Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport 3. forduló

2018.09.23 - 10:00

Deszk, Deszk Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport

Játékvezető
KÁDÁR NÉMETH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DESZK SC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

12'

MISON BALÁZS

 

0 - 2

15'

MISON BALÁZS
MÁRTON RONALD CSABA

33'

1 - 2

 

MÁRTON RONALD CSABA

43'

2 - 2

 

DÁVID GERGŐ

49'

3 - 2

 

 

3 - 3

55'

MISON BALÁZS
MÁRTON RONALD CSABA

65'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MAROS-MENTI UFC IV. MAROS-MENTI UFC IV. 3 3 0 0 18 0 18 9 6.7
2 DESZK SC DESZK SC 3 3 0 0 15 5 10 9 5.3
3 DAFC SZEGED II. DAFC SZEGED II. 3 2 0 1 13 4 9 6 7.7
4 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 3 2 0 1 8 7 1 6 6
5 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 3 1 0 2 13 12 1 3 4
6 TISZASZIGET SE TISZASZIGET SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 5.7
7 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 3 1 0 2 7 14 -7 3 4.3
8 SZÉKKUTAS TC SZÉKKUTAS TC 3 1 0 2 5 13 -8 3 4.3
9 ST. MIHÁLY FC  ST. MIHÁLY FC  3 1 0 2 4 15 -11 3 5.3
10 ELITSPORT GOLD KFT. ELITSPORT GOLD KFT. 3 0 0 3 4 14 -10 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELITSPORT GOLD KFT. DAFC SZEGED II. 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 2 0 2 4 3 2 1 0 7 0 7 7
2 ELITSPORT GOLD KFT. MAROS-MENTI UFC IV. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 7 0 7 6 3 2 1 0 7 0 7 7
3 ELITSPORT GOLD KFT. DESZK SC 2 1 0 1 4 2 2 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 8 3 5 6
4 ELITSPORT GOLD KFT. SZŐREGI RSE 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 2 0 1 7 4 3 6
5 ELITSPORT GOLD KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 0 1 5 4 1 6
6 ELITSPORT GOLD KFT. TISZASZIGET SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 3 6 -3 3
7 ELITSPORT GOLD KFT. FÖLDEÁK TC 2 0 0 2 1 9 -8 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 2 9 -7 3
8 ELITSPORT GOLD KFT. ST. MIHÁLY FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
9 ELITSPORT GOLD KFT. SZÉKKUTAS TC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 0 2 1 1 6 -5 2
10 ELITSPORT GOLD KFT. ELITSPORT GOLD KFT. 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELITSPORT GOLD KFT. MAROS-MENTI UFC IV. 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 15 0 15 6 3 3 0 0 18 0 18 9
2 ELITSPORT GOLD KFT. DESZK SC 2 2 0 0 10 3 7 6 1 1 0 0 5 2 3 3 3 3 0 0 15 5 10 9
3 ELITSPORT GOLD KFT. DAFC SZEGED II. 1 1 0 0 9 0 9 3 2 1 0 1 4 4 0 3 3 2 0 1 13 4 9 6
4 ELITSPORT GOLD KFT. SZŐREGI RSE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 3 7 -4 3 3 2 0 1 8 7 1 6
5 ELITSPORT GOLD KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 13 5 8 3 3 1 0 2 13 12 1 3
6 ELITSPORT GOLD KFT. TISZASZIGET SE 2 0 0 2 3 7 -4 0 1 1 0 0 4 3 1 3 3 1 0 2 7 10 -3 3
7 ELITSPORT GOLD KFT. FÖLDEÁK TC 2 0 0 2 2 13 -11 0 1 1 0 0 5 1 4 3 3 1 0 2 7 14 -7 3
8 ELITSPORT GOLD KFT. SZÉKKUTAS TC 1 1 0 0 5 1 4 3 2 0 0 2 0 12 -12 0 3 1 0 2 5 13 -8 3
9 ELITSPORT GOLD KFT. ST. MIHÁLY FC 2 1 0 1 3 10 -7 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 15 -11 3
10 ELITSPORT GOLD KFT. ELITSPORT GOLD KFT. 2 0 0 2 4 9 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 4 14 -10 0
 
DAFC SZEGED II.
-------9 - 0-
DESZK SC
-----6 - 0--4 - 3
ELITSPORT GOLD KFT.
--1 - 5---3 - 4--
FÖLDEÁK TC
-2 - 5-0 - 8-----
MAROS-MENTI UFC IV.
-------3 - 0-
ST. MIHÁLY FC
2 - 0-------1 - 10
SZŐREGI RSE
--5 - 0------
TISZASZIGET SE
2 - 4-----1 - 3--
SZÉKKUTAS TC
-----5 - 1---
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
----0 - 7----

Meccsek

DESZK SC

2018. 09. 09. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 09. 09. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZŐREGI RSE
2018. 09. 14. 15:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 14. 15:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
DESZK SC
2018. 09. 23. 10:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 09. 28. 16:00
Székkutas Sportpálya
2018. 09. 28. 16:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
DESZK SC
2018. 10. 07. 10:00
Deszk Sportpálya
2018. 10. 07. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
DAFC SZEGED II.
2018. 10. 12. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 12. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST. MIHÁLY FC
DESZK SC
2018. 10. 21. 10:00
Deszk Sportpálya
2018. 10. 21. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
MAROS-MENTI UFC IV.
2018. 11. 06. 14:00
Tiszasziget Sportpálya
2018. 11. 06. 14:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
DESZK SC
2018. 11. 02. 13:00
Szeged-Gyálarét Sportpálya
2018. 11. 02. 13:00
Szeged-Gyálarét Sportpálya
ELITSPORT GOLD KFT.
DESZK SC
2019. 03. 22. 15:00
Szőreg Sportpálya
2019. 03. 22. 15:00
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
03. 22. 15:00
DESZK SC
2019. 03. 30. 10:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 30. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
03. 30. 10:00
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 05. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 04. 05. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
04. 05. 15:30
DESZK SC
2019. 04. 13. 10:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 13. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
04. 13. 10:00
SZÉKKUTAS TC
2019. 04. 19. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 19. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED II.
04. 19. 16:00
DESZK SC
2019. 04. 27. 10:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 27. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
04. 27. 10:00
ST. MIHÁLY FC
2019. 05. 05. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 05. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC IV.
05. 05. 10:00
DESZK SC
2019. 05. 11. 10:00
Deszk Sportpálya
2019. 05. 11. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
05. 11. 10:00
TISZASZIGET SE
2019. 05. 18. 10:00
Szeged-Gyálarét Sportpálya
2019. 05. 18. 10:00
Szeged-Gyálarét Sportpálya
ELITSPORT GOLD KFT.
05. 18. 10:00
DESZK SC

UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.

2018. 10. 30. 11:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 30. 11:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST. MIHÁLY FC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 09. 14. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2018. 09. 14. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
MAROS-MENTI UFC IV.
2018. 09. 23. 10:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 10:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 09. 28. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 09. 28. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ELITSPORT GOLD KFT.
2018. 10. 05. 14:00
Szőreg Sportpálya
2018. 10. 05. 14:00
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 10. 12. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2018. 10. 12. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 21. 10:00
Tiszasziget Sportpálya
2018. 10. 21. 10:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 10. 26. 16:00
Székkutas Sportpálya
2018. 10. 26. 16:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 11. 09. 14:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 11. 09. 14:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DAFC SZEGED II.
2019. 03. 22. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 03. 22. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
03. 22. 15:30
ST. MIHÁLY FC
2019. 03. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC IV.
03. 31. 10:00
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 04. 05. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 04. 05. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
04. 05. 15:30
DESZK SC
2019. 04. 12. 15:30
Szeged-Gyálarét Sportpálya
2019. 04. 12. 15:30
Szeged-Gyálarét Sportpálya
ELITSPORT GOLD KFT.
04. 12. 15:30
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 04. 19. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 04. 19. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
04. 19. 15:30
SZŐREGI RSE
2019. 04. 26. 16:00
Földeák Sportpálya
2019. 04. 26. 16:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
04. 26. 16:00
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 05. 03. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 05. 03. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
05. 03. 15:30
TISZASZIGET SE
2019. 05. 10. 15:30
Újszegedi Sportpálya
2019. 05. 10. 15:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
05. 10. 15:30
SZÉKKUTAS TC
2019. 05. 17. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 17. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED II.
05. 17. 17:00
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol