Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 1. forduló

2018.08.28 - 20:00

Budapest, Pestszentimrei SK Sporttelep

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
KISS GYÖRGY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE-TVE
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

1'

CSEH ANDRÁS

 

0 - 2

2'

LUKÁCS LÁSZLÓ

 

0 - 3

5'

TÓTH LÁSZLÓ

 

0 - 4

15'

SZŰCS BÉLA
FORGÁCH TAMÁS ISTVÁN

19'

1 - 4

 

 

1 - 5

25'

LUKÁCS LÁSZLÓ

 

1 - 6

42'

LUKÁCS LÁSZLÓ

 

1 - 7

46'

TÓTH LÁSZLÓ

 

1 - 8

54'

MAYER CSABA

 

1 - 9

58'

SZŰCS BÉLA

 

1 - 10

63'

WIPPELHAUSER ISTVÁN

 

1 - 11

70'

MAYER CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE-TVE UNIONE-TVE 1 1 0 0 11 1 10 3 15
2 MLTC MLTC 1 1 0 0 7 1 6 3 14
3 BEAC BEAC 1 1 0 0 5 2 3 3 10
4 MALÉV SC MALÉV SC 1 1 0 0 4 1 3 3 11
5 COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 1 1 0 0 3 0 3 3 13
6 MERKAPT MARATON SE MERKAPT MARATON SE 1 1 0 0 3 0 3 3 12
7 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 5 4 1 3 9
8 FC DABAS FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RÓNA SC RÓNA SC 1 0 0 1 4 5 -1 0 7
10 GAMMA LSE GAMMA LSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 3
11 CITY TAXI  SE CITY TAXI  SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 3 -3 0 6
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 1 7 -6 0 2
15 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 1 0 0 1 1 11 -10 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK UNIONE-TVE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
2 PESTSZENTIMREI SK MLTC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 PESTSZENTIMREI SK MALÉV SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 PESTSZENTIMREI SK BEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
5 PESTSZENTIMREI SK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 PESTSZENTIMREI SK MERKAPT MARATON SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 PESTSZENTIMREI SK BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 PESTSZENTIMREI SK RÓNA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 PESTSZENTIMREI SK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 PESTSZENTIMREI SK GAMMA LSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 PESTSZENTIMREI SK 1908 SZAC BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 PESTSZENTIMREI SK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 PESTSZENTIMREI SK CSEP-GÓL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 PESTSZENTIMREI SK CITY TAXI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK UNIONE-TVE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 11 1 10 3 1 1 0 0 11 1 10 3
2 PESTSZENTIMREI SK MLTC 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
3 PESTSZENTIMREI SK BEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
4 PESTSZENTIMREI SK MALÉV SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
5 PESTSZENTIMREI SK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
6 PESTSZENTIMREI SK MERKAPT MARATON SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
7 PESTSZENTIMREI SK BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 5 4 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 4 1 3
8 PESTSZENTIMREI SK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 PESTSZENTIMREI SK RÓNA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
10 PESTSZENTIMREI SK GAMMA LSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
11 PESTSZENTIMREI SK CITY TAXI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 PESTSZENTIMREI SK 1908 SZAC BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 PESTSZENTIMREI SK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 PESTSZENTIMREI SK CSEP-GÓL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
15 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 1 0 0 1 1 11 -10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 11 -10 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
---------------
BEAC
---------------
BVSC-ZUGLÓ
------------5 - 4--
CITY TAXI  SE
--------1 - 4------
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
---------------
CSEP-GÓL FC
---------------
DUNAHARASZTI MTK
----0 - 3----------
FC DABAS
---------------
GAMMA LSE
-2 - 5-------------
MALÉV SC
---------------
MERKAPT MARATON SE
3 - 0--------------
MLTC
-----7 - 1---------
PESTSZENTIMREI SK
--------------1 - 11
RÓNA SC
---------------
SZABADNAP
---------------
UNIONE-TVE
---------------

Meccsek

PESTSZENTIMREI SK

2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE-TVE
2018. 09. 03. 19:30
Budatétény SE
2018. 09. 03. 19:30
Budatétény SE
MALÉV SC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 11. 20:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 11. 20:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
CITY TAXI SE
2018. 09. 25. 19:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 25. 19:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 02. 20:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 02. 20:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
MLTC
2018. 10. 09. 16:15
Csep-Gól FC
2018. 10. 09. 16:15
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 16. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 16. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
MERKAPT MARATON SE
2018. 10. 30. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 30. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
10. 30. 20:30
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 06. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 06. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
11. 06. 20:00
FC DABAS
2018. 11. 13. 19:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 13. 19:30
BKV Előre Stadion
RÓNA SC
11. 13. 19:30
PESTSZENTIMREI SK
2019. 06. 30.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 06. 30.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 06. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
06. 30.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 06. 30.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 06. 30.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2019. 06. 30.
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 06. 30.
Gödöllői SK Sporttelep
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
06. 30.
PESTSZENTIMREI SK

UNIONE-TVE

2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE-TVE
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
UNIONE-TVE
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
GAMMA LSE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
UNIONE-TVE
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UNIONE-TVE
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
RÓNA SC
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 30. 19:30
UNIONE-TVE
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
11. 05. 19:45
BEAC
2018. 11. 13.
Csep-Gól FC
2018. 11. 13.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
11. 13.
UNIONE-TVE
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
06. 30.
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
MALÉV SC
06. 30.
UNIONE-TVE
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
06. 30.
CITY TAXI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol