Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 5. forduló

2018.09.23 - 11:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
SCHLICHTER ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ELEK PATRIK JÁNOS, WEIGL ZSOLT
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
90'
45'

Gólok

SZEITZ TAMÁS

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

12'

LÉVAI GERGELY ATTILA

 

1 - 2

32'

LASKAI ZOLTÁN ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 5 4 1 0 13 3 10 13 10.2
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 5 4 1 0 16 7 9 13 11.4
3 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 5 3 2 0 19 11 8 11 9
4 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 4 3 1 0 16 7 9 10 8
5 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 5 3 0 2 11 6 5 9 6.2
6 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 5 2 1 2 25 9 16 7 8.8
7 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 2 1 2 16 13 3 7 10.2
8 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 5 2 0 3 7 12 -5 6 9.6
9 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 4 1 2 1 9 11 -2 5 7.3
10 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 5 1 1 3 8 10 -2 4 8.4
11 MUN SE II. MUN SE II. 4 1 1 2 10 14 -4 4 4.5
12 HENGER VL FC HENGER VL FC 5 1 1 3 9 14 -5 4 6.6
13 AMATŐR SE AMATŐR SE 5 1 0 4 5 20 -15 3 6.2
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 4 1 0 3 5 22 -17 3 4.3
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 4 0 0 4 11 21 -10 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. KÜLKER SC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 4 2 2 7 5 3 2 0 7 4 3 11
2 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 2 2 0 0 4 0 4 6 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 3 1 1 8 6 2 10
3 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 3 1 1 1 4 4 0 4 2 2 0 0 4 2 2 6 5 3 1 1 8 6 2 10
4 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 6 1 5 6 4 3 0 1 10 2 8 9
5 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 2 0 3 0 3 5 5 2 2 1 5 2 3 8
6 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 1 2 5 3 2 7
7 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 4 0 4 0 1 1 0 4 1 1 0 0 2 1 1 3 5 1 4 0 3 2 1 7
8 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
9 UNIONE FC II. HENGER VL FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 1 2 2 4 6 -2 5
10 UNIONE FC II. MUN SE II. 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 7 6 1 4
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 1 2 5 8 -3 4
12 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 3 6 -3 4
13 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 3 0 2 1 0 4 -4 2 2 0 2 0 1 1 0 2 5 0 4 1 1 5 -4 4
14 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 UNIONE FC II. AMATŐR SE 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 1 7 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 4 3 1 0 8 2 6 10 1 1 0 0 5 1 4 3 5 4 1 0 13 3 10 13
2 UNIONE FC II. KÜLKER SC 2 1 1 0 6 2 4 4 3 3 0 0 10 5 5 9 5 4 1 0 16 7 9 13
3 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 2 1 1 0 8 4 4 4 3 2 1 0 11 7 4 7 5 3 2 0 19 11 8 11
4 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 1 1 0 0 7 3 4 3 3 2 1 0 9 4 5 7 4 3 1 0 16 7 9 10
5 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 6 3 3 6 5 3 0 2 11 6 5 9
6 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 3 1 1 1 17 4 13 4 2 1 0 1 8 5 3 3 5 2 1 2 25 9 16 7
7 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 14 4 10 7 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 2 1 2 16 13 3 7
8 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 3 0 0 3 2 10 -8 0 2 2 0 0 5 2 3 6 5 2 0 3 7 12 -5 6
9 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 1 0 6 4 2 4 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 1 2 1 9 11 -2 5
10 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 3 1 0 2 6 7 -1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 1 3 8 10 -2 4
11 UNIONE FC II. MUN SE II. 2 1 0 1 8 8 0 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 1 2 10 14 -4 4
12 UNIONE FC II. HENGER VL FC 2 0 0 2 3 8 -5 0 3 1 1 1 6 6 0 4 5 1 1 3 9 14 -5 4
13 UNIONE FC II. AMATŐR SE 3 0 0 3 1 11 -10 0 2 1 0 1 4 9 -5 3 5 1 0 4 5 20 -15 3
14 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 4 18 -14 3 4 1 0 3 5 22 -17 3
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 0 2 5 9 -4 0 2 0 0 2 6 12 -6 0 4 0 0 4 11 21 -10 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 2----
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 2-----------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 0------1 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
----------1 - 4----
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3---1 - 5-------
GB Hegyalja 2050
-------2 - 2-6 - 2-----
HENGER VL FC
----2 - 3---1 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 1----3 - 1-----2 - 2--
II. KER. UFC II.
--------------7 - 3
ISSIMO SE II.
---15 - 1-1 - 1--1 - 2------
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-----------1 - 1--5 - 3
KÜLKER SC
------2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1-------
MUN SE II.
-----4 - 5---4 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-----2 - 5-----3 - 4---

Meccsek

3R SPARTACUS

2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
3R SPARTACUS
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MAHATMA GANDI
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
3R SPARTACUS
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
3R SPARTACUS
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MUN SE II.
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HENGER VL FC
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3R SPARTACUS
2019. 03. 09.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 09.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
03. 09.
BUDAKESZI SC
2019. 03. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
03. 16. 19:00
3R SPARTACUS
2019. 03. 23.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 23.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
03. 23.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
03. 31. 15:00
3R SPARTACUS
2019. 04. 06.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
04. 06.
ISSIMO SE II.
2019. 04. 20.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 20.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
04. 20.
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
04. 27. 13:00
3R SPARTACUS
2019. 05. 04.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 04.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
05. 04.
II. KER. UFC II.
2019. 05. 08.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 08.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
05. 08.
AMATŐR SE
2019. 05. 11.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11.
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
05. 11.
3R SPARTACUS
2019. 05. 18.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 18.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
05. 18.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
05. 22.
3R SPARTACUS
2019. 05. 25.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 25.
Panoráma Sportközpont
HENGER VL FC
05. 25.
3R SPARTACUS
2019. 06. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 06. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
06. 01.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC

KÜLKER SC

2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
MUN SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
HENGER VL FC
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
KÜLKER SC
AMATŐR SE
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÜLKER SC
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
03. 09. 11:00
KÜLKER SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
03. 17. 15:00
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 03. 23.
Panoráma Sportközpont
2019. 03. 23.
Panoráma Sportközpont
HENGER VL FC
03. 23.
KÜLKER SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
03. 31. 15:00
3R SPARTACUS
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
04. 07. 10:00
KÜLKER SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
04. 14. 15:00
MAHATMA GANDI
2019. 04. 21. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
04. 21. 16:00
KÜLKER SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
04. 28. 15:00
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 04.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 04.
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
05. 04.
KÜLKER SC
2019. 05. 08. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 08. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
05. 08. 19:45
KÜLKER SC
2019. 05. 12. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
05. 12. 19:00
KÜLKER SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
05. 19. 15:00
ISSIMO SE II.
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
KÜLKER SC
05. 23. 18:00
II. KER. UFC II.
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
06. 02. 15:00
GB Hegyalja 2050
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol