Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 6. forduló

2018.09.23 - 16:00

Deszk, Deszk Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
SZERI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VIDA SÁNDOR, SAMU LÁSZLÓ
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
90'
45'

Gólok

MAJOR LÁSZLÓ

57'

1 - 0

 

KÓSZÓ KRISZTIÁN

64'

2 - 0

 

TÓTH ATTILA

85'

3 - 0

 

KÓSZÓ KRISZTIÁN

90'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 6 5 1 0 21 9 12 16 10.5
2 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 5 1 0 18 9 9 16 11.2
3 DESZK SC DESZK SC 6 5 0 1 18 6 12 15 6.7
4 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 6 5 0 1 18 9 9 15 10.2
5 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   6 3 1 2 26 16 10 10 9.5
6 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 6 3 1 2 15 8 7 10 10
7 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 6 3 0 3 12 17 -5 9 9.3
8 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 6 2 2 2 11 11 0 8 9.7
9 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  6 2 2 2 11 13 -2 8 9.5
10 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 6 2 1 3 12 12 0 7 6.5
11 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 6 2 1 3 14 16 -2 7 7
12 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 6 2 1 3 9 12 -3 7 6.3
13 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 1 1 4 5 14 -9 4 9.8
14 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 1 0 5 8 14 -6 3 8
15 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 1 0 5 9 18 -9 3 6.3
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 6 0 0 6 6 29 -23 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 2 0 8 3 5 14
2 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 2 0 2 0 2 2 0 2 4 3 1 0 6 2 4 10 6 3 3 0 8 4 4 12
3 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 3 1 2 7 3 1 2 0 5 4 1 5 6 3 3 0 8 5 3 12
4 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 1 2 1 10 6 4 5 2 2 0 0 3 1 2 6 6 3 2 1 13 7 6 11
5 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 2 2 0 4 2 2 8 2 0 2 0 1 1 0 2 6 2 4 0 5 3 2 10
6 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 0 0 0 2 4 2 1 1 6 3 3 7 6 2 3 1 6 3 3 9
7 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 3 2 1 0 7 4 3 7 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 2 3 1 8 6 2 9
8 KISZOMBOR KSK DESZK SC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 2 2 7 5 2 8
9 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 4 3 1 6 3 0 1 2 2 6 -4 1 6 2 1 3 6 9 -3 7
10 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 2 5 -3 4 6 2 1 3 3 6 -3 7
11 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 3 1 1 1 4 3 1 4 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 1 2 3 6 8 -2 5
12 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 1 2 3 1 5 -4 5
13 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 1 2 0 7 -7 1 6 1 2 3 2 8 -6 5
14 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 3 1 0 2 2 2 0 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 1 4 3 5 -2 4
15 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 0 3 1 5 7 -2 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 0 4 2 6 10 -4 4
16 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 0 0 3 2 5 -3 0 3 0 3 0 1 1 0 3 6 0 3 3 3 6 -3 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 2 2 0 0 6 3 3 6 4 3 1 0 15 6 9 10 6 5 1 0 21 9 12 16
2 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 3 0 0 8 1 7 9 3 2 1 0 10 8 2 7 6 5 1 0 18 9 9 16
3 KISZOMBOR KSK DESZK SC 3 3 0 0 9 1 8 9 3 2 0 1 9 5 4 6 6 5 0 1 18 6 12 15
4 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 3 0 0 10 3 7 9 3 2 0 1 8 6 2 6 6 5 0 1 18 9 9 15
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 2 0 2 19 12 7 6 2 1 1 0 7 4 3 4 6 3 1 2 26 16 10 10
6 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 3 0 1 13 5 8 9 2 0 1 1 2 3 -1 1 6 3 1 2 15 8 7 10
7 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 6 7 -1 6 3 1 0 2 6 10 -4 3 6 3 0 3 12 17 -5 9
8 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 1 2 8 10 -2 4 6 2 2 2 11 11 0 8
9 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 3 2 1 0 8 4 4 7 3 0 1 2 3 9 -6 1 6 2 2 2 11 13 -2 8
10 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 3 2 1 0 10 6 4 7 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 2 1 3 12 12 0 7
11 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 1 1 2 8 11 -3 4 2 1 0 1 6 5 1 3 6 2 1 3 14 16 -2 7
12 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 3 2 1 0 7 4 3 7 3 0 0 3 2 8 -6 0 6 2 1 3 9 12 -3 7
13 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 1 1 1 4 6 -2 4 3 0 0 3 1 8 -7 0 6 1 1 4 5 14 -9 4
14 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 5 3 2 3 4 0 0 4 3 11 -8 0 6 1 0 5 8 14 -6 3
15 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 3 0 0 3 2 8 -6 0 6 1 0 5 9 18 -9 3
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 0 0 3 3 10 -7 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 6 0 0 6 6 29 -23 0
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1--3 - 0----4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0---3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------2 - 2-----3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4---------2 - 1--4 - 1
DESZK SC
2 - 1----------4 - 0-3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3------3 - 1-4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2------0 - 5-----2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-2 - 1-----
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1-----------4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0------1 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---2 - 1-----2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1--2 - 0------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0--3 - 1-
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
--2 - 1-1 - 5---------3 - 1

Meccsek

DESZK SC

2018. 08. 18. 17:00
Deszk Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 08. 25. 17:00
Üllés Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
DESZK SC
2018. 09. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
DESZK SC
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
DESZK SC
2018. 09. 15. 16:30
Deszk Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 29. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
DESZK SC
2018. 10. 13. 15:00
Deszk Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
NAGYMÁGOCS SE
2018. 10. 20. 14:30
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
DESZK SC
2018. 10. 27. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CSENGELE KSE
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 10. 13:30
Kiszombor Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
DESZK SC
2018. 11. 17. 13:00
Deszk Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CSANYTELEK SC
2018. 11. 25. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
DESZK SC
2019. 03. 02. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 02. 14:30
DESZK SC
2019. 03. 09. 14:30
Deszk Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
03. 09. 14:30
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 16. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
03. 16. 15:00
DESZK SC
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
03. 23. 15:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 30. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
03. 30. 15:00
DESZK SC
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
04. 07. 16:00
DESZK SC
2019. 04. 13. 16:30
Domaszék Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
04. 13. 16:30
DESZK SC
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
04. 20. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 28. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
04. 28. 17:00
DESZK SC
2019. 05. 04. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
05. 04. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 05. 12. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 12. 17:00
DESZK SC
2019. 05. 18. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
05. 18. 17:00
DESZK SC
2019. 05. 25. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
05. 25. 17:00
KISZOMBOR KSK
2019. 06. 02. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
06. 02. 17:00
DESZK SC
2019. 06. 08. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
06. 08. 17:00
MÓRAHALOM VSE

SZEGEDI VSE II

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
MÓRAHALOM VSE
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
03. 03. 10:30
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
03. 10. 14:30
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
03. 17. 11:00
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
03. 23. 15:00
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
03. 31. 11:30
CSENGELE KSE
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
04. 07. 16:00
DESZK SC
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
04. 13. 12:00
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
04. 21. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
04. 27. 12:30
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 12. 13:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 19. 17:00
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 25. 14:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
06. 01. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
06. 08. 17:00
ST.MIHÁLY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol