Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 11. forduló

2018.10.27 - 12:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
SCHLICHTER ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ŐSZ MÁTÉ, POLGÁR BENCE
II. KER. UFC II.
3R SPARTACUS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

44'

KOLLÁT MIKLÓS
PADÁNYI BENDEGUZ

62'

1 - 1

 

 

1 - 2

83'

VERMES ÁDÁM
PADÁNYI BENDEGUZ

90'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 10 8 2 0 47 12 35 26 8.4
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 11 8 1 2 33 18 15 25 9.5
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 11 7 1 3 53 19 34 22 8.9
4 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 10 7 1 2 30 12 18 22 8.5
5 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 10 6 2 2 37 21 16 20 9.2
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 10 5 3 2 38 22 16 18 8.7
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 10 5 2 3 24 13 11 17 7.4
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 10 5 2 3 19 14 5 17 7
9 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 11 3 2 6 27 35 -8 11 8.5
10 HENGER VL FC HENGER VL FC 10 3 1 6 19 29 -10 10 6.8
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 10 3 0 7 40 39 1 9 7.7
12 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 11 3 0 8 14 44 -30 9 8
13 MUN SE II. MUN SE II. 10 2 1 7 22 42 -20 7 7.3
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 10 1 2 7 15 48 -33 5 6.6
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 10 1 0 9 15 65 -50 3 6.7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 6 3 1 2 10 5 5 10 5 5 0 0 14 4 10 15 11 8 1 2 24 9 15 25
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 4 2 1 1 10 3 7 7 6 5 0 1 16 1 15 15 10 7 1 2 26 4 22 22
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 5 3 1 1 8 5 3 10 5 3 1 1 7 7 0 10 10 6 2 2 15 12 3 20
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 1 1 2 1 1 7 6 3 2 1 6 1 5 11 10 5 3 2 8 2 6 18
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 5 3 1 1 8 6 2 10 6 2 2 2 5 5 0 8 11 5 3 3 13 11 2 18
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 3 0 3 8 8 0 9 4 2 1 1 10 4 6 7 10 5 1 4 18 12 6 16
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 5 0 1 4 0 9 -9 1 11 4 2 5 7 14 -7 14
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 6 2 1 3 12 8 4 7 4 2 0 2 5 8 -3 6 10 4 1 5 17 16 1 13
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 6 1 4 1 7 4 3 7 4 2 0 2 4 4 0 6 10 3 4 3 11 8 3 13
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 2 2 2 5 3 2 8 10 3 3 4 8 7 1 12
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 3 0 1 6 1 5 9 6 0 3 3 3 12 -9 3 10 3 3 4 9 13 -4 12
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 5 0 1 4 1 6 -5 1 5 3 1 1 7 6 1 10 10 3 2 5 8 12 -4 11
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 5 1 1 3 8 12 -4 4 5 1 1 3 2 7 -5 4 10 2 2 6 10 19 -9 8
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 6 0 3 3 0 12 -12 3 5 0 3 2 2 9 -7 3 11 0 6 5 2 21 -19 6
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 5 0 1 4 3 12 -9 1 5 1 1 3 6 13 -7 4 10 1 2 7 9 25 -16 5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 4 3 1 0 20 7 13 10 6 5 1 0 27 5 22 16 10 8 2 0 47 12 35 26
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 5 4 1 0 20 7 13 13 6 4 0 2 13 11 2 12 11 8 1 2 33 18 15 25
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 6 3 1 2 25 8 17 10 5 4 0 1 28 11 17 12 11 7 1 3 53 19 34 22
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 6 4 1 1 17 7 10 13 4 3 0 1 13 5 8 9 10 7 1 2 30 12 18 22
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 4 1 1 21 13 8 13 4 2 1 1 16 8 8 7 10 6 2 2 37 21 16 20
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 5 1 2 2 16 14 2 5 5 4 1 0 22 8 14 13 10 5 3 2 38 22 16 18
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 0 2 9 7 2 6 6 3 2 1 15 6 9 11 10 5 2 3 24 13 11 17
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 4 2 1 1 8 5 3 7 6 3 1 2 11 9 2 10 10 5 2 3 19 14 5 17
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 5 1 1 3 10 20 -10 4 11 3 2 6 27 35 -8 11
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 5 0 0 5 3 19 -16 0 5 3 1 1 16 10 6 10 10 3 1 6 19 29 -10 10
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 6 2 0 4 29 22 7 6 4 1 0 3 11 17 -6 3 10 3 0 7 40 39 1 9
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 6 0 0 6 5 29 -24 0 5 3 0 2 9 15 -6 9 11 3 0 8 14 44 -30 9
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 5 1 0 4 13 26 -13 3 5 1 1 3 9 16 -7 4 10 2 1 7 22 42 -20 7
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 0 1 3 6 13 -7 1 6 1 1 4 9 35 -26 4 10 1 2 7 15 48 -33 5
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 5 0 0 5 4 28 -24 0 5 1 0 4 11 37 -26 3 10 1 0 9 15 65 -50 3
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 0--3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7---2 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 0----1 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 5-0 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4---2 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 3-2 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2--
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 2--0 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0----0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0---
MUN SE II.
----2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 1---2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

II. KER. UFC II.

2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
II. KER. UFC II.
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
II. KER. UFC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
II. KER. UFC II.
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
MAHATMA GANDI
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
II. KER. UFC II.
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
ISSIMO SE II.
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
MUN SE II.
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
HENGER VL FC
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
II. KER. UFC II.
2019. 05. 29. 20:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 29. 20:00
Vasas Sporttelep
II. KER. UFC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
II. KER. UFC II.
AMATŐR SE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
II. KER. UFC II.
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
KÜLKER SC
II. KER. UFC II.
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
II. KER. UFC II.

3R SPARTACUS

2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
3R SPARTACUS
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MAHATMA GANDI
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
3R SPARTACUS
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
3R SPARTACUS
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MUN SE II.
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HENGER VL FC
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3R SPARTACUS
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
BUDAKESZI SC
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
3R SPARTACUS
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
3R SPARTACUS
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ISSIMO SE II.
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
II. KER. UFC II.
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
AMATŐR SE
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
3R SPARTACUS
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
3R SPARTACUS
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom