Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 3. forduló

2018.09.10 - 17:30

Budapest, Mátyásföldi LTC (MLTC pálya)

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
NAGY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MLTC
UNIONE-TVE
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

6'

MAYER CSABA

 

0 - 2

8'

LUKÁCS LÁSZLÓ
CZINKOTA GYÖRGY

15'

1 - 2

 

 

1 - 3

16'

LUKÁCS LÁSZLÓ

 

1 - 4

26'

HANDEL GYÖRGY

 

1 - 5

34'

KERKÁPOLY TIBOR
SALLAY ISTVÁN IMRE

39'

2 - 5

 

 

2 - 6

56'

LUKÁCS LÁSZLÓ
KRIFKA JÁNOS

61'

3 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE-TVE UNIONE-TVE 3 3 0 0 27 5 22 9 10
2 MALÉV SC MALÉV SC 3 3 0 0 14 5 9 9 13.3
3 BEAC BEAC 3 3 0 0 14 6 8 9 8.3
4 MLTC MLTC 3 1 1 1 13 10 3 4 5.3
5 FC DABAS FC DABAS 2 1 1 0 9 6 3 4 12.5
6 COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 3 1 1 1 7 7 0 4 8.7
7 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 1 1 1 7 7 0 4 6
8 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 3 1 1 1 10 11 -1 4 9.3
9 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 3 1 1 1 5 10 -5 4 7
10 MERKAPT MARATON SE MERKAPT MARATON SE 3 1 0 2 7 8 -1 3 8
11 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 3 1 0 2 10 17 -7 3 5.7
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 3 0 2 1 6 9 -3 2 7.7
13 RÓNA SC RÓNA SC 2 0 0 2 7 11 -4 0 6.5
14 CITY TAXI  SE CITY TAXI  SE 2 0 0 2 3 11 -8 0 6.5
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 3 19 -16 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK UNIONE-TVE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 10 2 8 6 3 3 0 0 15 2 13 9
2 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 7 1 6 6 3 3 0 0 9 2 7 9
3 DUNAHARASZTI MTK BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 4 2 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 6 2 4 7
4 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 4 4 0 6
5 DUNAHARASZTI MTK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 3 3 0 6 3 2 0 1 3 3 0 6
6 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 4 1 4
7 DUNAHARASZTI MTK CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 1 1 4 5 -1 4
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3
9 DUNAHARASZTI MTK MLTC 3 1 0 2 6 8 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
10 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT MARATON SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
12 DUNAHARASZTI MTK PESTSZENTIMREI SK 2 1 0 1 2 5 -3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 7 -4 3
13 DUNAHARASZTI MTK RÓNA SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 10 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK UNIONE-TVE 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 17 4 13 6 3 3 0 0 27 5 22 9
2 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 10 3 7 6 3 3 0 0 14 5 9 9
3 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 9 4 5 6 3 3 0 0 14 6 8 9
4 DUNAHARASZTI MTK MLTC 3 1 1 1 13 10 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 13 10 3 4
5 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 6 3 3 3 2 1 1 0 9 6 3 4
6 DUNAHARASZTI MTK COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 7 7 0 4 3 1 1 1 7 7 0 4
7 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 2 1 0 1 6 6 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 7 7 0 4
8 DUNAHARASZTI MTK BVSC-ZUGLÓ 2 1 0 1 7 8 -1 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 10 11 -1 4
9 DUNAHARASZTI MTK CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 4 9 -5 3 3 1 1 1 5 10 -5 4
10 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT MARATON SE 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 0 2 7 8 -1 3
11 DUNAHARASZTI MTK PESTSZENTIMREI SK 2 1 0 1 8 13 -5 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 10 17 -7 3
12 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 0 2 1 6 9 -3 2
13 DUNAHARASZTI MTK RÓNA SC 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 0 0 2 7 11 -4 0
14 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 3 11 -8 0
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 2 9 -7 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 3 19 -16 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-3 - 3-------------
BEAC
---------5 - 2-----
BVSC-ZUGLÓ
-2 - 4----------5 - 4--
CITY TAXI  SE
--------1 - 4------
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
---------------
CSEP-GÓL FC
-------1 - 1-------
DUNAHARASZTI MTK
----0 - 3---2 - 6------
FC DABAS
3 - 3--------------
GAMMA LSE
-2 - 5--4 - 1----------
MALÉV SC
-----------4 - 2---
MERKAPT MARATON SE
3 - 0----2 - 3---------
MLTC
----3 - 37 - 1--------3 - 6
PESTSZENTIMREI SK
---7 - 2----------1 - 11
RÓNA SC
-------3 - 6-------
SZABADNAP
---------------
UNIONE-TVE
------10 - 1--------

Meccsek

MLTC

2018. 08. 27. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 08. 27. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
CSEP-GÓL FC
2018. 09. 04. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 04. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
UNIONE-TVE
2018. 09. 18. 18:45
Budatétény SE
2018. 09. 18. 18:45
Budatétény SE
MALÉV SC
MLTC
2018. 09. 24. 17:00
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 24. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
CITY TAXI SE
2018. 10. 02. 20:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 02. 20:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
MLTC
2018. 10. 08. 16:30
Mátyásföldi LTC
2018. 10. 08. 16:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 30. 15:00
Csep-Gól FC
2018. 10. 30. 15:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
10. 30. 15:00
MLTC
2018. 11. 05. 14:30
Mátyásföldi LTC
2018. 11. 05. 14:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
11. 05. 14:30
MERKAPT MARATON SE
2018. 11. 13.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 11. 13.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
11. 13.
MLTC
2019. 06. 30.
Mátyásföldi LTC
2019. 06. 30.
Mátyásföldi LTC
MLTC
06. 30.
FC DABAS
2019. 06. 30.
Ikarus BSE
2019. 06. 30.
Ikarus BSE
RÓNA SC
06. 30.
MLTC
2019. 06. 30.
Mátyásföldi LTC
2019. 06. 30.
Mátyásföldi LTC
MLTC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 06. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 30.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
06. 30.
MLTC

UNIONE-TVE

2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE-TVE
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
UNIONE-TVE
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
GAMMA LSE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
UNIONE-TVE
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UNIONE-TVE
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
RÓNA SC
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 30. 19:30
UNIONE-TVE
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
11. 05. 19:45
BEAC
2018. 11. 13.
Csep-Gól FC
2018. 11. 13.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
11. 13.
UNIONE-TVE
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
06. 30.
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
MALÉV SC
06. 30.
UNIONE-TVE
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
06. 30.
CITY TAXI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol