Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 3. forduló

2018.09.01 - 17:00

Mindszent, Mindszent Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
KIS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALÁSZ LÁSZLÓ, NAGY GÁBOR
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
BAKS BARÁTI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

MIHÁLY RÓBERT
CSATLÓS TAMÁS

27'

1 - 1

 

 

1 - 2

34'

MIHÁLY RÓBERT

 

1 - 3

76'

SZŐKE ISTVÁN
CSATLÓS TAMÁS

78'

2 - 3

 

CSATLÓS TAMÁS

83'

3 - 3

 

 

3 - 4

88'

MIHÁLY RÓBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DESZK SC DESZK SC 3 3 0 0 12 4 8 9 9.3
2 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 3 3 0 0 11 6 5 9 12.7
3 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 3 2 1 0 10 4 6 7 10.7
4 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 11 8 3 7 12.3
5 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   3 2 0 1 10 7 3 6 8
6 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 3 2 0 1 6 4 2 6 8
7 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 3 1 2 0 8 5 3 5 12
8 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 3 1 1 1 9 7 2 4 7
9 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 3 1 1 1 6 4 2 4 7.3
10 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  3 1 1 1 6 6 0 4 7.3
11 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 3 1 0 2 4 5 -1 3 7.7
12 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 3 1 0 2 5 11 -6 3 8.3
13 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 1 2 2 8 -6 1 8.7
14 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 3 0 0 3 7 13 -6 0 4.3
15 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 0 0 3 6 12 -6 0 3.7
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 0 0 3 2 11 -9 0 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 7 3 4 7
2 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 6 2 4 7
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 6 3 3 7
4 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 2 2 0 6
5 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 2 1 1 0 6 4 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 7 5 2 5
6 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 2 0 2 0 3 3 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 5 4 1 5
7 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
8 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
9 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 3 2 1 4
10 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 1 1 4
11 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2 3 0 3 0 5 5 0 3
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 4 8 -4 1
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
16 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 4 5 6 3 3 0 0 12 4 8 9
2 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 4 3 6 3 3 0 0 11 6 5 9
3 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 8 3 5 4 3 2 1 0 10 4 6 7
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 8 7 1 4 3 2 1 0 11 8 3 7
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 2 1 0 1 5 5 0 3 1 1 0 0 5 2 3 3 3 2 0 1 10 7 3 6
6 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 4 2 6
7 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 7 4 3 4 3 1 2 0 8 5 3 5
8 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 2 1 1 0 8 5 3 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 9 7 2 4
9 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 6 4 2 4
10 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 2 1 1 0 5 3 2 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 1 1 6 6 0 4
11 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
12 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 5 11 -6 3
13 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 0 1 2 2 8 -6 1
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 2 0 0 2 5 9 -4 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 7 13 -6 0
15 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 5 9 -4 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 6 12 -6 0
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 0 0 2 2 8 -6 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 2 11 -9 0
 
BAKS BARÁTI SE
----------4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-------3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------------3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4------------4 - 1
DESZK SC
-------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------4 - 0-----
KISZOMBOR KSK
--------0 - 5-----2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4----------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-------
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1------------
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-----------2 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---------2 - 5---
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1---------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0----
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--------
ÜLLÉSI ISE
----1 - 5----------

Meccsek

MINDSZENTI SPORT CLUB SE

2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
KSE BALÁSTYA
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 29. 16:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 14. 15:00
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 10. 20. 14:30
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
DESZK SC
2018. 10. 27. 13:30
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CSANYTELEK SC
2018. 11. 11. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 14. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CSENGELE KSE
2019. 05. 04. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 05. 11. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
KISZOMBOR KSK
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 05. 25. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
MÓRAHALOM VSE
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ÜLLÉSI ISE

BAKS BARÁTI SE

2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
BAKS BARÁTI SE
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 08. 16:30
Baks Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSENGELE KSE
2018. 09. 15. 16:30
Deszk Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 22. 16:00
Baks Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 06. 15:00
Baks Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 24. 10:00
Csengelei Sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 30. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
DESZK SC
2019. 04. 06. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
BAKS BARÁTI SE
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 21. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
BAKS BARÁTI SE
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ST.MIHÁLY FC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
BAKS BARÁTI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom