Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 22. forduló

2019.04.13 - 16:30

Üllés, Üllés Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
HEGYESI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HEGYI ESZTER, FODOR LAJOS
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

BELAIDI AJÁD

 

0 - 2

27'

OLAJOS CSABA JÓZSEF

 

0 - 3

38'

BAJÁN ZOLTÁN

 

0 - 4

66'

BAJÁN ZOLTÁN
KORMOS ATTILA

82'

1 - 4

 

KORMOS ATTILA

85'

2 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 22 19 3 0 89 23 66 60 8.9
2 DESZK SC DESZK SC 22 17 2 3 59 22 37 53 8.5
3 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 22 15 2 5 67 32 35 47 8.9
4 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 22 14 2 6 50 36 14 44 9.5
5 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   22 13 2 7 57 34 23 41 8.9
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  22 12 3 7 37 37 0 39 9.1
7 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 22 9 5 8 37 35 2 32 9.1
8 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 22 8 4 10 44 50 -6 28 8.6
9 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 22 8 1 13 45 60 -15 25 8.5
10 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 22 7 4 11 37 48 -11 25 8.3
11 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 22 6 3 13 28 47 -19 21 8
12 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 22 6 3 13 33 53 -20 21 7.4
13 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 22 5 6 11 31 42 -11 21 8.1
14 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 22 6 1 15 37 58 -21 19 8.5
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 22 5 4 13 35 52 -17 19 8.3
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 22 3 1 18 27 84 -57 10 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 11 8 3 0 22 4 18 27 11 8 2 1 21 5 16 26 22 16 5 1 43 9 34 53
2 KISZOMBOR KSK DESZK SC 11 6 3 2 12 6 6 21 11 6 3 2 15 6 9 21 22 12 6 4 27 12 15 42
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 11 7 3 1 14 5 9 24 11 4 5 2 8 5 3 17 22 11 8 3 22 10 12 41
4 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 12 6 5 1 18 6 12 23 10 4 3 3 11 10 1 15 22 10 8 4 29 16 13 38
5 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 11 6 2 3 12 5 7 20 11 4 5 2 13 10 3 17 22 10 7 5 25 15 10 37
6 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 11 6 4 1 17 10 7 22 11 2 5 4 5 7 -2 11 22 8 9 5 22 17 5 33
7 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 11 6 2 3 11 9 2 20 11 2 2 7 8 14 -6 8 22 8 4 10 19 23 -4 28
8 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 11 4 3 4 8 9 -1 15 11 3 4 4 10 10 0 13 22 7 7 8 18 19 -1 28
9 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 11 6 2 3 7 4 3 20 11 1 4 6 2 13 -11 7 22 7 6 9 9 17 -8 27
10 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 10 3 6 1 5 3 2 15 12 3 3 6 9 16 -7 12 22 6 9 7 14 19 -5 27
11 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 11 4 3 4 12 7 5 15 11 3 0 8 5 11 -6 9 22 7 3 12 17 18 -1 24
12 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 11 6 2 3 11 10 1 20 11 0 3 8 3 22 -19 3 22 6 5 11 14 32 -18 23
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 11 5 3 3 15 7 8 18 11 0 4 7 1 14 -13 4 22 5 7 10 16 21 -5 22
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 11 2 5 4 12 17 -5 11 11 1 4 6 5 15 -10 7 22 3 9 10 17 32 -15 18
15 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 11 3 6 2 8 5 3 15 11 0 3 8 2 22 -20 3 22 3 9 10 10 27 -17 18
16 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 11 3 2 6 8 13 -5 11 11 0 4 7 2 12 -10 4 22 3 6 13 10 25 -15 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 11 10 1 0 49 12 37 31 11 9 2 0 40 11 29 29 22 19 3 0 89 23 66 60
2 KISZOMBOR KSK DESZK SC 11 10 0 1 31 9 22 30 11 7 2 2 28 13 15 23 22 17 2 3 59 22 37 53
3 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 11 8 0 3 32 12 20 24 11 7 2 2 35 20 15 23 22 15 2 5 67 32 35 47
4 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 11 8 0 3 28 21 7 24 11 6 2 3 22 15 7 20 22 14 2 6 50 36 14 44
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 12 8 1 3 36 17 19 25 10 5 1 4 21 17 4 16 22 13 2 7 57 34 23 41
6 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 11 7 2 2 19 12 7 23 11 5 1 5 18 25 -7 16 22 12 3 7 37 37 0 39
7 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 10 6 3 1 16 6 10 21 12 3 2 7 21 29 -8 11 22 9 5 8 37 35 2 32
8 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 11 5 3 3 23 19 4 18 11 3 1 7 21 31 -10 10 22 8 4 10 44 50 -6 28
9 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 11 5 1 5 27 28 -1 16 11 3 0 8 18 32 -14 9 22 8 1 13 45 60 -15 25
10 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 11 7 1 3 28 20 8 22 11 0 3 8 9 28 -19 3 22 7 4 11 37 48 -11 25
11 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 11 5 3 3 22 12 10 18 11 1 0 10 6 35 -29 3 22 6 3 13 28 47 -19 21
12 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 11 5 1 5 22 26 -4 16 11 1 2 8 11 27 -16 5 22 6 3 13 33 53 -20 21
13 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 11 3 5 3 21 19 2 14 11 2 1 8 10 23 -13 7 22 5 6 11 31 42 -11 21
14 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 11 6 0 5 27 20 7 18 11 0 1 10 10 38 -28 1 22 6 1 15 37 58 -21 19
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 11 4 2 5 26 28 -2 14 11 1 2 8 9 24 -15 5 22 5 4 13 35 52 -17 19
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 11 2 0 9 15 30 -15 6 11 1 1 9 12 54 -42 4 22 3 1 18 27 84 -57 10
 
BAKS BARÁTI SE
2 - 43 - 23 - 11 - 43 - 03 - 0-2 - 11 - 33 - 24 - 2---3 - 2
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 02 - 31 - 02 - 06 - 10 - 23 - 10 - 3-4 - 24 - 0-6 - 0-
CSANYTELEK SC
0 - 32 - 52 - 0--8 - 02 - 2-0 - 43 - 00 - 4-3 - 12 - 10 - 6
CSENGELE KSE
1 - 14 - 4--3 - 20 - 11 - 21 - 12 - 22 - 2-2 - 11 - 2-4 - 1
DESZK SC
2 - 11 - 45 - 21 - 0--2 - 1--3 - 04 - 14 - 02 - 03 - 04 - 0
FÖLDEÁK TC
1 - 3-1 - 32 - 31 - 3-1 - 03 - 1-4 - 06 - 21 - 45 - 12 - 0-
KISZOMBOR KSK
1 - 31 - 2--1 - 23 - 13 - 53 - 10 - 5--0 - 40 - 21 - 22 - 3
KSE BALÁSTYA
2 - 1-6 - 02 - 13 - 4-13 - 30 - 01 - 42 - 03 - 02 - 1-1 - 01 - 3
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 43 - 21 - 0-1 - 14 - 2-2 - 5-2 - 15 - 03 - 02 - 42 - 1-
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1-2 - 07 - 15 - 03 - 22 - 2--7 - 35 - 010 - 04 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-0 - 5-1 - 00 - 54 - 06 - 1-8 - 11 - 61 - 42 - 21 - 2-2 - 2
NAGYMÁGOCS SE
2 - 33 - 4-3 - 2-2 - 16 - 5-1 - 01 - 41 - 32 - 51 - 1-5 - 0
SZEGEDI VSE II
0 - 2-3 - 20 - 01 - 11 - 13 - 0-2 - 0-1 - 03 - 0-2 - 0-
ST.MIHÁLY FC
2 - 01 - 30 - 0--2 - 1-0 - 1-3 - 32 - 02 - 11 - 03 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 1-0 - 05 - 01 - 3-3 - 03 - 1-2 - 31 - 10 - 2-3 - 13 - 0
ÜLLÉSI ISE
-1 - 12 - 12 - 01 - 57 - 11 - 1-3 - 10 - 3--1 - 12 - 43 - 1

Meccsek

ÜLLÉSI ISE

2018. 08. 19. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 08. 25. 17:00
Üllés Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
DESZK SC
2018. 09. 01. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 16. 16:30
2018. 09. 16. 16:30
MÓRAHALOM VSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihály Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 02. 14:30
Üllés Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSENGELE KSE
2019. 03. 09. 14:30
Deszk Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 16. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KISZOMBOR KSK
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 30. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ÜLLÉSI ISE
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ÜLLÉSI ISE
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ÜLLÉSI ISE

ST.MIHÁLY FC

2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
CSANYTELEK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihály Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihály Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihály Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
KISZOMBOR KSK
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihály Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihály Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihály Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSENGELE KSE
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
DESZK SC
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ST.MIHÁLY FC
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KISZOMBOR KSK
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ST.MIHÁLY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom