Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 10. forduló

2018.10.21 - 10:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
HEGYESI DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GAJZÁGÓ IMRE, LANDESZMANN LÁSZLÓ
AMATŐR SE
GB Hegyalja 2050
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

42'

SERES ATTILA MÁRK

 

0 - 2

43'

DOLLMAYER ÁDÁM
FEJES BALÁZS BENEDEK

45'

1 - 2

 

 

1 - 3

48'

GRESSÓ GERGELY ANDRÁS

 

1 - 4

58'

LÁTÓ NIKOLA

 

1 - 5

60'

H. NAGY MÁTÉ

 

1 - 6

63'

KUTAI GÁBOR

 

1 - 7

66'

H. NAGY MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 9 8 1 0 45 10 35 25 8.7
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 10 7 1 2 30 12 18 22 8.7
3 KÜLKER SC KÜLKER SC 10 7 1 2 30 17 13 22 9.2
4 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 10 6 1 3 47 19 28 19 8.8
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 9 5 3 1 36 19 17 18 9.2
6 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 5 2 2 33 21 12 17 8.3
7 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 9 5 1 3 17 12 5 16 7.7
8 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 9 4 2 3 21 11 10 14 7.4
9 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 10 3 2 5 27 29 -2 11 8.8
10 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 10 3 0 7 13 41 -28 9 8.5
11 HENGER VL FC HENGER VL FC 9 2 1 6 15 27 -12 7 6.1
12 MUN SE II. MUN SE II. 9 2 1 6 20 38 -18 7 7.2
13 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 9 2 0 7 27 38 -11 6 7
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 9 1 2 6 15 44 -29 5 6.6
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 9 1 0 8 14 52 -38 3 6
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 3 2 1 0 10 2 8 7 6 5 0 1 16 1 15 15 9 7 1 1 26 3 23 22
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 5 2 1 2 5 5 0 7 5 5 0 0 14 4 10 15 10 7 1 2 19 9 10 22
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 4 3 1 0 8 3 5 10 5 3 1 1 7 7 0 10 9 6 2 1 15 10 5 20
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 1 1 2 1 1 7 5 2 2 1 4 1 3 8 9 4 3 2 6 2 4 15
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 4 2 1 1 7 6 1 7 6 2 2 2 5 5 0 8 10 4 3 3 12 11 1 15
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 4 0 1 3 0 4 -4 1 10 4 2 4 7 9 -2 14
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 5 2 0 3 6 8 -2 6 4 2 1 1 10 4 6 7 9 4 1 4 16 12 4 13
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 6 1 4 1 7 4 3 7 4 2 0 2 4 4 0 6 10 3 4 3 11 8 3 13
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 3 0 1 6 1 5 9 5 0 3 2 3 10 -7 3 9 3 3 3 9 11 -2 12
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 5 1 1 3 7 7 0 4 4 2 0 2 5 8 -3 6 9 3 1 5 12 15 -3 10
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 4 1 1 2 3 4 -1 4 5 1 2 2 4 3 1 5 9 2 3 4 7 7 0 9
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 5 0 1 4 1 6 -5 1 4 2 1 1 5 5 0 7 9 2 2 5 6 11 -5 8
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 4 1 1 2 7 10 -3 4 5 1 1 3 2 7 -5 4 9 2 2 5 9 17 -8 8
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 6 0 3 3 0 12 -12 3 4 0 3 1 2 8 -6 3 10 0 6 4 2 20 -18 6
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 5 0 1 4 3 12 -9 1 4 1 1 2 5 8 -3 4 9 1 2 6 8 20 -12 5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 3 3 0 0 18 5 13 9 6 5 1 0 27 5 22 16 9 8 1 0 45 10 35 25
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 6 4 1 1 17 7 10 13 4 3 0 1 13 5 8 9 10 7 1 2 30 12 18 22
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 4 3 1 0 17 6 11 10 6 4 0 2 13 11 2 12 10 7 1 2 30 17 13 22
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 5 2 1 2 19 8 11 7 5 4 0 1 28 11 17 12 10 6 1 3 47 19 28 19
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 4 1 2 1 14 11 3 5 5 4 1 0 22 8 14 13 9 5 3 1 36 19 17 18
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 5 3 1 1 17 13 4 10 4 2 1 1 16 8 8 7 9 5 2 2 33 21 12 17
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 4 2 1 1 8 5 3 7 5 3 0 2 9 7 2 9 9 5 1 3 17 12 5 16
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 0 2 9 7 2 6 5 2 2 1 12 4 8 8 9 4 2 3 21 11 10 14
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 4 1 1 2 10 14 -4 4 10 3 2 5 27 29 -2 11
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 6 0 0 6 5 29 -24 0 4 3 0 1 8 12 -4 9 10 3 0 7 13 41 -28 9
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 5 0 0 5 3 19 -16 0 4 2 1 1 12 8 4 7 9 2 1 6 15 27 -12 7
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 4 1 0 3 11 22 -11 3 5 1 1 3 9 16 -7 4 9 2 1 6 20 38 -18 7
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 5 1 0 4 16 21 -5 3 4 1 0 3 11 17 -6 3 9 2 0 7 27 38 -11 6
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 0 1 3 6 13 -7 1 5 1 1 3 9 31 -22 4 9 1 2 6 15 44 -29 5
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 5 0 0 5 4 28 -24 0 4 1 0 3 10 24 -14 3 9 1 0 8 14 52 -38 3
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 0--3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7---2 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 0----1 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 5-0 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4---2 - 2-6 - 2-----
HENGER VL FC
--0 - 3-2 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2--
II. KER. UFC II.
---9 - 1------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1--1 - 2--0 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3------0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1---2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0---
MUN SE II.
----2 - 34 - 5--1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-----2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

AMATŐR SE

2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
AMATŐR SE
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDAKESZI SC
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
AMATŐR SE
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
AMATŐR SE
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
KÜLKER SC
AMATŐR SE
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
ISSIMO SE II.
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
II. KER. UFC II.
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
AMATŐR SE
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
AMATŐR SE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MAHATMA GANDI
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
AMATŐR SE
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 31. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
AMATŐR SE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÜLKER SC
2019. 04. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
AMATŐR SE
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
AMATŐR SE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
UNIONE FC II.
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
AMATŐR SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
II. KER. UFC II.
AMATŐR SE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MUN SE II.
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
AMATŐR SE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
HENGER VL FC

GB Hegyalja 2050

2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
II. KER. UFC II.
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
3R SPARTACUS
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MAHATMA GANDI
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MUN SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HENGER VL FC
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
AMATŐR SE
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
ISSIMO SE II.
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDAKESZI SC
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
GB Hegyalja 2050
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom