Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 16. forduló

2019.03.09 - 11:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
BARTKÓ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMA PÉTER, WEIGL ZSOLT
MUN SE II.
KÜLKER SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

MÉHES LÁSZLÓ
DARAGÓ IGNÁC

35'

1 - 1

 

 

1 - 2

37'

EICHENWALDER GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 15 12 3 0 74 17 57 39 8.3
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 15 11 1 3 40 28 12 34 8.8
3 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 15 10 1 4 47 23 24 31 8.3
4 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 15 9 3 3 40 18 22 30 8.7
5 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 15 9 2 4 66 27 39 29 7.7
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 15 8 3 4 60 38 22 27 8.1
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 15 8 2 5 50 35 15 26 7.9
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 15 8 2 5 28 21 7 25 7.7 (-1 pont)
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 15 6 1 8 32 37 -5 19 8.2
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 14 5 0 9 50 50 0 15 7.9
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 15 4 1 10 24 61 -37 13 8.1
12 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 15 3 2 10 31 50 -19 11 7.8
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 15 3 2 10 27 63 -36 11 7.9
14 MUN SE II. MUN SE II. 15 2 1 12 24 57 -33 7 7.2
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 15 2 0 13 19 87 -68 6 7.3
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 7 5 1 1 19 4 15 16 8 7 0 1 23 1 22 21 15 12 1 2 42 5 37 37
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 8 5 1 2 15 5 10 16 7 5 1 1 15 7 8 16 15 10 2 3 30 12 18 32
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 6 3 2 1 4 1 3 11 9 4 3 2 9 3 6 15 15 7 5 3 13 4 9 26
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 7 3 1 3 9 8 1 10 8 4 3 1 14 11 3 15 15 7 4 4 23 19 4 25
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 6 3 2 1 10 8 2 11 9 4 2 3 8 10 -2 14 15 7 4 4 18 18 0 25
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 7 4 1 2 8 4 4 13 8 2 3 3 9 14 -5 9 15 6 4 5 17 18 -1 22
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 8 1 5 2 9 8 1 8 7 4 1 2 6 4 2 13 15 5 6 4 15 12 3 21
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 8 3 1 4 15 10 5 10 6 3 1 2 6 8 -2 10 14 6 2 6 21 18 3 20
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 8 2 1 5 8 9 -1 7 7 4 1 2 9 8 1 13 15 6 2 7 17 17 0 20
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 3 2 4 12 13 -1 11 6 2 2 2 12 7 5 8 15 5 4 6 24 20 4 19
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 7 4 1 2 7 6 1 13 8 1 1 6 2 16 -14 4 15 5 2 8 9 22 -13 17
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 7 2 2 3 4 5 -1 7 8 2 3 3 7 6 1 9 15 4 5 6 11 11 0 16
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 8 1 3 4 9 14 -5 6 7 1 2 4 2 9 -7 5 15 2 5 8 11 23 -12 11
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 8 0 4 4 1 16 -15 4 7 0 4 3 3 12 -9 4 15 0 8 7 4 28 -24 8
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 8 0 2 6 4 21 -17 2 7 1 2 4 7 18 -11 5 15 1 4 10 11 39 -28 7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 7 5 2 0 34 11 23 17 8 7 1 0 40 6 34 22 15 12 3 0 74 17 57 39
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 6 5 1 0 23 9 14 16 9 6 0 3 17 19 -2 18 15 11 1 3 40 28 12 34
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 8 4 1 3 21 17 4 13 7 6 0 1 26 6 20 18 15 10 1 4 47 23 24 31
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 6 4 0 2 17 8 9 12 9 5 3 1 23 10 13 18 15 9 3 3 40 18 22 30
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 8 5 1 2 35 10 25 16 7 4 1 2 31 17 14 13 15 9 2 4 66 27 39 29
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 7 2 2 3 20 18 2 8 8 6 1 1 40 20 20 19 15 8 3 4 60 38 22 27
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 6 1 2 31 21 10 19 6 2 1 3 19 14 5 7 15 8 2 5 50 35 15 26
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 7 4 1 2 12 9 3 12 8 4 1 3 16 12 4 13 15 8 2 5 28 21 7 25
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 8 2 0 6 13 24 -11 6 7 4 1 2 19 13 6 13 15 6 1 8 32 37 -5 19
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 8 3 0 5 35 30 5 9 6 2 0 4 15 20 -5 6 14 5 0 9 50 50 0 15
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 8 0 1 7 9 39 -30 1 7 4 0 3 15 22 -7 12 15 4 1 10 24 61 -37 13
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 7 2 1 4 18 18 0 7 8 1 1 6 13 32 -19 4 15 3 2 10 31 50 -19 11
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 7 0 1 6 10 25 -15 1 8 3 1 4 17 38 -21 10 15 3 2 10 27 63 -36 11
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 8 1 0 7 15 33 -18 3 7 1 1 5 9 24 -15 4 15 2 1 12 24 57 -33 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 8 0 0 8 5 42 -37 0 7 2 0 5 14 45 -31 6 15 2 0 13 19 87 -68 6
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
-0 - 4---2 - 04 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7--0 - 92 - 10--0 - 1---
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 03 - 6--1 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 4--3 - 3---1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 33 - 9-2 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 3---
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1---7 - 05 - 2-2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 23 - 17 - 10 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 3-4 - 0-6 - 31 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-1 - 2---
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6-5 - 22 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

MUN SE II.

2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
MUN SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MUN SE II.
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MUN SE II.
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MUN SE II.
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
HENGER VL FC
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MUN SE II.
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
AMATŐR SE
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
MUN SE II.
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
KÜLKER SC
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MUN SE II.
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MUN SE II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
MUN SE II.
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MUN SE II.
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MUN SE II.
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
MUN SE II.
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MUN SE II.

KÜLKER SC

2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
MUN SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
HENGER VL FC
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
KÜLKER SC
AMATŐR SE
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÜLKER SC
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
KÜLKER SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
KÜLKER SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
3R SPARTACUS
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÜLKER SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
BUDAKESZI SC
KÜLKER SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÜLKER SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KÜLKER SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
ISSIMO SE II.
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
KÜLKER SC
II. KER. UFC II.
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
GB Hegyalja 2050
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom