Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 2. forduló

2018.09.04 - 19:30

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
1908 SZAC BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

23'

SERFŐZŐ JÓZSEF

 

0 - 2

32'

LILOM JÓZSEF
CSOMBÓ JÓZSEF

42'

1 - 2

 

FOGARASSY LÁSZLÓ JÓZSEF

59'

2 - 2

 

 

2 - 3

61'

SERFŐZŐ JÓZSEF
ISTENES LÁSZLÓ

62'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE-TVE UNIONE-TVE 2 2 0 0 21 2 19 6 14.5
2 BEAC BEAC 2 2 0 0 10 4 6 6 9
3 MALÉV SC MALÉV SC 2 2 0 0 8 3 5 6 13
4 MLTC MLTC 2 1 1 0 10 4 6 4 8
5 COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 2 1 1 0 6 3 3 4 9.5
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 8 7 1 4 11
7 FC DABAS FC DABAS 1 1 0 0 6 3 3 3 13
8 MERKAPT MARATON SE MERKAPT MARATON SE 2 1 0 1 5 5 0 3 5.5
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 1 1 3 6 -3 1 7
10 GAMMA LSE GAMMA LSE 2 0 1 1 3 6 -3 1 6.5
11 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 2 8 -6 1 7
12 CITY TAXI  SE CITY TAXI  SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
13 RÓNA SC RÓNA SC 2 0 0 2 7 11 -4 0 6.5
14 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 2 0 0 2 3 15 -12 0 2
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 1 13 -12 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK UNIONE-TVE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 10 1 9 6
2 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 1 4 6
3 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 DUNAHARASZTI MTK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 3 1 2 6
5 DUNAHARASZTI MTK BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
6 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
7 DUNAHARASZTI MTK MLTC 2 1 0 1 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT MARATON SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
9 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
10 DUNAHARASZTI MTK CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
11 DUNAHARASZTI MTK RÓNA SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 DUNAHARASZTI MTK PESTSZENTIMREI SK 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK UNIONE-TVE 1 1 0 0 10 1 9 3 1 1 0 0 11 1 10 3 2 2 0 0 21 2 19 6
2 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 10 4 6 6
3 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 3 5 6
4 DUNAHARASZTI MTK MLTC 2 1 1 0 10 4 6 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 10 4 6 4
5 DUNAHARASZTI MTK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 6 3 3 4 2 1 1 0 6 3 3 4
6 DUNAHARASZTI MTK BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 5 4 1 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 8 7 1 4
7 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 3 3 3 1 1 0 0 6 3 3 3
8 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT MARATON SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 5 5 0 3
9 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 3 6 -3 1
10 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 6 -3 1
11 DUNAHARASZTI MTK CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 1 1 2 8 -6 1
12 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 DUNAHARASZTI MTK RÓNA SC 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 0 0 2 7 11 -4 0
14 DUNAHARASZTI MTK PESTSZENTIMREI SK 1 0 0 1 1 11 -10 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 3 15 -12 0
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 0 2 1 13 -12 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-3 - 3-------------
BEAC
---------5 - 2-----
BVSC-ZUGLÓ
------------5 - 4--
CITY TAXI  SE
--------1 - 4------
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
---------------
CSEP-GÓL FC
-------1 - 1-------
DUNAHARASZTI MTK
----0 - 3----------
FC DABAS
---------------
GAMMA LSE
-2 - 5-------------
MALÉV SC
-----------4 - 2---
MERKAPT MARATON SE
3 - 0--------------
MLTC
----3 - 37 - 1---------
PESTSZENTIMREI SK
--------------1 - 11
RÓNA SC
-------3 - 6-------
SZABADNAP
---------------
UNIONE-TVE
------10 - 1--------

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2018. 08. 29. 18:00
Merkapt Maraton SE
2018. 08. 29. 18:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 04. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 04. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 11. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 11. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 18. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 18. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RÓNA SC
2018. 10. 03. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Vasas Sporttelep
BEAC
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 10. 09. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 09. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
2018. 10. 16. 19:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 16. 19:00
Gödöllői SK Sporttelep
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 30. 19:30
UNIONE-TVE
2018. 11. 05. 19:30
Budatétény SE
2018. 11. 05. 19:30
Budatétény SE
MALÉV SC
11. 05. 19:30
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 13. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 13. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 13. 19:30
CITY TAXI SE
2019. 06. 30.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 06. 30.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 30.
Mátyásföldi LTC
2019. 06. 30.
Mátyásföldi LTC
MLTC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
GAMMA LSE

BVSC-ZUGLÓ

2018. 08. 28. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 08. 28. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
RÓNA SC
2018. 09. 04. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 04. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 11. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 11. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
BEAC
2018. 09. 18. 16:00
Csep-Gól FC
2018. 09. 18. 16:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 25. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 25. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 09. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 09. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
MALÉV SC
2018. 10. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 30. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 30. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
10. 30. 20:30
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 06. 19:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 06. 19:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
11. 06. 19:30
BVSC-ZUGLÓ
2018. 11. 13.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 11. 13.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
11. 13.
MLTC
2019. 06. 30.
Csep-Gól FC
2019. 06. 30.
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
MERKAPT MARATON SE
2019. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol