Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 22. forduló

2019.04.18 - 20:15

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
BARANYI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÁMBOR LÁSZLÓ, JANKOVICS LÓRÁNT
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
CSABAGYÖNGYE SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

BALÁZS PÉTER

 

0 - 2

32'

PASIC ALIJA
KESZEI BALÁZS

45'

1 - 2

 

 

1 - 3

54'

PASIC ALIJA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 20 16 4 0 99 26 73 52 8.6
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 21 15 2 4 66 29 37 47 8.5
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 21 14 3 4 83 31 52 45 8.7
4 KÜLKER SC KÜLKER SC 21 12 4 5 46 40 6 40 8.7
5 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 21 12 4 5 57 29 28 39 8 (-1 pont)
6 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 21 11 3 7 65 51 14 36 7.9
7 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 21 10 5 6 78 53 25 35 8.3
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 20 9 6 5 35 27 8 32 7.6 (-1 pont)
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 20 10 1 9 67 48 19 31 7.9
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 20 6 1 13 64 83 -19 19 8
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 21 5 3 13 35 84 -49 18 8.2
12 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 21 4 3 14 42 64 -22 15 7.8
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 20 3 4 13 31 80 -49 13 7.2
14 MUN SE II. MUN SE II. 20 2 2 16 26 70 -44 8 6.9
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 20 2 1 17 23 102 -79 7 7.1
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 10 7 2 1 24 4 20 23 10 9 0 1 30 2 28 27 20 16 2 2 54 6 48 50
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 11 7 2 2 19 5 14 23 10 6 3 1 18 8 10 21 21 13 5 3 37 13 24 44
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 10 5 3 2 13 6 7 17 11 5 4 2 10 3 7 19 21 10 7 4 23 9 14 36
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 5 2 4 16 14 2 17 10 4 3 3 18 12 6 15 21 9 5 7 34 26 8 32
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 10 5 1 4 14 12 2 16 11 4 4 3 14 16 -2 16 21 9 5 7 28 28 0 32
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 11 3 6 2 14 8 6 15 10 5 2 3 10 8 2 17 21 8 8 5 24 16 8 32
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 9 3 5 1 11 9 2 14 12 5 3 4 11 14 -3 18 21 8 8 5 22 23 -1 32
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 10 3 2 5 18 11 7 11 10 6 1 3 16 12 4 19 20 9 3 8 34 23 11 30
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 10 4 3 3 6 5 1 14 10 2 5 3 8 7 1 11 20 6 8 6 14 12 2 25
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 10 4 2 4 9 10 -1 14 10 2 5 3 9 14 -5 11 20 6 7 7 18 24 -6 25
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 11 3 2 6 18 17 1 11 9 4 1 4 8 18 -10 13 20 7 3 10 26 35 -9 24
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 10 4 2 4 8 9 -1 14 11 2 2 7 7 19 -12 8 21 6 4 11 15 28 -13 22
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 10 1 3 6 9 17 -8 6 10 1 3 6 2 12 -10 6 20 2 6 12 11 29 -18 12
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 11 0 5 6 3 22 -19 5 10 1 4 5 5 18 -13 7 21 1 9 11 8 40 -32 12
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 10 0 2 8 4 26 -22 2 10 2 2 6 9 23 -14 8 20 2 4 14 13 49 -36 10
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 10 7 3 0 43 17 26 24 10 9 1 0 56 9 47 28 20 16 4 0 99 26 73 52
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 11 7 1 3 31 18 13 22 10 8 1 1 35 11 24 25 21 15 2 4 66 29 37 47
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 11 8 1 2 45 10 35 25 10 6 2 2 38 21 17 20 21 14 3 4 83 31 52 45
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 9 5 4 0 26 12 14 19 12 7 0 5 20 28 -8 21 21 12 4 5 46 40 6 40
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 10 6 0 4 30 17 13 17 11 6 4 1 27 12 15 22 21 12 4 5 57 29 28 39
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 7 1 3 35 27 8 22 10 4 2 4 30 24 6 14 21 11 3 7 65 51 14 36
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 10 4 2 4 32 26 6 14 11 6 3 2 46 27 19 21 21 10 5 6 78 53 25 35
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 10 5 3 2 16 12 4 17 10 4 3 3 19 15 4 15 20 9 6 5 35 27 8 32
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 10 4 0 6 33 27 6 12 10 6 1 3 34 21 13 19 20 10 1 9 67 48 19 31
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 11 4 0 7 43 42 1 12 9 2 1 6 21 41 -20 7 20 6 1 13 64 83 -19 19
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 11 0 3 8 15 54 -39 3 10 5 0 5 20 30 -10 15 21 5 3 13 35 84 -49 18
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 10 2 2 6 21 25 -4 8 11 2 1 8 21 39 -18 7 21 4 3 14 42 64 -22 15
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 10 0 2 8 14 39 -25 2 10 3 2 5 17 41 -24 11 20 3 4 13 31 80 -49 13
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 10 1 1 8 17 36 -19 4 10 1 1 8 9 34 -25 4 20 2 2 16 26 70 -44 8
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 10 0 0 10 6 48 -42 0 10 2 1 7 17 54 -37 7 20 2 1 17 23 102 -79 7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
-0 - 4-1 - 02 - 22 - 04 - 1-1 - 1-1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7-1 - 50 - 92 - 10-0 - 10 - 1---
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6-3 - 11 - 41 - 51 - 13 - 02 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 40 - 0-3 - 31 - 93 - 5-1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 23 - 32 - 20 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4-1 - 54 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 36 - 0-5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5-6 - 2---14 - 1
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4-1 - 3-3 - 1--1 - 51 - 20 - 22 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1-5 - 4-7 - 05 - 22 - 22 - 12 - 22 - 0-7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 02 - 0-15 - 1-1 - 16 - 06 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 31 - 44 - 0-6 - 31 - 33 - 20 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
1 - 18 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 2---3 - 22 - 24 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 32 - 3-6 - 2-1 - 35 - 1-0 - 15 - 33 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 30 - 11 - 2--2 - 2
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 63 - 05 - 22 - 52 - 6-2 - 73 - 53 - 53 - 4-6 - 1-

Meccsek

HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING

2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HENGER VL FC
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MUN SE II.
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
AMATŐR SE
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDAKESZI SC
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
3R SPARTACUS
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
ISSIMO SE II.
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
II. KER. UFC II.

CSABAGYÖNGYE SE

2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
II. KER. UFC II.
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
MAHATMA GANDI
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
ISSIMO SE II.
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
CSABAGYÖNGYE SE
HENGER VL FC
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 31. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
AMATŐR SE
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
BUDAKESZI SC
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÜLKER SC
2019. 05. 29. 20:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 29. 20:00
Vasas Sporttelep
II. KER. UFC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
MUN SE II.
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
UNIONE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom