Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 7. forduló

2018.09.30 - 16:00

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
KISS RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GARGYA BALÁZS GÁBOR, BURZON MÁRK
MÓRAHALOM VSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
90'
45'

Gólok

BOKÁNYI RICHÁRD

12'

1 - 0

 

GERCSÓ DÁNIEL

72'

2 - 0

 

 

2 - 1

86'

TORMA SZILÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 7 6 1 0 23 10 13 19 9.7
2 DESZK SC DESZK SC 7 6 0 1 21 6 15 18 8.3
3 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 7 6 0 1 21 9 12 18 10.1
4 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 7 5 1 1 19 11 8 16 9.1
5 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 7 3 2 2 15 11 4 11 10.7
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  7 3 2 2 14 15 -1 11 10.1
7 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   7 3 1 3 27 19 8 10 9.4
8 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 7 3 1 3 17 11 6 10 9
9 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 7 3 1 3 15 14 1 10 7.4
10 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 7 3 0 4 14 20 -6 9 8.4
11 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 7 2 1 4 9 15 -6 7 6.4
12 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 7 2 1 4 14 21 -7 7 7.7
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 2 0 5 14 18 -4 6 7.7
14 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 7 2 0 5 11 15 -4 6 7.6
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 7 1 1 5 5 17 -12 4 7.9
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 7 0 0 7 6 33 -27 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 3 1 2 0 3 2 1 5 4 3 1 0 6 2 4 10 7 4 3 0 9 4 5 15
2 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 2 0 4 2 2 8 7 4 3 0 8 3 5 15
3 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 4 3 1 0 10 5 5 10 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 3 3 1 11 7 4 12
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 3 1 2 7 4 1 2 1 5 5 0 5 7 3 3 1 8 6 2 12
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 1 2 1 10 6 4 5 3 2 0 1 4 3 1 6 7 3 2 2 14 9 5 11
6 KISZOMBOR KSK DESZK SC 4 2 1 1 3 1 2 7 3 1 1 1 5 4 1 4 7 3 2 2 8 5 3 11
7 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 4 3 1 6 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 3 1 3 8 10 -2 10
8 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 3 2 0 1 3 2 1 6 4 1 1 2 2 5 -3 4 7 3 1 3 5 7 -2 10
9 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 6 3 3 8 7 2 4 1 6 3 3 10
10 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 2 2 0 4 2 2 8 3 0 2 1 2 4 -2 2 7 2 4 1 6 6 0 10
11 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 1 0 3 6 5 1 3 3 0 3 0 1 1 0 3 7 1 3 3 7 6 1 6
12 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 4 1 2 1 2 1 1 5 3 0 1 2 0 7 -7 1 7 1 3 3 2 8 -6 6
13 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 4 1 1 2 2 2 0 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 1 2 4 3 5 -2 5
14 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 4 1 1 2 5 5 0 4 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 1 2 4 7 10 -3 5
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 1 0 3 1 4 -3 3 7 1 2 4 1 6 -5 5
16 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 0 3 1 5 7 -2 3 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 0 4 3 6 14 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 3 3 0 0 8 4 4 9 4 3 1 0 15 6 9 10 7 6 1 0 23 10 13 19
2 KISZOMBOR KSK DESZK SC 4 4 0 0 12 1 11 12 3 2 0 1 9 5 4 6 7 6 0 1 21 6 15 18
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 3 0 0 10 3 7 9 4 3 0 1 11 6 5 9 7 6 0 1 21 9 12 18
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 3 0 0 8 1 7 9 4 2 1 1 11 10 1 7 7 5 1 1 19 11 8 16
5 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 1 2 12 10 2 7 7 3 2 2 15 11 4 11
6 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 4 3 1 0 11 6 5 10 3 0 1 2 3 9 -6 1 7 3 2 2 14 15 -1 11
7 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 2 0 2 19 12 7 6 3 1 1 1 8 7 1 4 7 3 1 3 27 19 8 10
8 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 3 0 1 13 5 8 9 3 0 1 2 4 6 -2 1 7 3 1 3 17 11 6 10
9 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 4 3 1 0 13 8 5 10 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 3 1 3 15 14 1 10
10 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 6 7 -1 6 4 1 0 3 8 13 -5 3 7 3 0 4 14 20 -6 9
11 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 4 2 1 1 7 7 0 7 3 0 0 3 2 8 -6 0 7 2 1 4 9 15 -6 7
12 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 1 1 2 8 11 -3 4 3 1 0 2 6 10 -4 3 7 2 1 4 14 21 -7 7
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 2 0 2 12 10 2 6 3 0 0 3 2 8 -6 0 7 2 0 5 14 18 -4 6
14 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 3 2 0 1 8 4 4 6 4 0 0 4 3 11 -8 0 7 2 0 5 11 15 -4 6
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 1 1 1 4 6 -2 4 4 0 0 4 1 11 -10 0 7 1 1 5 5 17 -12 4
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 4 0 0 4 3 14 -11 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 7 0 0 7 6 33 -27 0
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1--3 - 0----4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0---3 - 1-------
CSANYTELEK SC
0 - 3-----2 - 2-----3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 2------2 - 1--4 - 1
DESZK SC
2 - 1--------3 - 0-4 - 0-3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3------3 - 1-4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2------0 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-2 - 15 - 0----
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1-----------4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0------1 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---2 - 1-----2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1--2 - 0------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 03 - 1-2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
--2 - 1-1 - 5---------3 - 1

Meccsek

MÓRAHALOM VSE

2018. 08. 18. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
MÓRAHALOM VSE
2018. 08. 26. 17:00
2018. 08. 26. 17:00
MÓRAHALOM VSE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 12. 01. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 12. 01. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 16. 16:30
2018. 09. 16. 16:30
MÓRAHALOM VSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 23. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 30. 16:00
2018. 09. 30. 16:00
MÓRAHALOM VSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 06. 15:00
Baks Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
MÓRAHALOM VSE
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 20. 14:30
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 28. 13:30
2018. 10. 28. 13:30
MÓRAHALOM VSE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 04. 13:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAHALOM VSE
2018. 11. 11. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 11. 18. 13:00
Csengelei Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MÓRAHALOM VSE
2018. 11. 25. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
DESZK SC
2019. 03. 03. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 03. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
KISZOMBOR KSK
2019. 03. 10. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 24. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 24. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 30. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 21. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
BAKS BARÁTI SE
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 05. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 05. 16:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 19. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 05. 25. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
MÓRAHALOM VSE
2019. 06. 02. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 06. 02. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
ELMARDT
CSENGELE KSE
2019. 06. 08. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
MÓRAHALOM VSE

CONTITECH-APÁTFALVA SC

2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
DESZK SC
2018. 09. 15. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
2018. 09. 30. 16:00
2018. 09. 30. 16:00
MÓRAHALOM VSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihály Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihály Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
CSENGELE KSE
2019. 05. 01. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 01. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSENGELE KSE
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 16:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom