Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 24. forduló

2019.05.05 - 18:00

Budapest, Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. (Varga Zoltán Sportpálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
PAP TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÁNDOR MIKLÓS, GYARMATI KRISTÓF
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
90'
45'

Gólok

KRESHNIK MORINA

59'

1 - 0

 

MURADYAN SARKIS

71'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 22 18 4 0 103 26 77 58 8.5
2 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 23 16 3 4 90 34 56 51 8.6
3 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 22 15 2 5 68 32 36 47 8.2
4 KÜLKER SC KÜLKER SC 23 14 4 5 51 41 10 46 9
5 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 22 13 4 5 59 29 30 42 8 (-1 pont)
6 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 23 13 3 7 77 54 23 42 8.3
7 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 23 11 5 7 87 56 31 38 8.4
8 HENGER VL FC HENGER VL FC 22 11 1 10 71 51 20 34 7.9
9 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 22 9 7 6 36 30 6 33 7.3 (-1 pont)
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 22 7 2 13 67 84 -17 23 8.3
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 23 5 3 15 39 93 -54 18 8
12 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 23 4 3 16 43 69 -26 15 7.4
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 22 3 4 15 32 93 -61 13 7.4
14 MUN SE II. MUN SE II. 22 3 2 17 33 75 -42 11 7.1
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 22 2 1 19 24 113 -89 7 7.2
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 11 8 2 1 26 4 22 26 11 10 0 1 31 2 29 30 22 18 2 2 57 6 51 56
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 12 8 2 2 21 6 15 26 11 7 3 1 20 9 11 24 23 15 5 3 41 15 26 50
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 11 5 4 2 13 6 7 18 11 5 4 2 10 3 7 19 22 10 8 4 23 9 14 37
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 12 5 3 4 17 15 2 18 11 5 3 3 20 12 8 18 23 10 6 7 37 27 10 36
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 11 6 1 4 19 12 7 19 12 4 5 3 14 16 -2 17 23 10 6 7 33 28 5 36
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 10 3 6 1 11 9 2 15 13 5 4 4 12 15 -3 19 23 8 10 5 23 24 -1 34
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 11 3 6 2 14 8 6 15 11 5 2 4 11 10 1 17 22 8 8 6 25 18 7 32
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 11 3 2 6 18 12 6 11 11 6 1 4 16 14 2 19 22 9 3 10 34 26 8 30
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 11 4 3 4 6 6 0 14 11 3 5 3 9 7 2 14 22 7 8 7 15 13 2 28
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 11 4 2 5 9 12 -3 14 11 2 6 3 10 15 -5 12 22 6 8 8 19 27 -8 26
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 12 3 2 7 18 18 0 11 10 4 2 4 8 18 -10 14 22 7 4 11 26 36 -10 25
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 11 4 2 5 9 11 -2 14 12 2 3 7 7 19 -12 9 23 6 5 12 16 30 -14 23
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 11 1 4 6 10 18 -8 7 11 2 3 6 3 12 -9 9 22 3 7 12 13 30 -17 16
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 12 0 6 6 4 23 -19 6 11 1 5 5 6 19 -13 8 23 1 11 11 10 42 -32 14
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 11 0 3 8 4 26 -22 3 11 2 2 7 9 28 -19 8 22 2 5 15 13 54 -41 11
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 11 8 3 0 45 17 28 27 11 10 1 0 58 9 49 31 22 18 4 0 103 26 77 58
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 12 9 1 2 48 12 36 28 11 7 2 2 42 22 20 23 23 16 3 4 90 34 56 51
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 11 7 1 3 31 18 13 22 11 8 1 2 37 14 23 25 22 15 2 5 68 32 36 47
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 10 6 4 0 27 12 15 22 13 8 0 5 24 29 -5 24 23 14 4 5 51 41 10 46
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 11 7 0 4 32 17 15 20 11 6 4 1 27 12 15 22 22 13 4 5 59 29 30 42
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 12 8 1 3 40 30 10 25 11 5 2 4 37 24 13 17 23 13 3 7 77 54 23 42
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 11 5 2 4 41 27 14 17 12 6 3 3 46 29 17 21 23 11 5 7 87 56 31 38
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 11 5 0 6 37 28 9 15 11 6 1 4 34 23 11 19 22 11 1 10 71 51 20 34
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 11 5 3 3 16 14 2 17 11 4 4 3 20 16 4 16 22 9 7 6 36 30 6 33
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 12 4 1 7 44 43 1 13 10 3 1 6 23 41 -18 10 22 7 2 13 67 84 -17 23
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 12 0 3 9 16 58 -42 3 11 5 0 6 23 35 -12 15 23 5 3 15 39 93 -54 18
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 11 2 2 7 22 29 -7 8 12 2 1 9 21 40 -19 7 23 4 3 16 43 69 -26 15
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 11 0 2 9 14 46 -32 2 11 3 2 6 18 47 -29 11 22 3 4 15 32 93 -61 13
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 11 2 1 8 23 37 -14 7 11 1 1 9 10 38 -28 4 22 3 2 17 33 75 -42 11
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 11 0 0 11 6 50 -44 0 11 2 1 8 18 63 -45 7 22 2 1 19 24 113 -89 7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
-0 - 4-1 - 02 - 22 - 04 - 10 - 21 - 1-1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7-1 - 50 - 92 - 10-0 - 10 - 1--0 - 2
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6-3 - 11 - 41 - 51 - 13 - 02 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 40 - 0-3 - 31 - 93 - 50 - 71 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 23 - 32 - 20 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 81 - 41 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 39 - 1-4 - 4-1 - 54 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 36 - 0-5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5-6 - 2-4 - 1-14 - 1
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4-1 - 3-3 - 1-1 - 41 - 51 - 20 - 22 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1-5 - 42 - 07 - 05 - 22 - 22 - 12 - 22 - 0-7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 02 - 03 - 215 - 1-1 - 16 - 06 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 31 - 44 - 05 - 36 - 31 - 33 - 20 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
1 - 18 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 21 - 0--3 - 22 - 24 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 32 - 3-6 - 22 - 01 - 35 - 1-0 - 15 - 33 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 36 - 12 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 30 - 11 - 2--2 - 2
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
1 - 113 - 11 - 63 - 05 - 22 - 52 - 6-2 - 73 - 53 - 53 - 4-6 - 1-

Meccsek

MAHATMA GANDI

2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
AMATŐR SE
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MAHATMA GANDI
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MAHATMA GANDI
HENGER VL FC
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MAHATMA GANDI
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
MAHATMA GANDI
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MAHATMA GANDI
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MAHATMA GANDI
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
MAHATMA GANDI
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
MUN SE II.
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MAHATMA GANDI
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDAKESZI SC
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
ISSIMO SE II.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MAHATMA GANDI
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
II. KER. UFC II.
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
3R SPARTACUS
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDATÉTÉNY SE II.

GB Hegyalja 2050

2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
II. KER. UFC II.
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
3R SPARTACUS
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MAHATMA GANDI
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MUN SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HENGER VL FC
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
AMATŐR SE
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
ISSIMO SE II.
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDAKESZI SC
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
GB Hegyalja 2050
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom