Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ SERDÜLŐ U-15 4. forduló

2018.09.23 - 16:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ SERDÜLŐ U-15

Játékvezető
BAKOS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GLORIETT SE GLORIETT SE 4 4 0 0 38 2 36 12 7.5
2 FC BUDAPEST FC BUDAPEST 4 3 0 1 50 8 42 9 10.5
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 4 3 0 1 8 5 3 9 8.8
4 RAFC RAFC 4 2 2 0 14 5 9 8 8
5 GERRZO KFT GERRZO KFT 4 2 1 1 18 5 13 7 12.3
6 T-BÁLINT LA T-BÁLINT LA 4 2 1 1 8 2 6 7 6.3
7 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 1 1 17 12 5 7 10.3
8 KISPEST SE KISPEST SE 4 2 0 2 24 21 3 6 10
9 GOLDBALL `94. FC GOLDBALL `94. FC 4 2 0 2 11 8 3 6 9.3
10 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 4 2 0 2 12 14 -2 6 6
11 CSEPEL UP SE CSEPEL UP SE 4 2 0 2 19 23 -4 6 9.5
12 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 4 1 1 2 8 7 1 4 7.5
13 FUTURE STARS FC FUTURE STARS FC 4 1 0 3 10 11 -1 3 8.5
14 ASI-DINAMO STAR ASI-DINAMO STAR 4 1 0 3 7 41 -34 3 8.8
15 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET  4 0 0 4 3 36 -33 0 7
16 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 4 0 0 4 4 51 -47 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KASTÉLYDOMBI SE GLORIETT SE 2 2 0 0 13 1 12 6 2 1 1 0 6 1 5 4 4 3 1 0 19 2 17 10
2 KASTÉLYDOMBI SE RAFC 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 2 4 8
3 KASTÉLYDOMBI SE FC BUDAPEST 2 1 0 1 14 6 8 3 2 1 1 0 11 1 10 4 4 2 1 1 25 7 18 7
4 KASTÉLYDOMBI SE GOLDBALL `94. FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 2 0 0 4 0 4 6 4 2 1 1 5 2 3 7
5 KASTÉLYDOMBI SE T-BÁLINT LA 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 1 1 5 2 3 7
6 KASTÉLYDOMBI SE Szent Pál Akadémia - HSE 3 1 1 1 4 4 0 4 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 1 1 6 4 2 7
7 KASTÉLYDOMBI SE AIRNERGY FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 2 0 0 3 1 2 6 4 2 1 1 3 2 1 7
8 KASTÉLYDOMBI SE KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 15 8 7 6 4 2 0 2 15 8 7 6
9 KASTÉLYDOMBI SE CSEPEL UP SE 2 1 0 1 6 3 3 3 2 1 0 1 5 9 -4 3 4 2 0 2 11 12 -1 6
10 KASTÉLYDOMBI SE GERRZO KFT 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 1 0 7 0 7 4 4 1 2 1 7 2 5 5
11 KASTÉLYDOMBI SE FUTURE STARS FC 2 1 1 0 4 0 4 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 5 2 3 5
12 KASTÉLYDOMBI SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 2 1 6 6 0 5
13 KASTÉLYDOMBI SE VÁROSGAZDA 3 1 0 2 2 3 -1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
14 KASTÉLYDOMBI SE ASI-DINAMO STAR 2 0 0 2 0 19 -19 0 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 1 0 3 2 24 -22 3
15 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 1 2 2 18 -16 1 4 0 1 3 2 23 -21 1
16 KASTÉLYDOMBI SE KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET 3 0 0 3 1 14 -13 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 4 0 0 4 2 20 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KASTÉLYDOMBI SE GLORIETT SE 2 2 0 0 29 1 28 6 2 2 0 0 9 1 8 6 4 4 0 0 38 2 36 12
2 KASTÉLYDOMBI SE FC BUDAPEST 2 1 0 1 29 7 22 3 2 2 0 0 21 1 20 6 4 3 0 1 50 8 42 9
3 KASTÉLYDOMBI SE AIRNERGY FC 2 1 0 1 4 3 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6 4 3 0 1 8 5 3 9
4 KASTÉLYDOMBI SE RAFC 2 1 1 0 7 0 7 4 2 1 1 0 7 5 2 4 4 2 2 0 14 5 9 8
5 KASTÉLYDOMBI SE GERRZO KFT 2 0 1 1 4 5 -1 1 2 2 0 0 14 0 14 6 4 2 1 1 18 5 13 7
6 KASTÉLYDOMBI SE T-BÁLINT LA 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 1 0 3 0 3 4 4 2 1 1 8 2 6 7
7 KASTÉLYDOMBI SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 11 8 3 4 2 1 0 1 6 4 2 3 4 2 1 1 17 12 5 7
8 KASTÉLYDOMBI SE KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 24 21 3 6 4 2 0 2 24 21 3 6
9 KASTÉLYDOMBI SE GOLDBALL `94. FC 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 2 0 0 8 2 6 6 4 2 0 2 11 8 3 6
10 KASTÉLYDOMBI SE Szent Pál Akadémia - HSE 3 1 0 2 8 11 -3 3 1 1 0 0 4 3 1 3 4 2 0 2 12 14 -2 6
11 KASTÉLYDOMBI SE CSEPEL UP SE 2 1 0 1 10 5 5 3 2 1 0 1 9 18 -9 3 4 2 0 2 19 23 -4 6
12 KASTÉLYDOMBI SE VÁROSGAZDA 3 1 0 2 7 6 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 1 2 8 7 1 4
13 KASTÉLYDOMBI SE FUTURE STARS FC 2 1 0 1 8 3 5 3 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 1 0 3 10 11 -1 3
14 KASTÉLYDOMBI SE ASI-DINAMO STAR 2 0 0 2 3 30 -27 0 2 1 0 1 4 11 -7 3 4 1 0 3 7 41 -34 3
15 KASTÉLYDOMBI SE KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET 3 0 0 3 1 26 -25 0 1 0 0 1 2 10 -8 0 4 0 0 4 3 36 -33 0
16 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 0 0 3 4 42 -38 0 4 0 0 4 4 51 -47 0
 
AIRNERGY FC
----3 - 0------1 - 3---
ASI-DINAMO STAR
-----0 - 11---3 - 19-----
CSEPEL UP SE
----------10 - 2--0 - 3-
FC BUDAPEST
------1 - 7-28 - 0------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--------7 - 4--4 - 4---
FUTURE STARS FC
-8 - 0---0 - 3---------
GERRZO KFT
------------3 - 4-1 - 1
GLORIETT SE
--18 - 0------11 - 1-----
GOLDBALL `94. FC
-3 - 4-----0 - 2-------
KASTÉLYDOMBI SE
--0 - 9------------
KISPEST SE
---------------
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
---0 - 180 - 6-----1 - 2----
RAFC
---------7 - 0---0 - 0-
Szent Pál Akadémia - HSE
---1 - 3----1 - 6-6 - 2----
T-BÁLINT LA
1 - 2---4 - 0----------
VÁROSGAZDA
1 - 2----5 - 2--1 - 2------

Meccsek

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2018. 10. 10. 13:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2018. 10. 10. 13:30
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
ELMARDT
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 25. 10:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2018. 11. 25. 10:00
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 09. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 09. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KASTÉLYDOMBI SE
2018. 10. 04. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 04. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
T-BÁLINT LA
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 23. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2018. 09. 29. 10:00
Szily Kálmán Szakközépiskola
2018. 09. 29. 10:00
Szily Kálmán Szakközépiskola
AIRNERGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 24. 15:00
Csepel Stadion
2018. 10. 24. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL UP SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 14. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 14. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
FC BUDAPEST
2018. 11. 10. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 10. 09:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KISPEST SE
2018. 10. 28. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 28. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
GOLDBALL `94. FC
2018. 11. 04. 12:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
GERRZO KFT
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 11. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 11. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
FUTURE STARS FC
2018. 11. 17. 11:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 17. 11:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 24. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 24. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASI-DINAMO STAR
2018. 12. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
2018. 12. 08. 11:00
BKV Előre Stadion
Szent Pál Akadémia - HSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 26. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 26. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
GLORIETT SE
2019. 03. 09.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 09.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 09.
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
2019. 03. 16.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 16.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KASTÉLYDOMBI SE
03. 16.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 23.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 23.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 23.
T-BÁLINT LA
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
RAFC
03. 30. 16:30
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 06.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 06.
AIRNERGY FC
2019. 04. 13.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 13.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 13.
CSEPEL UP SE
2019. 04. 24.
Ikarus BSE
2019. 04. 24.
Ikarus BSE
FC BUDAPEST
04. 24.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 27.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 27.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 27.
KISPEST SE
2019. 05. 04.
Goldball Park
2019. 05. 04.
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC
05. 04.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 11.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 11.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 11.
GERRZO KFT
2019. 05. 18.
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 18.
Goldball '94 FC - Siketek -
FUTURE STARS FC
05. 18.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 25.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 25.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 25.
VÁROSGAZDA
2019. 03. 02. 15:00
Angyalföldi Sportközpont
2019. 03. 02. 15:00
Angyalföldi Sportközpont
ASI-DINAMO STAR
03. 02. 15:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 08.
Szent Pál Akadémia - HSE
2019. 05. 22.
Gloriett SE
2019. 05. 22.
Gloriett SE
GLORIETT SE
05. 22.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

RAFC

2018. 11. 14. 15:30
Ikarus BSE
2018. 11. 14. 15:30
Ikarus BSE
RAFC
KASTÉLYDOMBI SE
2018. 09. 09. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 09. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
T-BÁLINT LA
2018. 09. 15. 14:00
Goldball Park
2018. 09. 15. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
RAFC
2018. 09. 23. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2018. 09. 30. 15:00
Mátyásföldi LTC
2018. 09. 30. 15:00
Mátyásföldi LTC
RAFC
CSEPEL UP SE
2018. 10. 07. 13:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 07. 13:00
Vasas Sporttelep
FC BUDAPEST
ELMARDT
RAFC
2018. 11. 28. 15:30
Ikarus BSE
2018. 11. 28. 15:30
Ikarus BSE
FC BUDAPEST
RAFC
2018. 10. 30. 14:00
Ikarus BSE
2018. 10. 30. 14:00
Ikarus BSE
RAFC
KISPEST SE
2018. 10. 21. 10:00
Goldball Park
2018. 10. 21. 10:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC
RAFC
2018. 10. 27. 13:00
Ikarus BSE
2018. 10. 27. 13:00
Ikarus BSE
RAFC
GERRZO KFT
2018. 11. 03. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 03. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
FUTURE STARS FC
RAFC
2018. 11. 11. 16:30
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 16:30
Ikarus BSE
RAFC
VÁROSGAZDA
2018. 11. 17. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
2018. 11. 17. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
ASI-DINAMO STAR
RAFC
2018. 11. 25. 10:00
Ikarus BSE
2018. 11. 25. 10:00
Ikarus BSE
RAFC
Szent Pál Akadémia - HSE
2018. 09. 12. 17:00
Gloriett SE
2018. 09. 12. 17:00
Gloriett SE
GLORIETT SE
RAFC
2018. 12. 01. 18:00
Ikarus BSE
2018. 12. 01. 18:00
Ikarus BSE
RAFC
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
2019. 03. 09. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KASTÉLYDOMBI SE
03. 09. 10:00
RAFC
2019. 03. 17. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 17. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
T-BÁLINT LA
03. 17. 14:30
RAFC
2019. 03. 23. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 23. 10:00
Ikarus BSE
RAFC
03. 23. 10:00
AIRNERGY FC
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
RAFC
03. 30. 16:30
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06.
Csepel Stadion
2019. 04. 06.
Csepel Stadion
CSEPEL UP SE
04. 06.
RAFC
2019. 04. 13.
Ikarus BSE
2019. 04. 13.
Ikarus BSE
RAFC
04. 13.
FC BUDAPEST
2019. 04. 24.
Kispesti Atlétikai Centrum
2019. 04. 24.
Kispesti Atlétikai Centrum
KISPEST SE
04. 24.
RAFC
2019. 04. 27.
Ikarus BSE
2019. 04. 27.
Ikarus BSE
RAFC
04. 27.
GOLDBALL `94. FC
2019. 05. 04. 14:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 04. 14:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
GERRZO KFT
05. 04. 14:00
RAFC
2019. 05. 11.
Ikarus BSE
2019. 05. 11.
Ikarus BSE
RAFC
05. 11.
FUTURE STARS FC
2019. 05. 18. 10:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 05. 18. 10:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
05. 18. 10:00
RAFC
2019. 05. 25.
Ikarus BSE
2019. 05. 25.
Ikarus BSE
RAFC
05. 25.
ASI-DINAMO STAR
2019. 03. 02. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 02. 10:00
BKV Előre Stadion
Szent Pál Akadémia - HSE
03. 02. 10:00
RAFC
2019. 05. 08.
Ikarus BSE
2019. 05. 08.
Ikarus BSE
RAFC
05. 08.
GLORIETT SE
2019. 05. 22.
Kocsis Sándor Sportközpont
2019. 05. 22.
Kocsis Sándor Sportközpont
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
05. 22.
RAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol