Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 17. forduló

2019.03.17 - 19:00

Budapest, Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. (Varga Zoltán Sportpálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
KISS II. GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ LÁSZLÓ, MOLNÁR BALÁZS
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

KAPITÁNY GÁBOR
KRESHNIK MORINA

24'

1 - 1

 

KRESHNIK MORINA

26'

2 - 1

 

 

2 - 2

41'

KAPITÁNY GÁBOR
MANGENI AKILEO

44'

3 - 2

 

GHEBACHE BACHIR

52'

4 - 2

 

 

4 - 3

55'

ANTAL PÉTER
KRESHNIK MORINA

86'

5 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 15 12 3 0 74 17 57 39 8.3
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 16 11 2 3 40 28 12 35 9.1
3 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 16 11 1 4 51 23 28 34 8.8
4 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 16 10 3 3 45 21 24 33 8.6
5 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 16 10 2 4 68 27 41 32 8.1
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 16 9 3 4 65 41 24 30 8.2
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 16 8 2 6 53 40 13 26 7.7
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 16 8 3 5 30 23 7 26 7.9 (-1 pont)
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 16 7 1 8 42 38 4 22 8.4
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 15 5 0 10 53 55 -2 15 7.7
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 16 4 1 11 25 71 -46 13 8.2
12 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 16 3 3 10 33 52 -19 12 7.8
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 16 3 3 10 27 63 -36 12 7.5
14 MUN SE II. MUN SE II. 16 2 1 13 24 59 -35 7 7.1
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 16 2 0 14 19 91 -72 6 7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 7 5 1 1 19 4 15 16 8 7 0 1 23 1 22 21 15 12 1 2 42 5 37 37
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 9 5 2 2 15 5 10 17 7 5 1 1 15 7 8 16 16 10 3 3 30 12 18 33
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 7 4 2 1 7 3 4 14 9 4 3 2 9 3 6 15 16 8 5 3 16 6 10 29
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 8 4 1 3 11 8 3 13 8 4 3 1 14 11 3 15 16 8 4 4 25 19 6 28
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 7 3 3 1 10 8 2 12 9 4 2 3 8 10 -2 14 16 7 5 4 18 18 0 26
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 9 2 5 2 12 8 4 11 7 4 1 2 6 4 2 13 16 6 6 4 18 12 6 24
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 8 2 1 5 8 9 -1 7 8 5 1 2 12 8 4 16 16 7 2 7 20 17 3 23
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 7 4 1 2 8 4 4 13 9 2 4 3 9 14 -5 10 16 6 5 5 17 18 -1 23
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 8 3 1 4 15 10 5 10 7 3 1 3 6 10 -4 10 15 6 2 7 21 20 1 20
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 3 2 4 12 13 -1 11 7 2 2 3 14 10 4 8 16 5 4 7 26 23 3 19
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 4 2 2 7 6 1 14 8 1 1 6 2 16 -14 4 16 5 3 8 9 22 -13 18
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 7 2 2 3 4 5 -1 7 9 2 4 3 7 6 1 10 16 4 6 6 11 11 0 17
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 8 1 3 4 9 14 -5 6 8 1 3 4 2 9 -7 6 16 2 6 8 11 23 -12 12
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 9 0 4 5 1 19 -18 4 7 0 4 3 3 12 -9 4 16 0 8 8 4 31 -27 8
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 8 0 2 6 4 21 -17 2 8 1 2 5 7 21 -14 5 16 1 4 11 11 42 -31 7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 7 5 2 0 34 11 23 17 8 7 1 0 40 6 34 22 15 12 3 0 74 17 57 39
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 7 5 2 0 23 9 14 17 9 6 0 3 17 19 -2 18 16 11 2 3 40 28 12 35
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 9 5 1 3 25 17 8 16 7 6 0 1 26 6 20 18 16 11 1 4 51 23 28 34
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 7 5 0 2 22 11 11 15 9 5 3 1 23 10 13 18 16 10 3 3 45 21 24 33
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 9 6 1 2 37 10 27 19 7 4 1 2 31 17 14 13 16 10 2 4 68 27 41 32
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 8 3 2 3 25 21 4 11 8 6 1 1 40 20 20 19 16 9 3 4 65 41 24 30
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 6 1 2 31 21 10 19 7 2 1 4 22 19 3 7 16 8 2 6 53 40 13 26
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 7 4 1 2 12 9 3 12 9 4 2 3 18 14 4 14 16 8 3 5 30 23 7 26
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 8 2 0 6 13 24 -11 6 8 5 1 2 29 14 15 16 16 7 1 8 42 38 4 22
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 8 3 0 5 35 30 5 9 7 2 0 5 18 25 -7 6 15 5 0 10 53 55 -2 15
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 9 0 1 8 10 49 -39 1 7 4 0 3 15 22 -7 12 16 4 1 11 25 71 -46 13
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 2 2 4 20 20 0 8 8 1 1 6 13 32 -19 4 16 3 3 10 33 52 -19 12
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 7 0 1 6 10 25 -15 1 9 3 2 4 17 38 -21 11 16 3 3 10 27 63 -36 12
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 8 1 0 7 15 33 -18 3 8 1 1 6 9 26 -17 4 16 2 1 13 24 59 -35 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 8 0 0 8 5 42 -37 0 8 2 0 6 14 49 -35 6 16 2 0 14 19 91 -72 6
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
-0 - 4---2 - 04 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7--0 - 92 - 10--0 - 1---
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6--1 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 4--3 - 3---1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 3--5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1---7 - 05 - 2-2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 3-4 - 0-6 - 31 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1--5 - 33 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-1 - 2---
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6-5 - 22 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

MAHATMA GANDI

2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
AMATŐR SE
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MAHATMA GANDI
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MAHATMA GANDI
HENGER VL FC
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MAHATMA GANDI
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
MAHATMA GANDI
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MAHATMA GANDI
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MAHATMA GANDI
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
MAHATMA GANDI
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
MUN SE II.
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MAHATMA GANDI
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDAKESZI SC
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
ISSIMO SE II.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MAHATMA GANDI
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
II. KER. UFC II.
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
3R SPARTACUS
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDATÉTÉNY SE II.

KÁPOSZTÁSMEGYER FC

2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
AMATŐR SE
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MUN SE II.
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HENGER VL FC
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3R SPARTACUS
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDAKESZI SC
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KÜLKER SC
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
ISSIMO SE II.
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom