Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 7. forduló

2018.09.30 - 16:00

Szeged, Szentmihálytelek Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
HILÁK DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ ATTILA, DOBÓ ZOLTÁN
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

BODRÉ GÁBOR

 

0 - 2

32'

BODRÉ GÁBOR
OLAJOS CSABA JÓZSEF

43'

1 - 2

 

BELAIDI AJÁD

71'

2 - 2

 

BELAIDI AJÁD

75'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 7 6 1 0 23 10 13 19 9.7
2 DESZK SC DESZK SC 7 6 0 1 21 6 15 18 8.3
3 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 7 6 0 1 21 9 12 18 10.1
4 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 7 5 1 1 19 11 8 16 9.1
5 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 7 3 2 2 15 11 4 11 10.7
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  7 3 2 2 14 15 -1 11 10.1
7 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   7 3 1 3 27 19 8 10 9.4
8 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 7 3 1 3 17 11 6 10 9
9 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 7 3 1 3 15 14 1 10 7.4
10 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 7 3 0 4 14 20 -6 9 8.4
11 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 7 2 1 4 9 15 -6 7 6.4
12 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 7 2 1 4 14 21 -7 7 7.7
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 2 0 5 14 18 -4 6 7.7
14 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 7 2 0 5 11 15 -4 6 7.6
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 7 1 1 5 5 17 -12 4 7.9
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 7 0 0 7 6 33 -27 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 3 1 2 0 3 2 1 5 4 3 1 0 6 2 4 10 7 4 3 0 9 4 5 15
2 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 2 0 4 2 2 8 7 4 3 0 8 3 5 15
3 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 4 3 1 0 10 5 5 10 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 3 3 1 11 7 4 12
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 3 1 2 7 4 1 2 1 5 5 0 5 7 3 3 1 8 6 2 12
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 1 2 1 10 6 4 5 3 2 0 1 4 3 1 6 7 3 2 2 14 9 5 11
6 KISZOMBOR KSK DESZK SC 4 2 1 1 3 1 2 7 3 1 1 1 5 4 1 4 7 3 2 2 8 5 3 11
7 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 4 3 1 6 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 3 1 3 8 10 -2 10
8 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 3 2 0 1 3 2 1 6 4 1 1 2 2 5 -3 4 7 3 1 3 5 7 -2 10
9 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 6 3 3 8 7 2 4 1 6 3 3 10
10 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 2 2 0 4 2 2 8 3 0 2 1 2 4 -2 2 7 2 4 1 6 6 0 10
11 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 1 0 3 6 5 1 3 3 0 3 0 1 1 0 3 7 1 3 3 7 6 1 6
12 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 4 1 2 1 2 1 1 5 3 0 1 2 0 7 -7 1 7 1 3 3 2 8 -6 6
13 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 4 1 1 2 2 2 0 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 1 2 4 3 5 -2 5
14 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 4 1 1 2 5 5 0 4 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 1 2 4 7 10 -3 5
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 1 0 3 1 4 -3 3 7 1 2 4 1 6 -5 5
16 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 0 3 1 5 7 -2 3 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 0 4 3 6 14 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 3 3 0 0 8 4 4 9 4 3 1 0 15 6 9 10 7 6 1 0 23 10 13 19
2 KISZOMBOR KSK DESZK SC 4 4 0 0 12 1 11 12 3 2 0 1 9 5 4 6 7 6 0 1 21 6 15 18
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 3 0 0 10 3 7 9 4 3 0 1 11 6 5 9 7 6 0 1 21 9 12 18
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 3 0 0 8 1 7 9 4 2 1 1 11 10 1 7 7 5 1 1 19 11 8 16
5 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 1 2 12 10 2 7 7 3 2 2 15 11 4 11
6 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 4 3 1 0 11 6 5 10 3 0 1 2 3 9 -6 1 7 3 2 2 14 15 -1 11
7 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 2 0 2 19 12 7 6 3 1 1 1 8 7 1 4 7 3 1 3 27 19 8 10
8 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 3 0 1 13 5 8 9 3 0 1 2 4 6 -2 1 7 3 1 3 17 11 6 10
9 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 4 3 1 0 13 8 5 10 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 3 1 3 15 14 1 10
10 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 6 7 -1 6 4 1 0 3 8 13 -5 3 7 3 0 4 14 20 -6 9
11 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 4 2 1 1 7 7 0 7 3 0 0 3 2 8 -6 0 7 2 1 4 9 15 -6 7
12 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 1 1 2 8 11 -3 4 3 1 0 2 6 10 -4 3 7 2 1 4 14 21 -7 7
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 2 0 2 12 10 2 6 3 0 0 3 2 8 -6 0 7 2 0 5 14 18 -4 6
14 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 3 2 0 1 8 4 4 6 4 0 0 4 3 11 -8 0 7 2 0 5 11 15 -4 6
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 1 1 1 4 6 -2 4 4 0 0 4 1 11 -10 0 7 1 1 5 5 17 -12 4
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 4 0 0 4 3 14 -11 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 7 0 0 7 6 33 -27 0
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1--3 - 0----4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0---3 - 1-------
CSANYTELEK SC
0 - 3-----2 - 2-----3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 2------2 - 1--4 - 1
DESZK SC
2 - 1--------3 - 0-4 - 0-3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3------3 - 1-4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2------0 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-2 - 15 - 0----
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1-----------4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0------1 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---2 - 1-----2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1--2 - 0------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 03 - 1-2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
--2 - 1-1 - 5---------3 - 1

Meccsek

ST.MIHÁLY FC

2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
CSANYTELEK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
KISZOMBOR KSK
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSENGELE KSE
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
DESZK SC
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ST.MIHÁLY FC
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KISZOMBOR KSK
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ST.MIHÁLY FC

ÜLLÉSI ISE

2018. 08. 19. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 08. 25. 17:00
Üllés Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
DESZK SC
2018. 09. 01. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 16. 16:30
2018. 09. 16. 16:30
MÓRAHALOM VSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 02. 14:30
Üllés Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSENGELE KSE
2019. 03. 09. 14:30
Deszk Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 16. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KISZOMBOR KSK
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 30. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ÜLLÉSI ISE
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ÜLLÉSI ISE
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ÜLLÉSI ISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom