Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 2. forduló

2018.08.26 - 17:00

Szeged, Szentmihálytelek Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
DOBÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS TAMÁS TIBOR, HEGYESI GÁBOR
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
90'
45'

Gólok

OLAJOS CSABA JÓZSEF

33'

1 - 0

 

BAJUSZ RÓBERT

36'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DESZK SC DESZK SC 2 2 0 0 8 1 7 6 12
2 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 2 2 0 0 7 1 6 6 11.5
3 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 2 2 0 0 7 3 4 6 12
4 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   2 2 0 0 7 3 4 6 10
5 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 2 0 0 7 4 3 6 13.5
6 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 2 1 0 1 5 3 2 3 9.5
7 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 2 1 0 1 4 3 1 3 5
8 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  2 1 0 1 3 3 0 3 9.5
9 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 3 3 0 3 8.5
10 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 3 3 0 2 11.5
11 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 2 0 1 1 2 4 -2 1 6.5
12 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 2 0 1 1 2 4 -2 1 9
13 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 2 0 0 2 5 8 -3 0 4
14 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 3 8 -5 0 4.5
15 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 2 0 0 2 2 9 -7 0 3.5
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 0 0 2 0 8 -8 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
2 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
3 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
4 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
6 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
16 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 1 6 6
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 3 4 6
4 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 7 3 4 6
5 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 4 3 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6
6 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
7 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3
10 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
11 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 5 8 -3 0
14 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
15 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
 
BAKS BARÁTI SE
----------4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-------3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------------3 - 1--
CSENGELE KSE
--------------4 - 1
DESZK SC
-------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------------
KISZOMBOR KSK
--------0 - 5------
KSE BALÁSTYA
---2 - 1-----------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
-------2 - 5-------
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1------------
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-----------2 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-------------
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1---------
ST.MIHÁLY FC
----------2 - 0----
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--------
ÜLLÉSI ISE
----1 - 5----------

Meccsek

ST.MIHÁLY FC

2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
CSANYTELEK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
KISZOMBOR KSK
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSENGELE KSE
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
DESZK SC
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ST.MIHÁLY FC
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KISZOMBOR KSK
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ST.MIHÁLY FC

MÓRAVÁROSI KINIZSI

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 22. 16:00
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CSENGELE KSE
2018. 09. 29. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 06. 15:00
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KISZOMBOR KSK
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 20. 14:30
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 07. 16:30
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 04. 13. 16:30
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 13. 16:30
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
DESZK SC
2019. 04. 20. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CSANYTELEK SC
2019. 05. 05. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 05. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 19. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KSE BALÁSTYA
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
BAKS BARÁTI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom