Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 1. forduló

2018.08.18 - 17:00

Domaszék, Domaszék Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
SZERI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY GÁBOR, BURZON MÁRK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

BALOGH LÁSZLÓ

 

0 - 2

28'

RÓZSA DÁNIEL
VALACZKAI ZOLTÁN

52'

1 - 2

 

MEZEI ARNOLD

93'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 5 0 5 3 16
2 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   1 1 0 0 5 2 3 3 13
3 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 1 1 0 0 4 1 3 3 14
4 DESZK SC DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 15
5 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 11
6 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 1 1 0 0 3 1 2 3 12
7 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 1 0 0 4 3 1 3 10
8 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 9
9 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 2 2 0 1 8
10 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 7
11 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 1 0 0 1 1 3 -2 0 5
12 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  1 0 0 1 1 3 -2 0 6
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 2
14 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
15 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 0 1 0 5 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
2 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
3 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
4 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
6 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
7 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
8 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
11 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
14 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
 
BAKS BARÁTI SE
---------------
CONTITECH-APÁTFALVA SC
---------------
CSANYTELEK SC
------------3 - 1--
CSENGELE KSE
--------------4 - 1
DESZK SC
-------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------------
KISZOMBOR KSK
--------0 - 5------
KSE BALÁSTYA
---------------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
-------2 - 5-------
MÓRAHALOM VSE
---------------
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-----------2 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-------------
SZEGEDI VSE II
---------------
ST.MIHÁLY FC
---------------
TÖMÖRKÉNY KSE
---------------
ÜLLÉSI ISE
---------------

Meccsek

MÓRAVÁROSI KINIZSI

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 22. 16:00
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CSENGELE KSE
2018. 09. 29. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 06. 15:00
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KISZOMBOR KSK
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 20. 14:30
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 07. 16:30
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 04. 13. 16:30
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 13. 16:30
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
DESZK SC
2019. 04. 20. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CSANYTELEK SC
2019. 05. 05. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 05. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 19. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KSE BALÁSTYA
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
BAKS BARÁTI SE

SZEGEDI VSE II

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
MÓRAHALOM VSE
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSENGELE KSE
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
DESZK SC
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ELMARDT
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ST.MIHÁLY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom