Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 12. forduló

2018.11.04 - 13:00

Budakeszi, Budakeszi sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
ZELMAN PÁL RÁMIL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS MÁTÉ, KALCAKOSZ TAMÁS MÁRTON
BUDAKESZI SC
GB Hegyalja 2050
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 11 9 2 0 56 12 44 29 9
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 12 9 1 2 36 20 16 28 9.2
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 12 7 2 3 54 20 34 23 9.1
4 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 11 7 1 3 33 18 15 22 8.1
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 11 6 3 2 44 25 19 21 8.5
6 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 6 2 3 39 24 15 20 8.5
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 11 6 2 3 26 14 12 20 7.7
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 11 6 2 3 21 14 7 20 7.5
9 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 11 3 2 6 27 35 -8 11 8.5
10 HENGER VL FC HENGER VL FC 11 3 1 7 21 33 -12 10 7.4
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 12 3 1 8 15 45 -30 10 7.7
12 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 11 3 0 8 41 41 0 9 7.6
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 11 2 2 7 19 50 -31 8 7
14 MUN SE II. MUN SE II. 11 2 1 8 22 44 -22 7 7.3
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 11 1 0 10 15 74 -59 3 6.2
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 6 3 1 2 10 5 5 10 6 5 1 0 14 4 10 16 12 8 2 2 24 9 15 26
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 4 2 1 1 10 3 7 7 7 6 0 1 21 1 20 18 11 8 1 2 31 4 27 25
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 5 3 1 1 8 5 3 10 6 3 2 1 9 9 0 11 11 6 3 2 17 14 3 21
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 5 2 2 1 2 1 1 8 6 3 2 1 6 1 5 11 11 5 4 2 8 2 6 19
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 6 3 2 1 10 8 2 11 6 2 2 2 5 5 0 8 12 5 4 3 15 13 2 19
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 3 0 3 8 8 0 9 5 2 2 1 12 6 6 8 11 5 2 4 20 14 6 17
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 3 0 1 6 1 5 9 7 1 3 3 5 13 -8 6 11 4 3 4 11 14 -3 15
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 6 2 1 3 12 8 4 7 5 2 1 2 5 8 -3 7 11 4 2 5 17 16 1 14
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 5 0 1 4 0 9 -9 1 11 4 2 5 7 14 -7 14
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 7 1 5 1 9 6 3 8 4 2 0 2 4 4 0 6 11 3 5 3 13 10 3 14
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 5 1 2 2 3 4 -1 5 6 2 2 2 5 3 2 8 11 3 4 4 8 7 1 13
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 6 0 1 5 2 8 -6 1 5 3 1 1 7 6 1 10 11 3 2 6 9 14 -5 11
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 5 1 1 3 8 12 -4 4 6 1 2 3 2 7 -5 5 11 2 3 6 10 19 -9 9
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 7 0 4 3 0 12 -12 4 5 0 3 2 2 9 -7 3 12 0 7 5 2 21 -19 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 6 0 1 5 3 17 -14 1 5 1 1 3 6 13 -7 4 11 1 2 8 9 30 -21 5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 4 3 1 0 20 7 13 10 7 6 1 0 36 5 31 19 11 9 2 0 56 12 44 29
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 6 5 1 0 23 9 14 16 6 4 0 2 13 11 2 12 12 9 1 2 36 20 16 28
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 6 3 1 2 25 8 17 10 6 4 1 1 29 12 17 13 12 7 2 3 54 20 34 23
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 7 4 1 2 20 13 7 13 4 3 0 1 13 5 8 9 11 7 1 3 33 18 15 22
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 5 1 2 2 16 14 2 5 6 5 1 0 28 11 17 16 11 6 3 2 44 25 19 21
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 4 1 1 21 13 8 13 5 2 1 2 18 11 7 7 11 6 2 3 39 24 15 20
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 5 3 0 2 11 8 3 9 6 3 2 1 15 6 9 11 11 6 2 3 26 14 12 20
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 5 3 1 1 10 5 5 10 6 3 1 2 11 9 2 10 11 6 2 3 21 14 7 20
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 5 1 1 3 10 20 -10 4 11 3 2 6 27 35 -8 11
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 6 0 0 6 5 23 -18 0 5 3 1 1 16 10 6 10 11 3 1 7 21 33 -12 10
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 7 0 1 6 6 30 -24 1 5 3 0 2 9 15 -6 9 12 3 1 8 15 45 -30 10
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 6 2 0 4 29 22 7 6 5 1 0 4 12 19 -7 3 11 3 0 8 41 41 0 9
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 0 1 3 6 13 -7 1 7 2 1 4 13 37 -24 7 11 2 2 7 19 50 -31 8
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 5 1 0 4 13 26 -13 3 6 1 1 4 9 18 -9 4 11 2 1 8 22 44 -22 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 6 0 0 6 4 37 -33 0 5 1 0 4 11 37 -26 3 11 1 0 10 15 74 -59 3
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7--0 - 92 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 03 - 6---1 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4---2 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 32 - 42 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2--
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 2--0 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0----0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0--2 - 1
MUN SE II.
----2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 1---2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

BUDAKESZI SC

2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
3R SPARTACUS
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDAKESZI SC
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAKESZI SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDAKESZI SC
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDAKESZI SC
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
ISSIMO SE II.
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
II. KER. UFC II.
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
BUDAKESZI SC
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
AMATŐR SE
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDAKESZI SC
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDAKESZI SC
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
BUDAKESZI SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
BUDAKESZI SC
KÜLKER SC
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDAKESZI SC
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HENGER VL FC
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
BUDAKESZI SC
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MUN SE II.

GB Hegyalja 2050

2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
II. KER. UFC II.
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
3R SPARTACUS
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MAHATMA GANDI
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MUN SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HENGER VL FC
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
AMATŐR SE
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
ISSIMO SE II.
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDAKESZI SC
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
GB Hegyalja 2050
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom