Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 13. forduló

2018.11.11 - 17:00

Budapest, Budatétény SE

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
ZELMAN PÁL RÁMIL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SCHLICHTER ÁDÁM, WEIGL ZSOLT
BUDATÉTÉNY SE II.
3R SPARTACUS
90'
45'

Gólok

BALOG ISTVÁN

33'

1 - 0

 

 

1 - 1

58'

KOLLÁT MIKLÓS
BOZAI BALÁZS

76'

2 - 1

 

 

2 - 2

81'

FÁBIÁN GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 12 9 3 0 58 14 44 30 8.8
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 13 9 1 3 37 27 10 28 8.7
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 13 8 2 3 61 21 40 26 8.4
4 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 12 8 1 3 39 19 20 25 8.4
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 12 7 3 2 48 28 20 24 8.5
6 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 12 7 2 3 24 14 10 23 8.1
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 12 6 3 3 28 16 12 21 7.2
8 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 12 6 2 4 40 27 13 20 8.6
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 12 4 1 7 24 34 -10 13 7.5
10 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 12 3 2 7 30 39 -9 11 8.1
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 12 3 1 8 15 45 -30 10 7.7
12 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 12 3 0 9 42 47 -5 9 7.3
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 12 2 2 8 19 53 -34 8 7.1
14 MUN SE II. MUN SE II. 12 2 1 9 23 46 -23 7 7.9
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 12 2 0 10 17 75 -58 6 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 7 4 1 2 14 5 9 13 6 5 1 0 14 4 10 16 13 9 2 2 28 9 19 29
2 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 5 3 1 1 11 3 8 10 7 6 0 1 21 1 20 18 12 9 1 2 32 4 28 28
3 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 6 3 1 2 9 7 2 10 6 3 2 1 9 9 0 11 12 6 3 3 18 16 2 21
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 5 2 2 1 2 1 1 8 7 3 2 2 6 2 4 11 12 5 4 3 8 3 5 19
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 6 3 2 1 10 8 2 11 7 2 2 3 5 9 -4 8 13 5 4 4 15 17 -2 19
6 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 5 4 0 1 7 1 6 12 7 1 3 3 5 13 -8 6 12 5 3 4 12 14 -2 18
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 3 0 4 9 10 -1 9 5 2 2 1 12 6 6 8 12 5 2 5 21 16 5 17
8 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 6 1 1 4 2 10 -8 4 12 5 2 5 9 15 -6 17
9 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 7 1 5 1 9 6 3 8 5 3 0 2 5 4 1 9 12 4 5 3 14 10 4 17
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 7 2 1 4 12 9 3 7 5 2 1 2 5 8 -3 7 12 4 2 6 17 17 0 14
11 AMATŐR SE HENGER VL FC 6 0 1 5 2 8 -6 1 6 4 1 1 9 7 2 13 12 4 2 6 11 15 -4 14
12 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 5 1 2 2 3 4 -1 5 7 2 2 3 5 4 1 8 12 3 4 5 8 8 0 13
13 AMATŐR SE MUN SE II. 6 1 2 3 8 12 -4 5 6 1 2 3 2 7 -5 5 12 2 4 6 10 19 -9 10
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 7 0 4 3 0 12 -12 4 5 0 3 2 2 9 -7 3 12 0 7 5 2 21 -19 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 6 0 1 5 3 17 -14 1 6 1 2 3 6 13 -7 5 12 1 3 8 9 30 -21 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 5 3 2 0 22 9 13 11 7 6 1 0 36 5 31 19 12 9 3 0 58 14 44 30
2 AMATŐR SE KÜLKER SC 6 5 1 0 23 9 14 16 7 4 0 3 14 18 -4 12 13 9 1 3 37 27 10 28
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 7 4 1 2 32 9 23 13 6 4 1 1 29 12 17 13 13 8 2 3 61 21 40 26
4 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 7 4 1 2 20 13 7 13 5 4 0 1 19 6 13 12 12 8 1 3 39 19 20 25
5 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 6 2 2 2 20 17 3 8 6 5 1 0 28 11 17 16 12 7 3 2 48 28 20 24
6 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 5 3 1 1 10 5 5 10 7 4 1 2 14 9 5 13 12 7 2 3 24 14 10 23
7 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 5 3 0 2 11 8 3 9 7 3 3 1 17 8 9 12 12 6 3 3 28 16 12 21
8 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 4 1 2 22 16 6 13 5 2 1 2 18 11 7 7 12 6 2 4 40 27 13 20
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 6 0 0 6 5 23 -18 0 6 4 1 1 19 11 8 13 12 4 1 7 24 34 -10 13
10 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 6 1 1 4 13 24 -11 4 12 3 2 7 30 39 -9 11
11 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 7 0 1 6 6 30 -24 1 5 3 0 2 9 15 -6 9 12 3 1 8 15 45 -30 10
12 AMATŐR SE UNIONE FC II. 7 2 0 5 30 28 2 6 5 1 0 4 12 19 -7 3 12 3 0 9 42 47 -5 9
13 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 5 0 1 4 6 16 -10 1 7 2 1 4 13 37 -24 7 12 2 2 8 19 53 -34 8
14 AMATŐR SE MUN SE II. 6 1 0 5 14 28 -14 3 6 1 1 4 9 18 -9 4 12 2 1 9 23 46 -23 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 6 0 0 6 4 37 -33 0 6 2 0 4 13 38 -25 6 12 2 0 10 17 75 -58 6
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7--0 - 92 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 03 - 6---1 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3-----3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 32 - 42 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2--
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 2-7 - 10 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0--1 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0--2 - 1
MUN SE II.
-1 - 2--2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6--2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

BUDATÉTÉNY SE II.

2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAKESZI SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MUN SE II.
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
ISSIMO SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HENGER VL FC
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 22.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 22.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
05. 22.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
INFO
AMATŐR SE
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
06. 02. 18:00
BUDATÉTÉNY SE II.

3R SPARTACUS

2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
3R SPARTACUS
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MAHATMA GANDI
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
3R SPARTACUS
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
3R SPARTACUS
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MUN SE II.
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HENGER VL FC
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3R SPARTACUS
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
BUDAKESZI SC
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
3R SPARTACUS
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
3R SPARTACUS
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ISSIMO SE II.
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
II. KER. UFC II.
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
AMATŐR SE
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
INFO
3R SPARTACUS
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
INFO
3R SPARTACUS
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
06. 02. 11:00
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol