. 04. 06.
Rákosmenti KSK Sporttelep
RÁKOSMENTI KSK II.
04. 06.
MAC
2019. 04. 13. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
04. 13. 17:00
HUNREAL FC
2019. 04. 20.
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 20.
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
BSE
04. 20.
MAC
2019. 04. 27. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 27. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
04. 27. 17:00
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
2019. 05. 04. 16:00
Újpesti Haladás Sporttelep
2019. 05. 04. 16:00
Újpesti Haladás Sporttelep
ÚJPESTI HALADÁS
05. 04. 16:00
MAC
2019. 05. 11. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
05. 11. 17:00
PESTÚJHELYI FC
2019. 05. 18.
Vasas Sporttelep
2019. 05. 18.
Vasas Sporttelep
MAXIMO HUNGARIA SE
05. 18.
MAC
2019. 05. 26. 13:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 26. 13:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
05. 26. 13:00
MAC
2019. 06. 01. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 01. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
06. 01. 15:00
HANGOS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol