Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 10. forduló

2018.10.20 - 14:30

Makó, Makó Marosparti Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS ATTILA, CSEH GÉZA
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

MADÁR LEÓ

 

0 - 2

59'

HAUK MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 10 9 1 0 39 15 24 28 8.7
2 DESZK SC DESZK SC 10 8 1 1 29 9 20 25 9.2
3 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 10 7 1 2 26 15 11 22 9.6
4 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 10 6 2 2 26 14 12 20 9.1
5 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 10 5 2 3 23 20 3 17 10.2
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  10 5 2 3 20 19 1 17 10
7 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   10 5 1 4 31 22 9 16 8.4
8 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 10 4 1 5 17 19 -2 13 7.6
9 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 10 4 1 5 20 25 -5 13 7.2
10 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 10 4 1 5 24 32 -8 13 8.7
11 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 10 3 2 5 19 20 -1 11 8.4
12 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 10 3 1 6 20 20 0 10 8.9
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 10 2 2 6 18 24 -6 8 7.5
14 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 10 2 1 7 12 24 -12 7 6.1
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 10 2 1 7 12 27 -15 7 8.4
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 10 1 0 9 15 46 -31 3 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 4 2 2 0 8 3 5 8 6 4 2 0 10 3 7 14 10 6 4 0 18 6 12 22
2 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 5 2 2 1 11 6 5 8 5 4 0 1 6 3 3 12 10 6 2 2 17 9 8 20
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 5 3 2 0 7 3 4 11 5 2 2 1 4 3 1 8 10 5 4 1 11 6 5 19
4 KISZOMBOR KSK DESZK SC 5 2 2 1 4 2 2 8 5 2 2 1 8 4 4 8 10 4 4 2 12 6 6 16
5 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 6 4 1 1 12 7 5 13 4 0 3 1 2 3 -1 3 10 4 4 2 14 10 4 16
6 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 3 1 1 5 2 3 10 5 1 3 1 5 5 0 6 10 4 4 2 10 7 3 16
7 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 4 1 3 0 1 0 1 6 6 2 2 2 7 8 -1 8 10 3 5 2 8 8 0 14
8 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 4 3 0 1 4 2 2 9 6 1 1 4 2 8 -6 4 10 4 1 5 6 10 -4 13
9 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 6 3 2 1 5 5 0 11 4 0 2 2 2 6 -4 2 10 3 4 3 7 11 -4 13
10 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 4 2 1 1 4 3 1 7 6 1 1 4 5 10 -5 4 10 3 2 5 9 13 -4 11
11 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 5 2 1 2 3 2 1 7 5 0 2 3 1 4 -3 2 10 2 3 5 4 6 -2 9
12 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 5 1 1 3 5 6 -1 4 5 1 2 2 6 8 -2 5 10 2 3 5 11 14 -3 9
13 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 5 2 2 1 4 1 3 8 5 0 1 4 2 14 -12 1 10 2 3 5 6 15 -9 9
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 6 1 4 1 10 10 0 7 4 0 2 2 2 8 -6 2 10 1 6 3 12 18 -6 9
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 5 1 2 2 3 5 -2 5 5 1 0 4 1 5 -4 3 10 2 2 6 4 10 -6 8
16 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 1 2 3 8 7 1 5 4 0 3 1 1 2 -1 3 10 1 5 4 9 9 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 4 4 0 0 15 7 8 12 6 5 1 0 24 8 16 16 10 9 1 0 39 15 24 28
2 KISZOMBOR KSK DESZK SC 5 5 0 0 16 2 14 15 5 3 1 1 13 7 6 10 10 8 1 1 29 9 20 25
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 5 4 0 1 14 8 6 12 5 3 1 1 12 7 5 10 10 7 1 2 26 15 11 22
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 4 0 1 14 3 11 12 5 2 2 1 12 11 1 8 10 6 2 2 26 14 12 20
5 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 4 3 1 0 8 3 5 10 6 2 1 3 15 17 -2 7 10 5 2 3 23 20 3 17
6 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 5 3 1 1 11 7 4 10 5 2 1 2 9 12 -3 7 10 5 2 3 20 19 1 17
7 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 5 2 0 3 20 15 5 6 5 3 1 1 11 7 4 10 10 5 1 4 31 22 9 16
8 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 5 3 1 1 10 7 3 10 5 1 0 4 7 12 -5 3 10 4 1 5 17 19 -2 13
9 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 4 2 1 1 7 8 -1 7 6 2 0 4 13 17 -4 6 10 4 1 5 20 25 -5 13
10 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 6 3 1 2 17 18 -1 10 4 1 0 3 7 14 -7 3 10 4 1 5 24 32 -8 13
11 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 6 3 2 1 15 11 4 11 4 0 0 4 4 9 -5 0 10 3 2 5 19 20 -1 11
12 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 6 3 0 3 15 11 4 9 4 0 1 3 5 9 -4 1 10 3 1 6 20 20 0 10
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 2 1 3 15 15 0 7 4 0 1 3 3 9 -6 1 10 2 2 6 18 24 -6 8
14 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 4 2 1 1 9 5 4 7 6 0 0 6 3 19 -16 0 10 2 1 7 12 24 -12 7
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 5 2 1 2 11 13 -2 7 5 0 0 5 1 14 -13 0 10 2 1 7 12 27 -15 7
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 5 1 0 4 6 15 -9 3 5 0 0 5 9 31 -22 0 10 1 0 9 15 46 -31 3
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1--3 - 0--1 - 3-4 - 2---3 - 2
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0--0 - 23 - 1-----6 - 0-
CSANYTELEK SC
0 - 3-----2 - 2--3 - 0--3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 2--1 - 1---2 - 11 - 2-4 - 1
DESZK SC
2 - 1--------3 - 04 - 14 - 0-3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3-1 - 3-1 - 3--3 - 1-4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2---3 - 1--0 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4-----1 - 3
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4---1 - 1--2 - 5-2 - 15 - 0-2 - 4--
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1--------7 - 3--4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0--6 - 1--1 - 61 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-3 - 2-2 - 16 - 5----2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
--3 - 2--1 - 1--2 - 0----2 - 0-
ST.MIHÁLY FC
-------0 - 1-3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 1-----3 - 03 - 1-2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
-1 - 12 - 1-1 - 5---------3 - 1

Meccsek

CONTITECH-APÁTFALVA SC

2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
DESZK SC
2018. 09. 15. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
2018. 09. 30. 16:00
2018. 09. 30. 16:00
MÓRAHALOM VSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
CSENGELE KSE
2019. 05. 01. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 01. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSENGELE KSE
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CONTITECH-APÁTFALVA SC

KSE BALÁSTYA

2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
KSE BALÁSTYA
2018. 08. 25. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSENGELE KSE
2018. 09. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
DESZK SC
2018. 09. 08. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
2018. 09. 23. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 16. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 23. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
2019. 04. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KSE BALÁSTYA
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
FÖLDEÁK TC
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
KSE BALÁSTYA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom