Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 5. forduló

2018.09.16 - 16:30

Nagymágocs, Nagymágocs Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
JUHÁSZ SZABOLCS OLIVÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁLINT DÁNIEL, FODOR LAJOS
NAGYMÁGOCS SE
FÖLDEÁK TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

MEGYASZAI SZILÁRD
VARGA MÁTÉ

42'

1 - 1

 

BÁRKAI ZOLTÁN

66'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 5 4 1 0 17 8 9 13 12
2 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 4 1 0 14 9 5 13 10.4
3 DESZK SC DESZK SC 5 4 0 1 14 6 8 12 7.2
4 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 5 4 0 1 15 9 6 12 8.6
5 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   5 3 1 1 25 12 13 10 10
6 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 5 2 2 1 11 7 4 8 11
7 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 5 2 1 2 12 7 5 7 9.2
8 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 5 2 1 2 12 11 1 7 5.8
9 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 5 2 1 2 9 8 1 7 8.2
10 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  5 2 1 2 10 12 -2 7 9
11 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 5 2 0 3 13 15 -2 6 6.8
12 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 5 2 0 3 9 16 -7 6 7.4
13 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 5 1 0 4 7 11 -4 3 7.8
14 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 5 1 0 4 8 15 -7 3 6.4
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 5 0 1 4 4 14 -10 1 9.6
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 5 0 0 5 6 26 -20 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 4 2 2 7 5 4 1 0 8 3 5 13
2 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 3 1 2 0 9 3 6 5 2 2 0 0 3 1 2 6 5 3 2 0 12 4 8 11
3 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 5 4 1 5 5 2 3 0 7 5 2 9
4 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 3 2 1 0 4 2 2 7 2 0 2 0 1 1 0 2 5 2 3 0 5 3 2 9
5 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 2 0 2 0 2 2 0 2 3 2 1 0 3 1 2 7 5 2 3 0 5 3 2 9
6 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 0 0 0 2 3 2 0 1 6 3 3 6 5 2 2 1 6 3 3 8
7 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 3 2 1 0 7 4 3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 8 6 2 8
8 KISZOMBOR KSK DESZK SC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 5 4 1 4 5 2 1 2 7 5 2 7
9 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 2 1 2 3 4 -1 7
10 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 3 1 0 2 2 2 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 3 4 -1 4
11 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 3 1 1 1 4 3 1 4 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 1 1 3 5 7 -2 4
12 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 1 1 3 1 5 -4 4
13 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 1 1 3 4 9 -5 4
14 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 1 1 3 2 8 -6 4
15 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 3 0 2 1 4 6 -2 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 3 2 5 9 -4 3
16 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 0 0 3 2 5 -3 0 2 0 2 0 1 1 0 2 5 0 2 3 3 6 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 2 2 0 0 6 3 3 6 3 2 1 0 11 5 6 7 5 4 1 0 17 8 9 13
2 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 10 8 2 7 5 4 1 0 14 9 5 13
3 KISZOMBOR KSK DESZK SC 2 2 0 0 5 1 4 6 3 2 0 1 9 5 4 6 5 4 0 1 14 6 8 12
4 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 2 2 0 0 7 3 4 6 3 2 0 1 8 6 2 6 5 4 0 1 15 9 6 12
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 3 2 0 1 18 8 10 6 2 1 1 0 7 4 3 4 5 3 1 1 25 12 13 10
6 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 8 6 2 4 5 2 2 1 11 7 4 8
7 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 3 2 0 1 10 4 6 6 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 2 1 2 12 7 5 7
8 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 3 2 1 0 10 6 4 7 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 2 1 2 12 11 1 7
9 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 3 2 1 0 7 4 3 7 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 1 2 9 8 1 7
10 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 3 2 1 0 8 4 4 7 2 0 0 2 2 8 -6 0 5 2 1 2 10 12 -2 7
11 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 2 1 0 1 6 5 1 3 5 2 0 3 13 15 -2 6
12 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 0 3 9 16 -7 6
13 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 5 3 2 3 3 0 0 3 2 8 -6 0 5 1 0 4 7 11 -4 3
14 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 0 4 8 15 -7 3
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 0 0 3 1 8 -7 0 5 0 1 4 4 14 -10 1
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 0 0 3 3 10 -7 0 2 0 0 2 3 16 -13 0 5 0 0 5 6 26 -20 0
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1-------4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
---1 - 0---3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------2 - 2-----3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4---------2 - 1--4 - 1
DESZK SC
2 - 1------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2------0 - 5-----2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3--------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-2 - 1-----
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1-----------4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
----------1 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---2 - 1-----2 - 5---
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1--2 - 0------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0--3 - 1-
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
--2 - 1-1 - 5----------

Meccsek

NAGYMÁGOCS SE

2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 29. 16:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 10. 07. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CSENGELE KSE
2018. 10. 13. 15:00
Deszk Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
NAGYMÁGOCS SE
2018. 10. 21. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
KISZOMBOR KSK
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 04. 13:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAHALOM VSE
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 14. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 20. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 28. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
DESZK SC
2019. 05. 04. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
NAGYMÁGOCS SE
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CSANYTELEK SC
2019. 05. 19. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
KSE BALÁSTYA

FÖLDEÁK TC

2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
BAKS BARÁTI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
DESZK SC
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSANYTELEK SC
2018. 10. 28. 13:30
2018. 10. 28. 13:30
MÓRAHALOM VSE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSENGELE KSE
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KISZOMBOR KSK
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ÜLLÉSI ISE
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
FÖLDEÁK TC
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom