Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 5. forduló

2018.09.23 - 10:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
ILINSZKY GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENEDEK CSABA, BALOG ATTILA
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

66'

BALÁZS PÉTER

 

0 - 2

89'

BALÁZS PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 5 4 1 0 13 3 10 13 10.2
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 5 4 1 0 16 7 9 13 11.4
3 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 5 3 2 0 19 11 8 11 9
4 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 4 3 1 0 16 7 9 10 8
5 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 5 3 0 2 11 6 5 9 6.2
6 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 5 2 1 2 25 9 16 7 8.8
7 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 2 1 2 16 13 3 7 10.2
8 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 5 2 0 3 7 12 -5 6 9.6
9 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 4 1 2 1 9 11 -2 5 7.3
10 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 5 1 1 3 8 10 -2 4 8.4
11 MUN SE II. MUN SE II. 4 1 1 2 10 14 -4 4 4.5
12 HENGER VL FC HENGER VL FC 5 1 1 3 9 14 -5 4 6.6
13 AMATŐR SE AMATŐR SE 5 1 0 4 5 20 -15 3 6.2
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 4 1 0 3 5 22 -17 3 4.3
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 4 0 0 4 11 21 -10 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. KÜLKER SC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 4 2 2 7 5 3 2 0 7 4 3 11
2 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 2 2 0 0 4 0 4 6 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 3 1 1 8 6 2 10
3 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 3 1 1 1 4 4 0 4 2 2 0 0 4 2 2 6 5 3 1 1 8 6 2 10
4 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 6 1 5 6 4 3 0 1 10 2 8 9
5 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 2 0 3 0 3 5 5 2 2 1 5 2 3 8
6 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 1 2 5 3 2 7
7 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 4 0 4 0 1 1 0 4 1 1 0 0 2 1 1 3 5 1 4 0 3 2 1 7
8 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
9 UNIONE FC II. HENGER VL FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 1 2 2 4 6 -2 5
10 UNIONE FC II. MUN SE II. 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 7 6 1 4
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 1 2 5 8 -3 4
12 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 3 6 -3 4
13 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 3 0 2 1 0 4 -4 2 2 0 2 0 1 1 0 2 5 0 4 1 1 5 -4 4
14 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 UNIONE FC II. AMATŐR SE 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 1 7 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 4 3 1 0 8 2 6 10 1 1 0 0 5 1 4 3 5 4 1 0 13 3 10 13
2 UNIONE FC II. KÜLKER SC 2 1 1 0 6 2 4 4 3 3 0 0 10 5 5 9 5 4 1 0 16 7 9 13
3 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 2 1 1 0 8 4 4 4 3 2 1 0 11 7 4 7 5 3 2 0 19 11 8 11
4 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 1 1 0 0 7 3 4 3 3 2 1 0 9 4 5 7 4 3 1 0 16 7 9 10
5 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 6 3 3 6 5 3 0 2 11 6 5 9
6 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 3 1 1 1 17 4 13 4 2 1 0 1 8 5 3 3 5 2 1 2 25 9 16 7
7 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 14 4 10 7 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 2 1 2 16 13 3 7
8 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 3 0 0 3 2 10 -8 0 2 2 0 0 5 2 3 6 5 2 0 3 7 12 -5 6
9 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 1 0 6 4 2 4 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 1 2 1 9 11 -2 5
10 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 3 1 0 2 6 7 -1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 1 3 8 10 -2 4
11 UNIONE FC II. MUN SE II. 2 1 0 1 8 8 0 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 1 2 10 14 -4 4
12 UNIONE FC II. HENGER VL FC 2 0 0 2 3 8 -5 0 3 1 1 1 6 6 0 4 5 1 1 3 9 14 -5 4
13 UNIONE FC II. AMATŐR SE 3 0 0 3 1 11 -10 0 2 1 0 1 4 9 -5 3 5 1 0 4 5 20 -15 3
14 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 4 18 -14 3 4 1 0 3 5 22 -17 3
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 0 2 5 9 -4 0 2 0 0 2 6 12 -6 0 4 0 0 4 11 21 -10 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 2----
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 2-----------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 0------1 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
----------1 - 4----
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3---1 - 5-------
GB Hegyalja 2050
-------2 - 2-6 - 2-----
HENGER VL FC
----2 - 3---1 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 1----3 - 1-----2 - 2--
II. KER. UFC II.
--------------7 - 3
ISSIMO SE II.
---15 - 1-1 - 1--1 - 2------
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-----------1 - 1--5 - 3
KÜLKER SC
------2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1-------
MUN SE II.
-----4 - 5---4 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-----2 - 5-----3 - 4---

Meccsek

AMATŐR SE

2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
AMATŐR SE
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDAKESZI SC
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
AMATŐR SE
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
AMATŐR SE
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
KÜLKER SC
AMATŐR SE
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
ISSIMO SE II.
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
II. KER. UFC II.
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
AMATŐR SE
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
AMATŐR SE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
03. 10. 10:00
MAHATMA GANDI
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
03. 17. 11:00
AMATŐR SE
2019. 03. 23.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 23.
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
03. 23.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 30.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 30.
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
03. 30.
AMATŐR SE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
04. 07. 10:00
KÜLKER SC
2019. 04. 14. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
04. 14. 15:00
AMATŐR SE
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
04. 28. 19:00
AMATŐR SE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
05. 05. 13:00
UNIONE FC II.
2019. 05. 08.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 08.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
05. 08.
AMATŐR SE
2019. 05. 11. 12:00
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 11. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
05. 11. 12:00
AMATŐR SE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
05. 19. 13:00
MUN SE II.
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
05. 22.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
05. 25. 17:00
AMATŐR SE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
06. 02. 13:00
HENGER VL FC

CSABAGYÖNGYE SE

2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
II. KER. UFC II.
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
MAHATMA GANDI
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
ISSIMO SE II.
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
03. 09. 15:00
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 16.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 16.
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
03. 16.
HENGER VL FC
2019. 03. 23.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 23.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
03. 23.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 30.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 30.
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
03. 30.
AMATŐR SE
2019. 04. 06.
Panoráma Sportközpont
2019. 04. 06.
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
04. 06.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 13.
Panoráma Sportközpont
2019. 04. 13.
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
04. 13.
BUDAKESZI SC
2019. 04. 20. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
04. 20. 17:00
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
04. 28. 19:00
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 04.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 04.
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
05. 04.
KÜLKER SC
2019. 05. 09. 19:00
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 09. 19:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
05. 09. 19:00
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
05. 12. 15:00
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
05. 22.
MUN SE II.
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
05. 26. 17:00
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 06. 01.
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 01.
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
06. 01.
UNIONE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol