Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 4. forduló

2018.09.18 - 19:45

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
SÖRÖS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
UNIONE-TVE
GAMMA LSE
70'
35'

Gólok

LUKÁCS LÁSZLÓ

9'

1 - 0

 

LUKÁCS LÁSZLÓ

13'

2 - 0

 

 

2 - 1

19'

KISS BÉLA
LUKÁCS LÁSZLÓ

22'

3 - 1

 

LUKÁCS LÁSZLÓ

28'

4 - 1

 

LUKÁCS LÁSZLÓ

30'

5 - 1

 

KERKÁPOLY TIBOR

32'

6 - 1

 

FEJES TAMÁS

36'

7 - 1

 

TÓTH LÁSZLÓ

37'

8 - 1

 

HANDEL GYÖRGY

43'

9 - 1

 

HANDEL GYÖRGY

46'

10 - 1

 

LUKÁCS LÁSZLÓ

57'

11 - 1

 

HANDEL GYÖRGY

67'

12 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE-TVE UNIONE-TVE 4 4 0 0 39 6 33 12 9.8
2 MALÉV SC MALÉV SC 4 4 0 0 21 6 15 12 11.3
3 BEAC BEAC 4 4 0 0 18 7 11 12 7.5
4 COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 4 2 1 1 13 9 4 7 9.5
5 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 4 2 1 1 16 14 2 7 9.5
6 FC DABAS FC DABAS 3 1 1 1 10 10 0 4 10
7 MLTC MLTC 4 1 1 2 14 17 -3 4 3.8
8 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 1 1 2 8 16 -8 4 7.8
9 GAMMA LSE GAMMA LSE 4 1 1 2 8 19 -11 4 4
10 MERKAPT MARATON SE MERKAPT MARATON SE 4 1 0 3 9 14 -5 3 7
11 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 3 1 0 2 10 17 -7 3 6
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 1 0 3 5 20 -15 3 5.5
13 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 0 3 1 9 12 -3 3 8.8
14 RÓNA SC RÓNA SC 3 0 1 2 10 14 -4 1 8
15 CITY TAXI  SE CITY TAXI  SE 3 0 0 3 4 13 -9 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CITY TAXI  SE UNIONE-TVE 2 2 0 0 11 1 10 6 2 2 0 0 10 2 8 6 4 4 0 0 21 3 18 12
2 CITY TAXI  SE MALÉV SC 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 7 1 6 6 4 4 0 0 13 2 11 12
3 CITY TAXI  SE BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 4 2 2 4 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 1 0 11 3 8 10
4 CITY TAXI  SE BEAC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 3 0 1 5 4 1 9
5 CITY TAXI  SE COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 3 3 0 6 4 2 0 2 4 5 -1 6
6 CITY TAXI  SE MERKAPT MARATON SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 3 4 -1 6
7 CITY TAXI  SE RÓNA SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 1 1 4 6 -2 4
8 CITY TAXI  SE GAMMA LSE 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 1 1 2 7 -5 1 4 1 1 2 6 10 -4 4
9 CITY TAXI  SE CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 2 6 -4 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 1 1 2 5 10 -5 4
10 CITY TAXI  SE FC DABAS 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3 3 1 0 2 4 3 1 3
11 CITY TAXI  SE 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 0 3 3 6 -3 3
12 CITY TAXI  SE CITY TAXI SE 2 1 0 1 1 3 -2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 4 -3 3
13 CITY TAXI  SE PESTSZENTIMREI SK 2 1 0 1 2 5 -3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 7 -4 3
14 CITY TAXI  SE MLTC 3 1 0 2 6 8 -2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 4 1 0 3 6 12 -6 3
15 CITY TAXI  SE DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 0 0 4 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CITY TAXI  SE UNIONE-TVE 2 2 0 0 22 2 20 6 2 2 0 0 17 4 13 6 4 4 0 0 39 6 33 12
2 CITY TAXI  SE MALÉV SC 2 2 0 0 11 3 8 6 2 2 0 0 10 3 7 6 4 4 0 0 21 6 15 12
3 CITY TAXI  SE BEAC 2 2 0 0 9 3 6 6 2 2 0 0 9 4 5 6 4 4 0 0 18 7 11 12
4 CITY TAXI  SE COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 1 1 0 0 6 2 4 3 3 1 1 1 7 7 0 4 4 2 1 1 13 9 4 7
5 CITY TAXI  SE BVSC-ZUGLÓ 2 1 0 1 7 8 -1 3 2 1 1 0 9 6 3 4 4 2 1 1 16 14 2 7
6 CITY TAXI  SE FC DABAS 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 7 7 0 3 3 1 1 1 10 10 0 4
7 CITY TAXI  SE MLTC 3 1 1 1 13 10 3 4 1 0 0 1 1 7 -6 0 4 1 1 2 14 17 -3 4
8 CITY TAXI  SE CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 4 7 -3 1 2 1 0 1 4 9 -5 3 4 1 1 2 8 16 -8 4
9 CITY TAXI  SE GAMMA LSE 2 1 0 1 6 6 0 3 2 0 1 1 2 13 -11 1 4 1 1 2 8 19 -11 4
10 CITY TAXI  SE MERKAPT MARATON SE 2 1 0 1 5 3 2 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 9 14 -5 3
11 CITY TAXI  SE PESTSZENTIMREI SK 2 1 0 1 8 13 -5 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 10 17 -7 3
12 CITY TAXI  SE DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 1 0 1 3 11 -8 3 4 1 0 3 5 20 -15 3
13 CITY TAXI  SE 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 2 0 6 6 0 2 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 0 3 1 9 12 -3 3
14 CITY TAXI  SE RÓNA SC 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 0 1 1 7 8 -1 1 3 0 1 2 10 14 -4 1
15 CITY TAXI  SE CITY TAXI SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-3 - 3----------3 - 3--
BEAC
------4 - 1--5 - 2-----
BVSC-ZUGLÓ
-2 - 4----------5 - 4--
CITY TAXI  SE
-----1 - 2--1 - 4------
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
---------6 - 2-----
CSEP-GÓL FC
--3 - 6----1 - 1-------
DUNAHARASZTI MTK
----0 - 3---2 - 6------
FC DABAS
3 - 3--------------
GAMMA LSE
-2 - 5--4 - 1----------
MALÉV SC
----------7 - 14 - 2---
MERKAPT MARATON SE
3 - 0----2 - 3---------
MLTC
----3 - 37 - 1--------3 - 6
PESTSZENTIMREI SK
---7 - 2----------1 - 11
RÓNA SC
-------3 - 6-------
SZABADNAP
---------------
UNIONE-TVE
------10 - 1-12 - 1------

Meccsek

UNIONE-TVE

2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE-TVE
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
UNIONE-TVE
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
GAMMA LSE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
UNIONE-TVE
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UNIONE-TVE
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
RÓNA SC
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 30. 19:30
UNIONE-TVE
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
11. 05. 19:45
BEAC
2018. 11. 13.
Csep-Gól FC
2018. 11. 13.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
11. 13.
UNIONE-TVE
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
06. 30.
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
MALÉV SC
06. 30.
UNIONE-TVE
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
06. 30.
CITY TAXI SE

GAMMA LSE

2018. 08. 28. 18:00
Csep-Gól FC
2018. 08. 28. 18:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BEAC
2018. 09. 27. 17:00
Csep-Gól FC
2018. 09. 27. 17:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
GAMMA LSE
2018. 09. 11. 17:30
Csep-Gól FC
2018. 09. 11. 17:30
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
GAMMA LSE
2018. 09. 25. 17:00
Csep-Gól FC
2018. 09. 25. 17:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
MALÉV SC
2018. 10. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
GAMMA LSE
2018. 10. 09. 16:15
Csep-Gól FC
2018. 10. 09. 16:15
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 16. 19:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 16. 19:30
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
GAMMA LSE
2018. 10. 30. 15:00
Csep-Gól FC
2018. 10. 30. 15:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
10. 30. 15:00
MLTC
2018. 11. 14. 14:30
Merkapt Maraton SE
2018. 11. 14. 14:30
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
11. 14. 14:30
GAMMA LSE
2019. 06. 30.
Csep-Gól FC
2019. 06. 30.
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
GAMMA LSE
2019. 06. 30.
Csep-Gól FC
2019. 06. 30.
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
06. 30.
RÓNA SC
2019. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
GAMMA LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol