Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 3. forduló

2018.09.11 - 20:30

Budapest, BVSC-Zugló (Szőnyi u.) (BVSC-Zugló Szőnyi u.)

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
CSETE CSONGOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BVSC-ZUGLÓ
BEAC
70'
35'

Gólok

SERFŐZŐ JÓZSEF

26'

1 - 0

 

NAGY LÁSZLÓ

32'

2 - 0

 

 

2 - 1

46'

ALMÁSI JÁNOS

 

2 - 2

47'

HORNYÁK ÁKOS

 

2 - 3

60'

HORNYÁK ÁKOS

 

2 - 4

66'

ALMÁSI JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE-TVE UNIONE-TVE 3 3 0 0 27 5 22 9 10
2 MALÉV SC MALÉV SC 3 3 0 0 14 5 9 9 13.3
3 BEAC BEAC 3 3 0 0 14 6 8 9 8.3
4 MLTC MLTC 3 1 1 1 13 10 3 4 5.3
5 FC DABAS FC DABAS 2 1 1 0 9 6 3 4 12.5
6 COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 3 1 1 1 7 7 0 4 8.7
7 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 1 1 1 7 7 0 4 6
8 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 3 1 1 1 10 11 -1 4 9.3
9 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 3 1 1 1 5 10 -5 4 7
10 MERKAPT MARATON SE MERKAPT MARATON SE 3 1 0 2 7 8 -1 3 8
11 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 3 1 0 2 10 17 -7 3 5.7
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 3 0 2 1 6 9 -3 2 7.7
13 RÓNA SC RÓNA SC 2 0 0 2 7 11 -4 0 6.5
14 CITY TAXI  SE CITY TAXI  SE 2 0 0 2 3 11 -8 0 6.5
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 3 19 -16 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK UNIONE-TVE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 10 2 8 6 3 3 0 0 15 2 13 9
2 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 7 1 6 6 3 3 0 0 9 2 7 9
3 DUNAHARASZTI MTK BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 4 2 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 6 2 4 7
4 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 4 4 0 6
5 DUNAHARASZTI MTK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 3 3 0 6 3 2 0 1 3 3 0 6
6 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 4 1 4
7 DUNAHARASZTI MTK CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 1 1 4 5 -1 4
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3
9 DUNAHARASZTI MTK MLTC 3 1 0 2 6 8 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
10 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT MARATON SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
12 DUNAHARASZTI MTK PESTSZENTIMREI SK 2 1 0 1 2 5 -3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 7 -4 3
13 DUNAHARASZTI MTK RÓNA SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 10 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK UNIONE-TVE 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 17 4 13 6 3 3 0 0 27 5 22 9
2 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 10 3 7 6 3 3 0 0 14 5 9 9
3 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 9 4 5 6 3 3 0 0 14 6 8 9
4 DUNAHARASZTI MTK MLTC 3 1 1 1 13 10 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 13 10 3 4
5 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 6 3 3 3 2 1 1 0 9 6 3 4
6 DUNAHARASZTI MTK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 7 7 0 4 3 1 1 1 7 7 0 4
7 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 2 1 0 1 6 6 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 7 7 0 4
8 DUNAHARASZTI MTK BVSC-ZUGLÓ 2 1 0 1 7 8 -1 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 10 11 -1 4
9 DUNAHARASZTI MTK CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 4 9 -5 3 3 1 1 1 5 10 -5 4
10 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT MARATON SE 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 0 2 7 8 -1 3
11 DUNAHARASZTI MTK PESTSZENTIMREI SK 2 1 0 1 8 13 -5 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 10 17 -7 3
12 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 0 2 1 6 9 -3 2
13 DUNAHARASZTI MTK RÓNA SC 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 0 0 2 7 11 -4 0
14 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 3 11 -8 0
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 2 9 -7 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 3 19 -16 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-3 - 3-------------
BEAC
---------5 - 2-----
BVSC-ZUGLÓ
-2 - 4----------5 - 4--
CITY TAXI  SE
--------1 - 4------
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
---------------
CSEP-GÓL FC
-------1 - 1-------
DUNAHARASZTI MTK
----0 - 3---2 - 6------
FC DABAS
3 - 3--------------
GAMMA LSE
-2 - 5--4 - 1----------
MALÉV SC
-----------4 - 2---
MERKAPT MARATON SE
3 - 0----2 - 3---------
MLTC
----3 - 37 - 1--------3 - 6
PESTSZENTIMREI SK
---7 - 2----------1 - 11
RÓNA SC
-------3 - 6-------
SZABADNAP
---------------
UNIONE-TVE
------10 - 1--------

Meccsek

BVSC-ZUGLÓ

2018. 08. 28. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 08. 28. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
RÓNA SC
2018. 09. 04. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 04. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 11. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 11. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
BEAC
2018. 09. 18. 16:00
Csep-Gól FC
2018. 09. 18. 16:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
BVSC-ZUGLÓ
2018. 09. 25. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 25. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 09. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 09. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
MALÉV SC
2018. 10. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 30. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 10. 30. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
10. 30. 20:30
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 06. 19:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 06. 19:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
11. 06. 19:30
BVSC-ZUGLÓ
2018. 11. 13.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 11. 13.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
11. 13.
MLTC
2019. 06. 30.
Csep-Gól FC
2019. 06. 30.
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
MERKAPT MARATON SE
2019. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ

BEAC

2018. 08. 28. 18:00
Csep-Gól FC
2018. 08. 28. 18:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BEAC
2018. 09. 05. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 05. 19:00
Vasas Sporttelep
BEAC
MERKAPT MARATON SE
2018. 09. 11. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 11. 20:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
BEAC
2018. 09. 19. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 19. 19:00
Vasas Sporttelep
BEAC
FC DABAS
2018. 09. 25. 19:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 25. 19:30
BKV Előre Stadion
RÓNA SC
BEAC
2018. 10. 03. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Vasas Sporttelep
BEAC
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 10. 16. 14:30
Csep-Gól FC
2018. 10. 16. 14:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
BEAC
2018. 10. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
10. 30.
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
11. 05. 19:45
BEAC
2018. 11. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
BEAC
11. 14. 19:00
MALÉV SC
2019. 06. 30.
Csepel Stadion
2019. 06. 30.
Csepel Stadion
CITY TAXI SE
06. 30.
BEAC
2019. 06. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
06. 30.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 06. 30.
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2019. 06. 30.
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
BEAC
2019. 06. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
06. 30.
MLTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol