Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

OLD BOYS I. OSZTÁLY 8. forduló

2018.10.11 - 19:45

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

OLD BOYS I. OSZTÁLY

Játékvezető
TÖRÖK ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÁLÓCZI GYÖRGY, BARDI KLAUDIA BARBARA
MTK
HUNGARIAN TALENTS FC
70'
35'

Gólok

LÁZÁR MÁTYÁS

23'

1 - 0

 

 

1 - 1

26'

RÓZSA CSABA ISTVÁN

 

1 - 2

30'

RÓZSA CSABA ISTVÁN
KENESEI ZOLTÁN

35'

2 - 2

 

WALTER ZSOLT

42'

3 - 2

 

WALTER ZSOLT

52'

4 - 2

 

KENESEI ZOLTÁN

66'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RTK RTK 8 7 1 0 21 9 12 22 7.3
2 B.O.SZ. FC B.O.SZ. FC 8 7 0 1 32 12 20 21 7.9
3 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 8 4 2 2 26 11 15 14 5.9
4 NAGYTÉTÉNYI SE NAGYTÉTÉNYI SE 8 4 2 2 23 18 5 14 6.3
5 RKSK RKSK 8 4 2 2 19 17 2 14 7.1
6 1.FC SKORPIÓ KE 1.FC SKORPIÓ KE 8 4 1 3 22 16 6 13 6.6
7 MTK MTK 8 4 0 4 26 22 4 12 7.4
8 VECSÉSI FC VECSÉSI FC 8 2 1 5 20 23 -3 7 5.8
9 III. KER. TVE-SKÁLA III. KER. TVE-SKÁLA 8 2 1 5 17 26 -9 7 6
10 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 2 0 6 13 33 -20 6 5.3
11 HUNGARIAN TALENTS FC HUNGARIAN TALENTS FC 8 1 1 6 12 26 -14 4 7.1
12 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 8 1 1 6 11 29 -18 4 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BUDAKESZI SC B.O.SZ. FC 3 3 0 0 8 1 7 9 5 3 1 1 8 5 3 10 8 6 1 1 16 6 10 19
2 BUDAKESZI SC BUDAFOKI LC 4 3 0 1 6 3 3 9 4 2 2 0 10 3 7 8 8 5 2 1 16 6 10 17
3 BUDAKESZI SC MTK 5 2 2 1 8 7 1 8 3 2 1 0 5 0 5 7 8 4 3 1 13 7 6 15
4 BUDAKESZI SC RTK 5 2 3 0 6 2 4 9 3 1 2 0 2 1 1 5 8 3 5 0 8 3 5 14
5 BUDAKESZI SC RKSK 5 2 2 1 8 6 2 8 3 1 2 0 2 1 1 5 8 3 4 1 10 7 3 13
6 BUDAKESZI SC NAGYTÉTÉNYI SE 3 2 0 1 8 4 4 6 5 2 0 3 4 7 -3 6 8 4 0 4 12 11 1 12
7 BUDAKESZI SC 1.FC SKORPIÓ KE 4 2 1 1 6 2 4 7 4 1 2 1 6 5 1 5 8 3 3 2 12 7 5 12
8 BUDAKESZI SC VECSÉSI FC 4 2 0 2 6 4 2 6 4 1 0 3 4 8 -4 3 8 3 0 5 10 12 -2 9
9 BUDAKESZI SC HUNGARIAN TALENTS FC 4 1 0 3 1 5 -4 3 4 1 1 2 4 7 -3 4 8 2 1 5 5 12 -7 7
10 BUDAKESZI SC III. KER. TVE-SKÁLA 4 0 2 2 3 6 -3 2 4 1 1 2 4 6 -2 4 8 1 3 4 7 12 -5 6
11 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 4 0 2 2 2 8 -6 2 4 1 1 2 2 6 -4 4 8 1 3 4 4 14 -10 6
12 BUDAKESZI SC PÉNZÜGYŐR SE 3 0 1 2 0 5 -5 1 5 0 0 5 2 13 -11 0 8 0 1 7 2 18 -16 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BUDAKESZI SC RTK 5 5 0 0 14 6 8 15 3 2 1 0 7 3 4 7 8 7 1 0 21 9 12 22
2 BUDAKESZI SC B.O.SZ. FC 3 3 0 0 14 5 9 9 5 4 0 1 18 7 11 12 8 7 0 1 32 12 20 21
3 BUDAKESZI SC BUDAFOKI LC 4 2 1 1 11 4 7 7 4 2 1 1 15 7 8 7 8 4 2 2 26 11 15 14
4 BUDAKESZI SC NAGYTÉTÉNYI SE 3 2 1 0 12 6 6 7 5 2 1 2 11 12 -1 7 8 4 2 2 23 18 5 14
5 BUDAKESZI SC RKSK 5 2 1 2 10 13 -3 7 3 2 1 0 9 4 5 7 8 4 2 2 19 17 2 14
6 BUDAKESZI SC 1.FC SKORPIÓ KE 4 2 1 1 9 6 3 7 4 2 0 2 13 10 3 6 8 4 1 3 22 16 6 13
7 BUDAKESZI SC MTK 5 3 0 2 19 16 3 9 3 1 0 2 7 6 1 3 8 4 0 4 26 22 4 12
8 BUDAKESZI SC VECSÉSI FC 4 2 0 2 13 12 1 6 4 0 1 3 7 11 -4 1 8 2 1 5 20 23 -3 7
9 BUDAKESZI SC III. KER. TVE-SKÁLA 4 1 0 3 8 12 -4 3 4 1 1 2 9 14 -5 4 8 2 1 5 17 26 -9 7
10 BUDAKESZI SC PÉNZÜGYŐR SE 3 0 0 3 3 11 -8 0 5 2 0 3 10 22 -12 6 8 2 0 6 13 33 -20 6
11 BUDAKESZI SC HUNGARIAN TALENTS FC 4 0 1 3 4 11 -7 1 4 1 0 3 8 15 -7 3 8 1 1 6 12 26 -14 4
12 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 4 0 1 3 5 18 -13 1 4 1 0 3 6 11 -5 3 8 1 1 6 11 29 -18 4
 
1.FC SKORPIÓ KE
-2 - 21 - 3---4 - 0---2 - 1
B.O.SZ. FC
4 - 2---5 - 1--5 - 2---
BUDAFOKI LC
-0 - 25 - 0---1 - 15 - 1---
BUDAKESZI SC
-1 - 4-0 - 54 - 40 - 5-----
HUNGARIAN TALENTS FC
-0 - 4--1 - 3--1 - 22 - 2--
III. KER. TVE-SKÁLA
4 - 1-----1 - 4-2 - 41 - 3-
MTK
--2 - 9-5 - 24 - 1-8 - 10 - 3--
NAGYTÉTÉNYI SE
-4 - 3--5 - 0-----3 - 3
PÉNZÜGYŐR SE
0 - 5------2 - 3-1 - 3-
RKSK
2 - 5-0 - 24 - 3-----1 - 13 - 2
RTK
--3 - 21 - 0--3 - 04 - 3--3 - 1
VECSÉSI FC
-2 - 5--5 - 1-3 - 2-3 - 4--

Meccsek

MTK

2018. 11. 22. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 22. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 31. 16:30
Vecsési Városi Sporttelep
2018. 08. 31. 16:30
Vecsési Városi Sporttelep
VECSÉSI FC
MTK
2018. 11. 30. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 30. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MTK
III. KER. TVE-SKÁLA
2018. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 13. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAKESZI SC
MTK
2018. 09. 20. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 20. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MTK
RKSK
2018. 11. 16. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 16. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MTK
BUDAFOKI LC
2018. 10. 05.
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 05.
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK
MTK
2018. 10. 11. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 11. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
MTK
HUNGARIAN TALENTS FC
2018. 10. 19. 16:00
Csepel Stadion
2018. 10. 19. 16:00
Csepel Stadion
1.FC SKORPIÓ KE
MTK
2018. 10. 26. 20:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 26. 20:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
MTK
B.O.SZ. FC
2018. 11. 09. 19:45
Nagytétényi SE
2018. 11. 09. 19:45
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI SE
MTK
2019. 03. 07. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 07. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 07. 19:30
MTK
2019. 03. 22. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 22. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MTK
03. 22. 19:30
VECSÉSI FC
2019. 03. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE-SKÁLA
03. 29. 19:45
MTK
2019. 04. 05.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 05.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MTK
04. 05.
BUDAKESZI SC
2019. 04. 12.
Ikarus BSE
2019. 04. 12.
Ikarus BSE
RKSK
04. 12.
MTK
2019. 04. 26.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 26.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
04. 26.
MTK
2019. 05. 02. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 02. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
MTK
05. 02. 19:30
RTK
2019. 05. 09. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 09. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
05. 09. 19:30
MTK
2019. 05. 16. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 16. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
MTK
05. 16. 19:30
1.FC SKORPIÓ KE
2019. 05. 23. 17:30
Mátyásföldi LTC
2019. 05. 23. 17:30
Mátyásföldi LTC
B.O.SZ. FC
05. 23. 17:30
MTK
2019. 05. 31.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MTK
05. 31.
NAGYTÉTÉNYI SE

HUNGARIAN TALENTS FC

2018. 08. 23. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 23. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
B.O.SZ. FC
2018. 08. 31. 19:45
Nagytétényi SE
2018. 08. 31. 19:45
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI SE
HUNGARIAN TALENTS FC
2018. 09. 06. 19:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 06. 19:30
Vasas Sporttelep
HUNGARIAN TALENTS FC
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 14. 16:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 09. 14. 16:30
Csepel Hungary Club '94 SE
VECSÉSI FC
HUNGARIAN TALENTS FC
2018. 09. 20. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 20. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
III. KER. TVE-SKÁLA
2018. 09. 27. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 27. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAKESZI SC
HUNGARIAN TALENTS FC
2018. 10. 04. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 04. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
RKSK
2018. 10. 11. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 11. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
MTK
HUNGARIAN TALENTS FC
2018. 10. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
RTK
2018. 10. 25. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 25. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
BUDAFOKI LC
2018. 11. 09. 14:30
Csepel Stadion
2018. 11. 09. 14:30
Csepel Stadion
1.FC SKORPIÓ KE
HUNGARIAN TALENTS FC
2019. 03. 08.
Mátyásföldi LTC
2019. 03. 08.
Mátyásföldi LTC
B.O.SZ. FC
03. 08.
HUNGARIAN TALENTS FC
2019. 03. 21. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 21. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
03. 21. 19:30
NAGYTÉTÉNYI SE
2019. 03. 28. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 28. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 28. 19:30
HUNGARIAN TALENTS FC
2019. 04. 04. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 04. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
04. 04. 19:30
VECSÉSI FC
2019. 04. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE-SKÁLA
04. 12. 19:45
HUNGARIAN TALENTS FC
2019. 04. 25. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 25. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
04. 25. 19:30
BUDAKESZI SC
2019. 05. 03.
Ikarus BSE
2019. 05. 03.
Ikarus BSE
RKSK
05. 03.
HUNGARIAN TALENTS FC
2019. 05. 09. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 09. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
05. 09. 19:30
MTK
2019. 05. 17. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 17. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK
05. 17. 17:00
HUNGARIAN TALENTS FC
2019. 05. 24.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 24.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
05. 24.
HUNGARIAN TALENTS FC
2019. 05. 30. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 30. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
HUNGARIAN TALENTS FC
05. 30. 19:30
1.FC SKORPIÓ KE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol