Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 17. forduló

2019.03.16 - 19:00

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
KECSKEMÉTI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOCZÁK ROLAND ZORÁN, SZUHODOVSZKI ISTVÁN
ISSIMO SE II.
MUN SE II.
90'
45'

Gólok

RAUZER ZOLTÁN

70'

1 - 0

 

RAUZER ZOLTÁN

77'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 15 12 3 0 74 17 57 39 8.3
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 16 11 2 3 40 28 12 35 9.1
3 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 16 11 1 4 51 23 28 34 8.8
4 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 16 10 3 3 45 21 24 33 8.6
5 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 16 10 2 4 68 27 41 32 8.1
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 16 9 3 4 65 41 24 30 8.2
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 16 8 2 6 53 40 13 26 7.7
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 16 8 3 5 30 23 7 26 7.9 (-1 pont)
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 16 7 1 8 42 38 4 22 8.4
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 15 5 0 10 53 55 -2 15 7.7
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 16 4 1 11 25 71 -46 13 8.2
12 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 16 3 3 10 33 52 -19 12 7.8
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 16 3 3 10 27 63 -36 12 7.5
14 MUN SE II. MUN SE II. 16 2 1 13 24 59 -35 7 7.1
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 16 2 0 14 19 91 -72 6 7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 7 5 1 1 19 4 15 16 8 7 0 1 23 1 22 21 15 12 1 2 42 5 37 37
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 9 5 2 2 15 5 10 17 7 5 1 1 15 7 8 16 16 10 3 3 30 12 18 33
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 7 4 2 1 7 3 4 14 9 4 3 2 9 3 6 15 16 8 5 3 16 6 10 29
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 8 4 1 3 11 8 3 13 8 4 3 1 14 11 3 15 16 8 4 4 25 19 6 28
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 7 3 3 1 10 8 2 12 9 4 2 3 8 10 -2 14 16 7 5 4 18 18 0 26
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 9 2 5 2 12 8 4 11 7 4 1 2 6 4 2 13 16 6 6 4 18 12 6 24
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 8 2 1 5 8 9 -1 7 8 5 1 2 12 8 4 16 16 7 2 7 20 17 3 23
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 7 4 1 2 8 4 4 13 9 2 4 3 9 14 -5 10 16 6 5 5 17 18 -1 23
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 8 3 1 4 15 10 5 10 7 3 1 3 6 10 -4 10 15 6 2 7 21 20 1 20
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 3 2 4 12 13 -1 11 7 2 2 3 14 10 4 8 16 5 4 7 26 23 3 19
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 4 2 2 7 6 1 14 8 1 1 6 2 16 -14 4 16 5 3 8 9 22 -13 18
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 7 2 2 3 4 5 -1 7 9 2 4 3 7 6 1 10 16 4 6 6 11 11 0 17
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 8 1 3 4 9 14 -5 6 8 1 3 4 2 9 -7 6 16 2 6 8 11 23 -12 12
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 9 0 4 5 1 19 -18 4 7 0 4 3 3 12 -9 4 16 0 8 8 4 31 -27 8
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 8 0 2 6 4 21 -17 2 8 1 2 5 7 21 -14 5 16 1 4 11 11 42 -31 7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 7 5 2 0 34 11 23 17 8 7 1 0 40 6 34 22 15 12 3 0 74 17 57 39
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 7 5 2 0 23 9 14 17 9 6 0 3 17 19 -2 18 16 11 2 3 40 28 12 35
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 9 5 1 3 25 17 8 16 7 6 0 1 26 6 20 18 16 11 1 4 51 23 28 34
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 7 5 0 2 22 11 11 15 9 5 3 1 23 10 13 18 16 10 3 3 45 21 24 33
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 9 6 1 2 37 10 27 19 7 4 1 2 31 17 14 13 16 10 2 4 68 27 41 32
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 8 3 2 3 25 21 4 11 8 6 1 1 40 20 20 19 16 9 3 4 65 41 24 30
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 6 1 2 31 21 10 19 7 2 1 4 22 19 3 7 16 8 2 6 53 40 13 26
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 7 4 1 2 12 9 3 12 9 4 2 3 18 14 4 14 16 8 3 5 30 23 7 26
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 8 2 0 6 13 24 -11 6 8 5 1 2 29 14 15 16 16 7 1 8 42 38 4 22
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 8 3 0 5 35 30 5 9 7 2 0 5 18 25 -7 6 15 5 0 10 53 55 -2 15
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 9 0 1 8 10 49 -39 1 7 4 0 3 15 22 -7 12 16 4 1 11 25 71 -46 13
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 2 2 4 20 20 0 8 8 1 1 6 13 32 -19 4 16 3 3 10 33 52 -19 12
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 7 0 1 6 10 25 -15 1 9 3 2 4 17 38 -21 11 16 3 3 10 27 63 -36 12
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 8 1 0 7 15 33 -18 3 8 1 1 6 9 26 -17 4 16 2 1 13 24 59 -35 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 8 0 0 8 5 42 -37 0 8 2 0 6 14 49 -35 6 16 2 0 14 19 91 -72 6
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
-0 - 4---2 - 04 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7--0 - 92 - 10--0 - 1---
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6--1 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 4--3 - 3---1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 3--5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1---7 - 05 - 2-2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 3-4 - 0-6 - 31 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1--5 - 33 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-1 - 2---
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6-5 - 22 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

ISSIMO SE II.

2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
ISSIMO SE II.
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
3R SPARTACUS
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
ISSIMO SE II.
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MAHATMA GANDI
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
ISSIMO SE II.
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
ISSIMO SE II.
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÜLKER SC
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
ISSIMO SE II.
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MUN SE II.
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
ISSIMO SE II.
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HENGER VL FC
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ISSIMO SE II.
2019. 04. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
AMATŐR SE
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
ISSIMO SE II.
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
ISSIMO SE II.
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
ISSIMO SE II.
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
ISSIMO SE II.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
UNIONE FC II.
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
ISSIMO SE II.

MUN SE II.

2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
MUN SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MUN SE II.
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MUN SE II.
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MUN SE II.
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
HENGER VL FC
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MUN SE II.
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
AMATŐR SE
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
MUN SE II.
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
KÜLKER SC
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MUN SE II.
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MUN SE II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
MUN SE II.
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MUN SE II.
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MUN SE II.
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
MUN SE II.
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MUN SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom