Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 13. forduló

2018.11.10 - 18:00

Makó, Makó Város Sportcenrum (Makó Város Sportcentrum)

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
HEGYI ESZTER
Tartalékjátékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Asszisztensek
SZALAI SZABOLCS ISTVÁN, KUCSORA ATTILA
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
90'
45'

Gólok

BÉRES RÓBERT

23'

1 - 0

 

PATAKI VIKTOR

27'

2 - 0

 

BÉRES RÓBERT

32'

3 - 0

 

BARANYI ANDRÁS

57'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 13 11 2 0 52 19 33 35 9.2
2 DESZK SC DESZK SC 13 11 1 1 34 10 24 34 9.5
3 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 13 9 2 2 37 17 20 29 8.2
4 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   13 8 1 4 37 24 13 25 8.8
5 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 13 7 1 5 29 23 6 22 8.2
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  13 6 2 5 23 24 -1 20 8.2
7 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 13 6 1 6 31 36 -5 19 9
8 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 13 5 3 5 30 29 1 18 8.4
9 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 13 5 3 5 25 27 -2 18 8.9
10 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 13 5 1 7 19 24 -5 16 8.5
11 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 13 4 1 8 24 34 -10 13 9.1
12 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 13 3 3 7 22 29 -7 12 7.7
13 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 13 3 2 8 19 24 -5 11 8.2
14 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 13 3 0 10 20 49 -29 9 8.2
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 13 2 3 8 15 32 -17 9 8.7
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 13 2 2 9 13 29 -16 8 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 6 4 2 0 13 3 10 14 7 5 2 0 13 3 10 17 13 9 4 0 26 6 20 31
2 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 8 5 2 1 14 6 8 17 5 4 0 1 6 3 3 12 13 9 2 2 20 9 11 29
3 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 7 4 2 1 6 2 4 14 6 3 2 1 10 4 6 11 13 7 4 2 16 6 10 25
4 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 4 1 1 8 2 6 13 7 2 4 1 8 5 3 10 13 6 5 2 16 7 9 23
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 3 3 0 7 3 4 12 7 2 3 2 4 4 0 9 13 5 6 2 11 7 4 21
6 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 7 4 2 1 12 7 5 14 6 0 4 2 2 4 -2 4 13 4 6 3 14 11 3 18
7 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 7 4 2 1 6 5 1 14 6 0 2 4 3 13 -10 2 13 4 4 5 9 18 -9 16
8 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 6 3 2 1 7 4 3 11 7 1 1 5 5 11 -6 4 13 4 3 6 12 15 -3 15
9 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 4 1 3 0 1 0 1 6 9 2 3 4 7 12 -5 9 13 3 6 4 8 12 -4 15
10 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 2 2 2 4 5 -1 8 7 2 0 5 2 6 -4 6 13 4 2 7 6 11 -5 14
11 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 3 1 2 4 3 1 10 7 1 1 5 2 9 -7 4 13 4 2 7 6 12 -6 14
12 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 7 3 2 2 6 3 3 11 6 0 2 4 2 14 -12 2 13 3 4 6 8 17 -9 13
13 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 7 1 4 2 10 13 -3 7 6 1 3 2 4 8 -4 6 13 2 7 4 14 21 -7 13
14 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 2 2 3 9 7 2 8 6 0 3 3 1 5 -4 3 13 2 5 6 10 12 -2 11
15 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 7 2 2 3 3 4 -1 8 6 0 2 4 1 5 -4 2 13 2 4 7 4 9 -5 10
16 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 7 1 2 4 5 9 -4 5 6 1 2 3 6 9 -3 5 13 2 4 7 11 18 -7 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 6 5 1 0 24 10 14 16 7 6 1 0 28 9 19 19 13 11 2 0 52 19 33 35
2 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 7 7 0 0 19 2 17 21 6 4 1 1 15 8 7 13 13 11 1 1 34 10 24 34
3 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 5 0 1 18 3 15 15 7 4 2 1 19 14 5 14 13 9 2 2 37 17 20 29
4 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 8 5 0 3 26 17 9 15 5 3 1 1 11 7 4 10 13 8 1 4 37 24 13 25
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 4 0 2 16 12 4 12 7 3 1 3 13 11 2 10 13 7 1 5 29 23 6 22
6 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 7 4 1 2 14 10 4 13 6 2 1 3 9 14 -5 7 13 6 2 5 23 24 -1 20
7 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 7 3 1 3 18 22 -4 10 6 3 0 3 13 14 -1 9 13 6 1 6 31 36 -5 19
8 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 6 3 2 1 15 10 5 11 7 2 1 4 15 19 -4 7 13 5 3 5 30 29 1 18
9 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 4 3 1 0 8 3 5 10 9 2 2 5 17 24 -7 8 13 5 3 5 25 27 -2 18
10 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 7 4 1 2 12 11 1 13 6 1 0 5 7 13 -6 3 13 5 1 7 19 24 -5 16
11 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 7 4 0 3 17 11 6 12 6 0 1 5 7 23 -16 1 13 4 1 8 24 34 -10 13
12 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 3 1 3 16 15 1 10 6 0 2 4 6 14 -8 2 13 3 3 7 22 29 -7 12
13 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 7 3 2 2 15 12 3 11 6 0 0 6 4 12 -8 0 13 3 2 8 19 24 -5 11
14 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 7 2 0 5 10 18 -8 6 6 1 0 5 10 31 -21 3 13 3 0 10 20 49 -29 9
15 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 2 2 2 13 15 -2 8 7 0 1 6 2 17 -15 1 13 2 3 8 15 32 -17 9
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 2 2 2 10 8 2 8 7 0 0 7 3 21 -18 0 13 2 2 9 13 29 -16 8
 
BAKS BARÁTI SE
2 - 4-3 - 1--3 - 0--1 - 3-4 - 2---3 - 2
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0--0 - 23 - 1---4 - 0-6 - 0-
CSANYTELEK SC
0 - 3-2 - 0---2 - 2--3 - 00 - 4-3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 20 - 1-1 - 1---2 - 11 - 2-4 - 1
DESZK SC
2 - 1--1 - 0-----3 - 04 - 14 - 02 - 03 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3-1 - 3-1 - 3--3 - 1-4 - 0--5 - 12 - 0-
KISZOMBOR KSK
-1 - 2--1 - 23 - 1-3 - 10 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
2 - 1--2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 42 - 0-2 - 1--1 - 3
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4-1 - 0-1 - 1--2 - 5-2 - 15 - 0-2 - 4--
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1--7 - 1--2 - 2--7 - 3--4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0--6 - 1--1 - 61 - 42 - 2--2 - 2
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-3 - 2-2 - 16 - 5--1 - 4-2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
--3 - 2--1 - 1--2 - 0----2 - 0-
ST.MIHÁLY FC
2 - 01 - 3-----0 - 1-3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 1-----3 - 03 - 1-2 - 31 - 10 - 2---
ÜLLÉSI ISE
-1 - 12 - 1-1 - 57 - 1------1 - 1-3 - 1

Meccsek

CONTITECH-APÁTFALVA SC

2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
DESZK SC
2018. 09. 15. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
2018. 09. 30. 16:00
2018. 09. 30. 16:00
MÓRAHALOM VSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
CSENGELE KSE
2019. 05. 01. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 01. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSENGELE KSE
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CONTITECH-APÁTFALVA SC

SZEGEDI VSE II

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
MÓRAHALOM VSE
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSENGELE KSE
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
DESZK SC
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ELMARDT
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ST.MIHÁLY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom