Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 10. forduló

2018.10.21 - 14:30

Sándorfalva, Sándorfalva Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
DOBÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ SZABOLCS OLIVÉR, BÁLINT DÁNIEL
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
90'
45'

Gólok

SZILÁGYI ÁDÁM

38'

1 - 0

 

RÓZSA DÁNIEL

50'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 10 9 1 0 39 15 24 28 8.7
2 DESZK SC DESZK SC 10 8 1 1 29 9 20 25 9.2
3 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 10 7 1 2 26 15 11 22 9.6
4 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 10 6 2 2 26 14 12 20 9.1
5 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 10 5 2 3 23 20 3 17 10.2
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  10 5 2 3 20 19 1 17 10
7 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   10 5 1 4 31 22 9 16 8.4
8 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 10 4 1 5 17 19 -2 13 7.6
9 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 10 4 1 5 20 25 -5 13 7.2
10 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 10 4 1 5 24 32 -8 13 8.7
11 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 10 3 2 5 19 20 -1 11 8.4
12 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 10 3 1 6 20 20 0 10 8.9
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 10 2 2 6 18 24 -6 8 7.5
14 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 10 2 1 7 12 24 -12 7 6.1
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 10 2 1 7 12 27 -15 7 8.4
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 10 1 0 9 15 46 -31 3 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 4 2 2 0 8 3 5 8 6 4 2 0 10 3 7 14 10 6 4 0 18 6 12 22
2 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 5 2 2 1 11 6 5 8 5 4 0 1 6 3 3 12 10 6 2 2 17 9 8 20
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 5 3 2 0 7 3 4 11 5 2 2 1 4 3 1 8 10 5 4 1 11 6 5 19
4 KISZOMBOR KSK DESZK SC 5 2 2 1 4 2 2 8 5 2 2 1 8 4 4 8 10 4 4 2 12 6 6 16
5 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 6 4 1 1 12 7 5 13 4 0 3 1 2 3 -1 3 10 4 4 2 14 10 4 16
6 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 3 1 1 5 2 3 10 5 1 3 1 5 5 0 6 10 4 4 2 10 7 3 16
7 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 4 1 3 0 1 0 1 6 6 2 2 2 7 8 -1 8 10 3 5 2 8 8 0 14
8 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 4 3 0 1 4 2 2 9 6 1 1 4 2 8 -6 4 10 4 1 5 6 10 -4 13
9 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 6 3 2 1 5 5 0 11 4 0 2 2 2 6 -4 2 10 3 4 3 7 11 -4 13
10 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 4 2 1 1 4 3 1 7 6 1 1 4 5 10 -5 4 10 3 2 5 9 13 -4 11
11 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 5 2 1 2 3 2 1 7 5 0 2 3 1 4 -3 2 10 2 3 5 4 6 -2 9
12 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 5 1 1 3 5 6 -1 4 5 1 2 2 6 8 -2 5 10 2 3 5 11 14 -3 9
13 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 5 2 2 1 4 1 3 8 5 0 1 4 2 14 -12 1 10 2 3 5 6 15 -9 9
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 6 1 4 1 10 10 0 7 4 0 2 2 2 8 -6 2 10 1 6 3 12 18 -6 9
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 5 1 2 2 3 5 -2 5 5 1 0 4 1 5 -4 3 10 2 2 6 4 10 -6 8
16 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 1 2 3 8 7 1 5 4 0 3 1 1 2 -1 3 10 1 5 4 9 9 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 4 4 0 0 15 7 8 12 6 5 1 0 24 8 16 16 10 9 1 0 39 15 24 28
2 KISZOMBOR KSK DESZK SC 5 5 0 0 16 2 14 15 5 3 1 1 13 7 6 10 10 8 1 1 29 9 20 25
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 5 4 0 1 14 8 6 12 5 3 1 1 12 7 5 10 10 7 1 2 26 15 11 22
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 4 0 1 14 3 11 12 5 2 2 1 12 11 1 8 10 6 2 2 26 14 12 20
5 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 4 3 1 0 8 3 5 10 6 2 1 3 15 17 -2 7 10 5 2 3 23 20 3 17
6 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 5 3 1 1 11 7 4 10 5 2 1 2 9 12 -3 7 10 5 2 3 20 19 1 17
7 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 5 2 0 3 20 15 5 6 5 3 1 1 11 7 4 10 10 5 1 4 31 22 9 16
8 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 5 3 1 1 10 7 3 10 5 1 0 4 7 12 -5 3 10 4 1 5 17 19 -2 13
9 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 4 2 1 1 7 8 -1 7 6 2 0 4 13 17 -4 6 10 4 1 5 20 25 -5 13
10 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 6 3 1 2 17 18 -1 10 4 1 0 3 7 14 -7 3 10 4 1 5 24 32 -8 13
11 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 6 3 2 1 15 11 4 11 4 0 0 4 4 9 -5 0 10 3 2 5 19 20 -1 11
12 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 6 3 0 3 15 11 4 9 4 0 1 3 5 9 -4 1 10 3 1 6 20 20 0 10
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 2 1 3 15 15 0 7 4 0 1 3 3 9 -6 1 10 2 2 6 18 24 -6 8
14 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 4 2 1 1 9 5 4 7 6 0 0 6 3 19 -16 0 10 2 1 7 12 24 -12 7
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 5 2 1 2 11 13 -2 7 5 0 0 5 1 14 -13 0 10 2 1 7 12 27 -15 7
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 5 1 0 4 6 15 -9 3 5 0 0 5 9 31 -22 0 10 1 0 9 15 46 -31 3
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1--3 - 0--1 - 3-4 - 2---3 - 2
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0--0 - 23 - 1-----6 - 0-
CSANYTELEK SC
0 - 3-----2 - 2--3 - 0--3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 2--1 - 1---2 - 11 - 2-4 - 1
DESZK SC
2 - 1--------3 - 04 - 14 - 0-3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3-1 - 3-1 - 3--3 - 1-4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2---3 - 1--0 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4-----1 - 3
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4---1 - 1--2 - 5-2 - 15 - 0-2 - 4--
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1--------7 - 3--4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0--6 - 1--1 - 61 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-3 - 2-2 - 16 - 5----2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
--3 - 2--1 - 1--2 - 0----2 - 0-
ST.MIHÁLY FC
-------0 - 1-3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 1-----3 - 03 - 1-2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
-1 - 12 - 1-1 - 5---------3 - 1

Meccsek

SZEGEDI VSE II

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
MÓRAHALOM VSE
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSENGELE KSE
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
DESZK SC
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ELMARDT
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ST.MIHÁLY FC

TÖMÖRKÉNY KSE

2018. 08. 18. 17:00
Deszk Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 08. 25. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 12. 01. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 12. 01. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 25. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSENGELE KSE
2019. 03. 02. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
DESZK SC
2019. 03. 09. 14:30
Kiszombor Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSANYTELEK SC
2019. 03. 24. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 24. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ÜLLÉSI ISE
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 06. 08. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
TÖMÖRKÉNY KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom