Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 5. forduló

2018.09.26 - 17:00

Budapest, Merkapt Maraton SE (Sörgyár pálya)

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
SÖRÖS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MERKAPT MARATON SE
UNIONE-TVE
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

2'

HANDEL GYÖRGY

 

0 - 2

10'

HANDEL GYÖRGY

 

0 - 3

11'

LUKÁCS LÁSZLÓ
SCHMIKT LÁSZLÓ

23'

1 - 3

 

 

1 - 4

29'

KERKÁPOLY TIBOR

 

1 - 5

32'

SZÁVAI KÁROLY

 

1 - 6

39'

LUKÁCS LÁSZLÓ

 

1 - 7

44'

LUKÁCS LÁSZLÓ

 

1 - 8

46'

HANDEL GYÖRGY

 

1 - 9

54'

TÓTH LÁSZLÓ

 

1 - 10

60'

HARNISCH ATTILA

 

1 - 11

63'

LUKÁCS LÁSZLÓ

 

1 - 12

65'

HANDEL GYÖRGY

 

1 - 13

67'

SZÁVAI KÁROLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE-TVE UNIONE-TVE 5 5 0 0 52 7 45 15 9.8
2 MALÉV SC MALÉV SC 5 5 0 0 28 8 20 15 9.6
3 BEAC BEAC 5 5 0 0 19 7 12 15 9
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 3 1 1 19 15 4 10 9.6
5 FC DABAS FC DABAS 4 2 1 1 20 11 9 7 10.5
6 COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 5 2 1 2 14 12 2 7 9.2
7 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 4 2 0 2 13 17 -4 6 6.8
8 MLTC MLTC 5 1 1 3 15 20 -5 4 6
9 GAMMA LSE GAMMA LSE 5 1 1 3 10 26 -16 4 4.4
10 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 1 1 3 9 26 -17 4 7.6
11 CITY TAXI  SE CITY TAXI  SE 4 1 0 3 7 14 -7 3 7.5
12 MERKAPT MARATON SE MERKAPT MARATON SE 5 1 0 4 10 27 -17 3 6.8
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 1 0 4 5 23 -18 3 5.4
14 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 0 3 1 9 12 -3 3 9
15 RÓNA SC RÓNA SC 4 0 1 3 10 15 -5 1 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RÓNA SC UNIONE-TVE 2 2 0 0 11 1 10 6 3 3 0 0 15 3 12 9 5 5 0 0 26 4 22 15
2 RÓNA SC MALÉV SC 2 2 0 0 6 1 5 6 3 3 0 0 10 2 8 9 5 5 0 0 16 3 13 15
3 RÓNA SC BVSC-ZUGLÓ 3 2 1 0 5 2 3 7 2 2 0 0 7 1 6 6 5 4 1 0 12 3 9 13
4 RÓNA SC BEAC 2 2 0 0 2 0 2 6 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 3 1 1 5 4 1 10
5 RÓNA SC FC DABAS 2 1 0 1 7 2 5 3 2 1 0 1 3 1 2 3 4 2 0 2 10 3 7 6
6 RÓNA SC PESTSZENTIMREI SK 2 1 0 1 2 5 -3 3 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 0 2 5 7 -2 6
7 RÓNA SC COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2 0 2 3 4 -1 6 5 2 0 3 4 6 -2 6
8 RÓNA SC MERKAPT MARATON SE 3 1 0 2 2 7 -5 3 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 0 3 4 9 -5 6
9 RÓNA SC RÓNA SC 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 1 1 0 4 3 1 4 4 1 2 1 4 6 -2 5
10 RÓNA SC CITY TAXI SE 2 1 0 1 1 3 -2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 2 5 -3 4
11 RÓNA SC GAMMA LSE 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 2 7 -5 1 5 1 1 3 7 13 -6 4
12 RÓNA SC MLTC 4 1 1 2 7 9 -2 4 1 0 0 1 0 4 -4 0 5 1 1 3 7 13 -6 4
13 RÓNA SC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 2 6 -4 1 3 1 0 2 3 10 -7 3 5 1 1 3 5 16 -11 4
14 RÓNA SC 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 0 3 3 6 -3 3
15 RÓNA SC DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 1 7 -6 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 0 0 5 1 13 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RÓNA SC UNIONE-TVE 2 2 0 0 22 2 20 6 3 3 0 0 30 5 25 9 5 5 0 0 52 7 45 15
2 RÓNA SC MALÉV SC 2 2 0 0 11 3 8 6 3 3 0 0 17 5 12 9 5 5 0 0 28 8 20 15
3 RÓNA SC BEAC 2 2 0 0 9 3 6 6 3 3 0 0 10 4 6 9 5 5 0 0 19 7 12 15
4 RÓNA SC BVSC-ZUGLÓ 3 2 0 1 10 9 1 6 2 1 1 0 9 6 3 4 5 3 1 1 19 15 4 10
5 RÓNA SC FC DABAS 2 1 1 0 13 4 9 4 2 1 0 1 7 7 0 3 4 2 1 1 20 11 9 7
6 RÓNA SC COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ 1 1 0 0 6 2 4 3 4 1 1 2 8 10 -2 4 5 2 1 2 14 12 2 7
7 RÓNA SC PESTSZENTIMREI SK 2 1 0 1 8 13 -5 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 13 17 -4 6
8 RÓNA SC MLTC 4 1 1 2 14 13 1 4 1 0 0 1 1 7 -6 0 5 1 1 3 15 20 -5 4
9 RÓNA SC GAMMA LSE 3 1 0 2 8 13 -5 3 2 0 1 1 2 13 -11 1 5 1 1 3 10 26 -16 4
10 RÓNA SC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 4 7 -3 1 3 1 0 2 5 19 -14 3 5 1 1 3 9 26 -17 4
11 RÓNA SC CITY TAXI SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 8 -3 3 4 1 0 3 7 14 -7 3
12 RÓNA SC MERKAPT MARATON SE 3 1 0 2 6 16 -10 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 5 1 0 4 10 27 -17 3
13 RÓNA SC DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 2 12 -10 0 2 1 0 1 3 11 -8 3 5 1 0 4 5 23 -18 3
14 RÓNA SC 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 2 0 6 6 0 2 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 0 3 1 9 12 -3 3
15 RÓNA SC RÓNA SC 2 0 0 2 3 7 -4 0 2 0 1 1 7 8 -1 1 4 0 1 3 10 15 -5 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
-3 - 3----------3 - 3--
BEAC
------4 - 1--5 - 2-----
BVSC-ZUGLÓ
-2 - 4-3 - 1--------5 - 4--
CITY TAXI  SE
-----1 - 2--1 - 4------
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
---------6 - 2-----
CSEP-GÓL FC
--3 - 6----1 - 1-------
DUNAHARASZTI MTK
----0 - 3---2 - 6--0 - 3---
FC DABAS
3 - 3----10 - 1---------
GAMMA LSE
-2 - 5--4 - 1---2 - 7------
MALÉV SC
----------7 - 14 - 2---
MERKAPT MARATON SE
3 - 0----2 - 3--------1 - 13
MLTC
---1 - 33 - 37 - 1--------3 - 6
PESTSZENTIMREI SK
---7 - 2----------1 - 11
RÓNA SC
-0 - 1-----3 - 6-------
SZABADNAP
---------------
UNIONE-TVE
------10 - 1-12 - 1------

Meccsek

MERKAPT MARATON SE

2018. 08. 29. 18:00
Merkapt Maraton SE
2018. 08. 29. 18:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 05. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 05. 19:00
Vasas Sporttelep
BEAC
MERKAPT MARATON SE
2018. 09. 11. 20:00
Ikarus BSE
2018. 09. 11. 20:00
Ikarus BSE
MERKAPT MARATON SE
CSEP-GÓL FC
2018. 09. 18. 19:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 18. 19:00
Gödöllői SK Sporttelep
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
MERKAPT MARATON SE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
UNIONE-TVE
2018. 10. 02. 18:45
Budatétény SE
2018. 10. 02. 18:45
Budatétény SE
MALÉV SC
MERKAPT MARATON SE
2018. 10. 10. 16:00
Merkapt Maraton SE
2018. 10. 10. 16:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
CITY TAXI SE
2018. 10. 16. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 16. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
MERKAPT MARATON SE
2018. 10. 31. 14:30
Merkapt Maraton SE
2018. 10. 31. 14:30
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
10. 31. 14:30
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 05. 14:30
Mátyásföldi LTC
2018. 11. 05. 14:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
11. 05. 14:30
MERKAPT MARATON SE
2018. 11. 14. 14:30
Merkapt Maraton SE
2018. 11. 14. 14:30
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
11. 14. 14:30
GAMMA LSE
2019. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
MERKAPT MARATON SE
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
06. 30.
FC DABAS
2019. 06. 30.
Ikarus BSE
2019. 06. 30.
Ikarus BSE
RÓNA SC
06. 30.
MERKAPT MARATON SE

UNIONE-TVE

2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 28. 20:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE-TVE
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 04. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 10. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
UNIONE-TVE
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 18. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
GAMMA LSE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
2018. 09. 26. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT MARATON SE
UNIONE-TVE
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 02. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 09. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UNIONE-TVE
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 16. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
RÓNA SC
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 30. 19:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 30. 19:30
UNIONE-TVE
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 05. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
11. 05. 19:45
BEAC
2018. 11. 13.
Csep-Gól FC
2018. 11. 13.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
11. 13.
UNIONE-TVE
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
06. 30.
COVRITAS KFT-GÖDÖLLŐ
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
2019. 06. 30.
Merkapt Maraton SE
MALÉV SC
06. 30.
UNIONE-TVE
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE-TVE
06. 30.
CITY TAXI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol