Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 14. forduló

2019.03.26 - 18:15

Budapest, Budatétény SE

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
BARTKÓ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MALÉV SC
UNIONE-TVE
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

7'

TÓTH ATTILA

 

0 - 2

9'

TÓTH ATTILA

 

0 - 3

12'

LUKÁCS LÁSZLÓ
SCHEIDL ANTAL

17'

1 - 3

 

 

1 - 4

25'

FEJES TAMÁS
SCHEIDL ANTAL

29'

2 - 4

 

NAGY BALÁZS

51'

3 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE-TVE UNIONE-TVE 13 12 0 1 112 23 89 36 8.5
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 13 10 1 2 50 32 18 31 8.5
3 MALÉV SC MALÉV SC 14 10 0 4 67 35 32 30 8.4
4 BEAC BEAC 13 9 1 3 43 28 15 28 8.2
5 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 13 8 0 5 41 34 7 24 8.4
6 COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 13 6 3 4 37 29 8 21 8.4
7 FC DABAS FC DABAS 13 6 1 6 50 32 18 19 8.5
8 CITY TAXI  SE CITY TAXI  SE 13 5 1 7 33 43 -10 16 8.5
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 13 4 4 5 37 38 -1 16 7.5
10 MLTC MLTC 13 4 2 7 35 43 -8 14 8.2
11 RÓNA SC RÓNA SC 13 4 2 7 42 58 -16 14 7.3
12 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 13 4 1 8 29 65 -36 13 7.2
13 GAMMA LSE GAMMA LSE 13 3 1 9 25 54 -29 10 7.5
14 MERKAPT MARATON SE MERKAPT MARATON SE 13 3 1 9 30 67 -37 10 7.3
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 1 0 12 9 59 -50 3 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK UNIONE-TVE 6 5 1 0 27 4 23 16 7 5 2 0 30 9 21 17 13 10 3 0 57 13 44 33
2 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 7 5 0 2 16 10 6 15 7 5 1 1 18 6 12 16 14 10 1 3 34 16 18 31
3 DUNAHARASZTI MTK BVSC-ZUGLÓ 7 5 2 0 18 4 14 17 6 3 2 1 8 8 0 11 13 8 4 1 26 12 14 28
4 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 6 4 1 1 18 3 15 13 7 3 2 2 9 6 3 11 13 7 3 3 27 9 18 24
5 DUNAHARASZTI MTK BEAC 6 4 1 1 7 5 2 13 7 3 1 3 9 9 0 10 13 7 2 4 16 14 2 23
6 DUNAHARASZTI MTK PESTSZENTIMREI SK 7 3 2 2 9 10 -1 11 6 3 1 2 9 4 5 10 13 6 3 4 18 14 4 21
7 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 6 3 1 2 12 7 5 10 7 2 2 3 8 8 0 8 13 5 3 5 20 15 5 18
8 DUNAHARASZTI MTK RÓNA SC 6 1 1 4 5 13 -8 4 7 4 2 1 18 10 8 14 13 5 3 5 23 23 0 18
9 DUNAHARASZTI MTK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 5 1 2 2 4 6 -2 5 8 4 1 3 7 7 0 13 13 5 3 5 11 13 -2 18
10 DUNAHARASZTI MTK CSEP-GÓL FC 6 1 1 4 3 18 -15 4 7 3 0 4 8 17 -9 9 13 4 1 8 11 35 -24 13
11 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT MARATON SE 7 2 2 3 9 13 -4 8 6 1 2 3 5 16 -11 5 13 3 4 6 14 29 -15 13
12 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 7 2 3 2 5 7 -2 9 6 0 2 4 5 13 -8 2 13 2 5 6 10 20 -10 11
13 DUNAHARASZTI MTK MLTC 8 1 4 3 9 12 -3 7 5 1 0 4 4 11 -7 3 13 2 4 7 13 23 -10 10
14 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 7 1 0 6 5 16 -11 3 6 1 3 2 5 12 -7 6 13 2 3 8 10 28 -18 9
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 0 1 6 2 15 -13 1 6 0 1 5 0 13 -13 1 13 0 2 11 2 28 -26 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK UNIONE-TVE 6 5 0 1 51 10 41 15 7 7 0 0 61 13 48 21 13 12 0 1 112 23 89 36
2 DUNAHARASZTI MTK BVSC-ZUGLÓ 7 6 0 1 34 16 18 18 6 4 1 1 16 16 0 13 13 10 1 2 50 32 18 31
3 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 7 4 0 3 31 18 13 12 7 6 0 1 36 17 19 18 14 10 0 4 67 35 32 30
4 DUNAHARASZTI MTK BEAC 6 4 1 1 18 12 6 13 7 5 0 2 25 16 9 15 13 9 1 3 43 28 15 28
5 DUNAHARASZTI MTK PESTSZENTIMREI SK 7 5 0 2 25 24 1 15 6 3 0 3 16 10 6 9 13 8 0 5 41 34 7 24
6 DUNAHARASZTI MTK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 5 4 0 1 20 11 9 12 8 2 3 3 17 18 -1 9 13 6 3 4 37 29 8 21
7 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 6 4 1 1 33 10 23 13 7 2 0 5 17 22 -5 6 13 6 1 6 50 32 18 19
8 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 7 3 1 3 18 16 2 10 6 2 0 4 15 27 -12 6 13 5 1 7 33 43 -10 16
9 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 6 3 2 1 25 15 10 11 7 1 2 4 12 23 -11 5 13 4 4 5 37 38 -1 16
10 DUNAHARASZTI MTK MLTC 8 3 2 3 24 19 5 11 5 1 0 4 11 24 -13 3 13 4 2 7 35 43 -8 14
11 DUNAHARASZTI MTK RÓNA SC 6 1 1 4 15 27 -12 4 7 3 1 3 27 31 -4 10 13 4 2 7 42 58 -16 14
12 DUNAHARASZTI MTK CSEP-GÓL FC 6 1 1 4 11 33 -22 4 7 3 0 4 18 32 -14 9 13 4 1 8 29 65 -36 13
13 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 7 1 0 6 14 31 -17 3 6 2 1 3 11 23 -12 7 13 3 1 9 25 54 -29 10
14 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT MARATON SE 7 3 0 4 18 30 -12 9 6 0 1 5 12 37 -25 1 13 3 1 9 30 67 -37 10
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 0 0 7 3 28 -25 0 6 1 0 5 6 31 -25 3 13 1 0 12 9 59 -50 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
-3 - 35 - 1-5 - 15 - 1------3 - 3-4 - 6
BEAC
3 - 3--2 - 1--4 - 1-3 - 55 - 2-1 - 0---
BVSC-ZUGLÓ
-2 - 4-3 - 1----5 - 211 - 25 - 23 - 15 - 4--
CITY TAXI  SE
-3 - 20 - 13 - 3-1 - 2-4 - 31 - 4---6 - 1--
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
6 - 1---5 - 3-3 - 2-0 - 36 - 2-----
CSEP-GÓL FC
-1 - 43 - 64 - 0---1 - 1----2 - 5-0 - 17
DUNAHARASZTI MTK
-1 - 70 - 3-0 - 3--0 - 22 - 6--0 - 30 - 4--
FC DABAS
3 - 3--6 - 1-10 - 18 - 05 - 1------1 - 4
GAMMA LSE
-2 - 50 - 3-4 - 1---2 - 7-2 - 50 - 34 - 7--
MALÉV SC
1 - 3----3 - 4-4 - 2-9 - 27 - 14 - 2--3 - 4
MERKAPT MARATON SE
3 - 0--4 - 8-2 - 34 - 23 - 11 - 3-----1 - 13
MLTC
3 - 0--1 - 33 - 37 - 13 - 02 - 4--2 - 2---3 - 6
PESTSZENTIMREI SK
4 - 2--7 - 2-0 - 5-3 - 1--4 - 26 - 1--1 - 11
RÓNA SC
-0 - 1--2 - 2--3 - 6-4 - 9-4 - 22 - 7--
SZABADNAP
---------------
UNIONE-TVE
-7 - 210 - 0-1 - 3-10 - 1-12 - 1----11 - 3-

Meccsek

MALÉV SC

2018. 08. 27. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 08. 27. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
MALÉV SC
2018. 09. 03. 19:30
Budatétény SE
2018. 09. 03. 19:30
Budatétény SE
MALÉV SC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 11. 19:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 11. 19:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MALÉV SC
2018. 09. 18. 18:45
Budatétény SE
2018. 09. 18. 18:45
Budatétény SE
MALÉV SC
MLTC
2018. 09. 25. 17:00
Csep-Gól FC
2018. 09. 25. 17:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
MALÉV SC
2018. 10. 02. 18:45
Budatétény SE
2018. 10. 02. 18:45
Budatétény SE
MALÉV SC
MERKAPT MARATON SE
2018. 10. 09. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 09. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
MALÉV SC
2018. 10. 15. 19:30
Budatétény SE
2018. 10. 15. 19:30
Budatétény SE
MALÉV SC
FC DABAS
2018. 10. 30. 19:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 30. 19:30
BKV Előre Stadion
RÓNA SC
MALÉV SC
2018. 11. 05. 19:30
Budatétény SE
2018. 11. 05. 19:30
Budatétény SE
MALÉV SC
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
BEAC
MALÉV SC
2019. 03. 12. 18:15
Budatétény SE
2019. 03. 12. 18:15
Budatétény SE
MALÉV SC
CSEP-GÓL FC
2019. 03. 19.
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 03. 19.
Gödöllői SK Sporttelep
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
MALÉV SC
2019. 03. 26. 18:15
Budatétény SE
2019. 03. 26. 18:15
Budatétény SE
MALÉV SC
UNIONE-TVE

UNIONE-TVE

2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE-TVE
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
UNIONE-TVE
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
GAMMA LSE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
UNIONE-TVE
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UNIONE-TVE
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
RÓNA SC
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE-TVE
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
BEAC
2018. 11. 13. 14:00
Csep-Gól FC
2018. 11. 13. 14:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
UNIONE-TVE
2019. 03. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2019. 03. 26. 18:15
Budatétény SE
2019. 03. 26. 18:15
Budatétény SE
MALÉV SC
UNIONE-TVE
2019. 04. 03. 20:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 03. 20:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
CITY TAXI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom