Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Kispályás Tornák 8. forduló

2018.10.11 - 18:00

Csongrád

Kispályás Tornák

Játékvezető
TAKÁCS JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSEH GÉZA
Kiszely torna
C2
90'
45'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 C2 C2 62 0 62 0 1 1 0 62 3.9
2 Török György +35 Török György +35 26 0 26 0 0 0 0 26 1
3 Török György +45 Török György +45 20 0 20 0 1 1 0 20 1
4 Kiszely torna Kiszely torna 11 0 11 0 0 0 0 11 1
5 APÁTFALVA SC APÁTFALVA SC 3 0 3 0 0 0 0 3 1
6 Hattyas Kupa Hattyas Kupa 1 0 1 0 0 0 0 1 1
7 Magyaros Ételbár Magyaros Ételbár 1 0 1 0 0 0 0 1 8
8 Öreghonvéd Vendéglő O'nei Öreghonvéd Vendéglő O'nei 1 0 1 0 0 0 0 1 7
9 VERITAS KUPA VERITAS KUPA 1 0 1 0 0 0 0 1 1
10 A csapat A csapat 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Anien Anien 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Apátfalva Mikulás Kupa Apátfalva Mikulás Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 C3 C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Centrum Hotel Szeged Centrum Hotel Szeged 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 CsM-i Katasztrófavédelem CsM-i Katasztrófavédelem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Csongrád VeteránBajnokság Csongrád VeteránBajnokság 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Délibáb Délibáb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Diákolimpia elődöntő IV  Diákolimpia elődöntő IV  0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Diákolimpia IV korcsoport Diákolimpia IV korcsoport 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Diákolimpia V-VI. Döntő Diákolimpia V-VI. Döntő 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Diákolimpia V.-VI. korcs. Diákolimpia V.-VI. korcs. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Drink Team Drink Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Eurosweet 1968 Eurosweet 1968 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 FAIR PLAY CUP ÁSOTTHALOM FAIR PLAY CUP ÁSOTTHALOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Fair Play Cup Makó Fair Play Cup Makó 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Fair Play Cup női-Szeged Fair Play Cup női-Szeged 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Fair Play Deák-Krúdy Fair Play Deák-Krúdy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Fair Play József Attila  Fair Play József Attila  0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Ficak Ficak 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Fitt World O'neil Team Fitt World O'neil Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Gámawill Kft. Gámawill Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Gól Söröző Csengele Gól Söröző Csengele 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Gumi-sziget Gumi-sziget 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Gyuszi and the boys Gyuszi and the boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 HFC Bozsik torna U11-U13 HFC Bozsik torna U11-U13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 HFC II. HFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 HFC Interliga torna HFC Interliga torna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 International Stars International Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 József Ati torna József Ati torna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Képviselő Kupa Képviselő Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Kislak Kislak 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Kislak Kft. Kislak Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Kispályás 50 év Kispályás 50 év 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Lanerossi Lanerossi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Lily FC Lily FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 MAGYAR CSANÁD TORNA MAGYAR CSANÁD TORNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Master Trinity Kft. Master Trinity Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Maxx Autó Kft. Maxx Autó Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Mórahalmi Téli Kupa Mórahalmi Téli Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Old Ret Old Ret 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 RUZSA KSE RUZSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1
52 Szeged 2011 kistorna Szeged 2011 kistorna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Szeged UTD-Rákóczi Szeged UTD-Rákóczi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Szeged-Móraváros fiú Szeged-Móraváros fiú 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Szegedi Törvényszék Szegedi Törvényszék 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 SZENTESI KINIZSI SZITE SZENTESI KINIZSI SZITE 0 0 0 0 0 0 0 0 1
57 SzePaRé MórahalmiTélikupa SzePaRé MórahalmiTélikupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Szindikátus Szindikátus 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Szitapont Szitapont 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 SZTE Főiskola Országos Ba SZTE Főiskola Országos Ba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 TVSC TVSC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 UTC 1913 UTC 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Vár Söröző Vár Söröző 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Varga Pince Junior Varga Pince Junior 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 VI. GIVAUDAN KUPA - MAKÓ VI. GIVAUDAN KUPA - MAKÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Zákányszéki teremtorna Zákányszéki teremtorna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Zengő Alföld Zengő Alföld 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Zengő Alföld C2 0 0 0 0 0 0 0 0 62 0 62 0 0 0 0 62 62 0 62 0 0 0 0 62
2 Zengő Alföld Török György +35 26 0 26 0 0 0 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 26 0 26 0 0 0 0 26
3 Zengő Alföld Török György +45 20 0 20 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 0 0 0 20
4 Zengő Alföld Kiszely torna 11 0 11 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 11 0 0 0 0 11
5 Zengő Alföld APÁTFALVA SC 3 0 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0 0 3
6 Zengő Alföld Hattyas Kupa 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Zengő Alföld Magyaros Ételbár 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Zengő Alföld Öreghonvéd Vendéglő O'nei 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Zengő Alföld VERITAS KUPA 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Zengő Alföld A csapat 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zengő Alföld Anien 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zengő Alföld Apátfalva Mikulás Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Zengő Alföld C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zengő Alföld Centrum Hotel Szeged 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Zengő Alföld CsM-i Katasztrófavédelem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zengő Alföld Csongrád VeteránBajnokság 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Zengő Alföld Délibáb 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zengő Alföld Diákolimpia elődöntő IV 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Zengő Alföld Diákolimpia IV korcsoport 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Zengő Alföld Diákolimpia V-VI. Döntő 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Zengő Alföld Diákolimpia V.-VI. korcs. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Zengő Alföld Drink Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Zengő Alföld Eurosweet 1968 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Zengő Alföld FAIR PLAY CUP ÁSOTTHALOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Zengő Alföld Fair Play Cup Makó 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Zengő Alföld Fair Play Cup női-Szeged 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Zengő Alföld Fair Play Deák-Krúdy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Zengő Alföld Fair Play József Attila 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Zengő Alföld Ficak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Zengő Alföld Fitt World O'neil Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Zengő Alföld Gámawill Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zengő Alföld Gól Söröző Csengele 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Zengő Alföld Gumi-sziget 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Zengő Alföld Gyuszi and the boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Zengő Alföld HFC Bozsik torna U11-U13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Zengő Alföld HFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Zengő Alföld HFC Interliga torna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Zengő Alföld International Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Zengő Alföld József Ati torna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Zengő Alföld Képviselő Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Zengő Alföld Kislak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Zengő Alföld Kislak Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Zengő Alföld Kispályás 50 év 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Zengő Alföld Lanerossi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Zengő Alföld Lily FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Zengő Alföld MAGYAR CSANÁD TORNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Zengő Alföld Master Trinity Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Zengő Alföld Maxx Autó Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Zengő Alföld Mórahalmi Téli Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Zengő Alföld Old Ret 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Zengő Alföld RUZSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Zengő Alföld Szeged 2011 kistorna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Zengő Alföld Szeged UTD-Rákóczi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Zengő Alföld Szeged-Móraváros fiú 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Zengő Alföld Szegedi Törvényszék 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Zengő Alföld SZENTESI KINIZSI SZITE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Zengő Alföld SzePaRé MórahalmiTélikupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Zengő Alföld Szindikátus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Zengő Alföld Szitapont 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Zengő Alföld SZTE Főiskola Országos Ba 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Zengő Alföld TVSC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Zengő Alföld UTC 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Zengő Alföld Vár Söröző 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Zengő Alföld Varga Pince Junior 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Zengő Alföld VI. GIVAUDAN KUPA - MAKÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Zengő Alföld Zákányszéki teremtorna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Zengő Alföld Zengő Alföld 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Zengő Alföld C2 0 0 0 0 0 0 0 0 62 0 62 0 1 1 0 62 62 0 62 0 1 1 0 62
2 Zengő Alföld Török György +35 26 0 26 0 0 0 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 26 0 26 0 0 0 0 26
3 Zengő Alföld Török György +45 20 0 20 0 1 1 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 1 1 0 20
4 Zengő Alföld Kiszely torna 11 0 11 0 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 11 0 0 0 0 11
5 Zengő Alföld APÁTFALVA SC 3 0 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0 0 3
6 Zengő Alföld Hattyas Kupa 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Zengő Alföld Magyaros Ételbár 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Zengő Alföld Öreghonvéd Vendéglő O'nei 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Zengő Alföld VERITAS KUPA 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Zengő Alföld A csapat 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zengő Alföld Anien 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zengő Alföld Apátfalva Mikulás Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Zengő Alföld C3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zengő Alföld Centrum Hotel Szeged 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Zengő Alföld CsM-i Katasztrófavédelem 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zengő Alföld Csongrád VeteránBajnokság 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Zengő Alföld Délibáb 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zengő Alföld Diákolimpia elődöntő IV 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Zengő Alföld Diákolimpia IV korcsoport 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Zengő Alföld Diákolimpia V-VI. Döntő 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Zengő Alföld Diákolimpia V.-VI. korcs. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Zengő Alföld Drink Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Zengő Alföld Eurosweet 1968 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Zengő Alföld FAIR PLAY CUP ÁSOTTHALOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Zengő Alföld Fair Play Cup Makó 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Zengő Alföld Fair Play Cup női-Szeged 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Zengő Alföld Fair Play Deák-Krúdy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Zengő Alföld Fair Play József Attila 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Zengő Alföld Ficak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Zengő Alföld Fitt World O'neil Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Zengő Alföld Gámawill Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zengő Alföld Gól Söröző Csengele 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Zengő Alföld Gumi-sziget 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Zengő Alföld Gyuszi and the boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Zengő Alföld HFC Bozsik torna U11-U13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Zengő Alföld HFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Zengő Alföld HFC Interliga torna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Zengő Alföld International Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Zengő Alföld József Ati torna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Zengő Alföld Képviselő Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Zengő Alföld Kislak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Zengő Alföld Kislak Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Zengő Alföld Kispályás 50 év 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Zengő Alföld Lanerossi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Zengő Alföld Lily FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Zengő Alföld MAGYAR CSANÁD TORNA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Zengő Alföld Master Trinity Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Zengő Alföld Maxx Autó Kft. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Zengő Alföld Mórahalmi Téli Kupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Zengő Alföld Old Ret 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Zengő Alföld RUZSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Zengő Alföld Szeged 2011 kistorna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Zengő Alföld Szeged UTD-Rákóczi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Zengő Alföld Szeged-Móraváros fiú 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Zengő Alföld Szegedi Törvényszék 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Zengő Alföld SZENTESI KINIZSI SZITE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Zengő Alföld SzePaRé MórahalmiTélikupa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Zengő Alföld Szindikátus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Zengő Alföld Szitapont 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Zengő Alföld SZTE Főiskola Országos Ba 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Zengő Alföld TVSC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Zengő Alföld UTC 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Zengő Alföld Vár Söröző 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Zengő Alföld Varga Pince Junior 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Zengő Alföld VI. GIVAUDAN KUPA - MAKÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Zengő Alföld Zákányszéki teremtorna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Zengő Alföld Zengő Alföld 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 Zengő Alföld C2
062
2 Zengő Alföld Török György +35
026
3 Zengő Alföld Török György +45
020
4 Zengő Alföld Kiszely torna
011
5 Zengő Alföld APÁTFALVA SC
03
6 Zengő Alföld Hattyas Kupa
01
7 Zengő Alföld Magyaros Ételbár
01
8 Zengő Alföld Öreghonvéd Vendéglő O'nei
01
9 Zengő Alföld VERITAS KUPA
01
10 Zengő Alföld A csapat
00
11 Zengő Alföld Anien
00
12 Zengő Alföld Apátfalva Mikulás Kupa
00
13 Zengő Alföld C3
00
14 Zengő Alföld Centrum Hotel Szeged
00
15 Zengő Alföld CsM-i Katasztrófavédelem
00
16 Zengő Alföld Csongrád VeteránBajnokság
00
17 Zengő Alföld Délibáb
00
18 Zengő Alföld Diákolimpia elődöntő IV
00
19 Zengő Alföld Diákolimpia IV korcsoport
00
20 Zengő Alföld Diákolimpia V-VI. Döntő
00
21 Zengő Alföld Diákolimpia V.-VI. korcs.
00
22 Zengő Alföld Drink Team
00
23 Zengő Alföld Eurosweet 1968
00
24 Zengő Alföld FAIR PLAY CUP ÁSOTTHALOM
00
25 Zengő Alföld Fair Play Cup Makó
00
26 Zengő Alföld Fair Play Cup női-Szeged
00
27 Zengő Alföld Fair Play Deák-Krúdy
00
28 Zengő Alföld Fair Play József Attila
00
29 Zengő Alföld Ficak
00
30 Zengő Alföld Fitt World O'neil Team
00
31 Zengő Alföld Gámawill Kft.
00
32 Zengő Alföld Gól Söröző Csengele
00
33 Zengő Alföld Gumi-sziget
00
34 Zengő Alföld Gyuszi and the boys
00
35 Zengő Alföld HFC Bozsik torna U11-U13
00
36 Zengő Alföld HFC II.
00
37 Zengő Alföld HFC Interliga torna
00
38 Zengő Alföld International Stars
00
39 Zengő Alföld József Ati torna
00
40 Zengő Alföld Képviselő Kupa
00
41 Zengő Alföld Kislak
00
42 Zengő Alföld Kislak Kft.
00
43 Zengő Alföld Kispályás 50 év
00
44 Zengő Alföld Lanerossi
00
45 Zengő Alföld Lily FC
00
46 Zengő Alföld MAGYAR CSANÁD TORNA
00
47 Zengő Alföld Master Trinity Kft.
00
48 Zengő Alföld Maxx Autó Kft.
00
49 Zengő Alföld Mórahalmi Téli Kupa
00
50 Zengő Alföld Old Ret
00
51 Zengő Alföld RUZSA KSE
00
52 Zengő Alföld Szeged 2011 kistorna
00
53 Zengő Alföld Szeged UTD-Rákóczi
00
54 Zengő Alföld Szeged-Móraváros fiú
00
55 Zengő Alföld Szegedi Törvényszék
00
56 Zengő Alföld SZENTESI KINIZSI SZITE
00
57 Zengő Alföld SzePaRé MórahalmiTélikupa
00
58 Zengő Alföld Szindikátus
00
59 Zengő Alföld Szitapont
00
60 Zengő Alföld SZTE Főiskola Országos Ba
00
61 Zengő Alföld TVSC
00
62 Zengő Alföld UTC 1913
00
63 Zengő Alföld Vár Söröző
00
64 Zengő Alföld Varga Pince Junior
00
65 Zengő Alföld VI. GIVAUDAN KUPA - MAKÓ
00
66 Zengő Alföld Zákányszéki teremtorna
00
67 Zengő Alföld Zengő Alföld
00
 
A csapat
------------------------------------------------------------------
Anien
------------------------------------------------------------------
Apátfalva Mikulás Kupa
------------------------------------------------------------------
APÁTFALVA SC
--- - --------------------------------------------------------------
C2
------------------------------------------------------------------
C3
------------------------------------------------------------------
Centrum Hotel Szeged
------------------------------------------------------------------
CsM-i Katasztrófavédelem
------------------------------------------------------------------
Csongrád VeteránBajnokság
------------------------------------------------------------------
Délibáb
------------------------------------------------------------------
Diákolimpia elődöntő IV
------------------------------------------------------------------
Diákolimpia IV korcsoport
------------------------------------------------------------------
Diákolimpia V-VI. Döntő
------------------------------------------------------------------
Diákolimpia V.-VI. korcs.
------------------------------------------------------------------
Drink Team
------------------------------------------------------------------
Eurosweet 1968
------------------------------------------------------------------
FAIR PLAY CUP ÁSOTTHALOM
------------------------------------------------------------------
Fair Play Cup Makó
------------------------------------------------------------------
Fair Play Cup női-Szeged
------------------------------------------------------------------
Fair Play József Attila
------------------------------------------------------------------
Fair Play Deák-Krúdy
------------------------------------------------------------------
Ficak
------------------------------------------------------------------
Fitt World O'neil Team
------------------------------------------------------------------
Gámawill Kft.
------------------------------------------------------------------
Gól Söröző Csengele
------------------------------------------------------------------
Gumi-sziget
------------------------------------------------------------------
Gyuszi and the boys
------------------------------------------------------------------
Hattyas Kupa
---- - -------------------------------------------------------------
HFC Bozsik torna U11-U13
------------------------------------------------------------------
HFC Interliga torna
------------------------------------------------------------------
HFC II.
------------------------------------------------------------------
International Stars
------------------------------------------------------------------
József Ati torna
------------------------------------------------------------------
Képviselő Kupa
------------------------------------------------------------------
Kislak
------------------------------------------------------------------
Kislak Kft.
------------------------------------------------------------------
Kispályás 50 év
------------------------------------------------------------------
Kiszely torna
---- - -------------------------------------------------------------
Lanerossi
------------------------------------------------------------------
Lily FC
------------------------------------------------------------------
MAGYAR CSANÁD TORNA
------------------------------------------------------------------
Magyaros Ételbár
--------------------------------------------- - --------------------
Master Trinity Kft.
------------------------------------------------------------------
Maxx Autó Kft.
------------------------------------------------------------------
Mórahalmi Téli Kupa
------------------------------------------------------------------
Old Ret
------------------------------------------------------------------
Öreghonvéd Vendéglő O'nei
------------------------------------------------------------------
RUZSA KSE
------------------------------------------------------------------
Szeged 2011 kistorna
------------------------------------------------------------------
Szeged UTD-Rákóczi
------------------------------------------------------------------
Szeged-Móraváros fiú
------------------------------------------------------------------
Szegedi Törvényszék
------------------------------------------------------------------
SZENTESI KINIZSI SZITE
------------------------------------------------------------------
SzePaRé MórahalmiTélikupa
------------------------------------------------------------------
Szindikátus
------------------------------------------------------------------
Szitapont
------------------------------------------------------------------
SZTE Főiskola Országos Ba
------------------------------------------------------------------
Török György +35
---- - -------------------------------------------------------------
Török György +45
---- - -------------------------------------------------------------
TVSC
------------------------------------------------------------------
UTC 1913
------------------------------------------------------------------
Vár Söröző
------------------------------------------------------------------
Varga Pince Junior
------------------------------------------------------------------
VERITAS KUPA
---- - -------------------------------------------------------------
VI. GIVAUDAN KUPA - MAKÓ
------------------------------------------------------------------
Zákányszéki teremtorna
------------------------------------------------------------------
Zengő Alföld
------------------------------------------------------------------

Meccsek

Kiszely torna

2018. 09. 10. 18:00
2018. 09. 10. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 13. 18:00
2018. 09. 13. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 17. 18:00
2018. 09. 17. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 20. 18:00
2018. 09. 20. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 24. 18:00
2018. 09. 24. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 27. 18:00
2018. 09. 27. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 01. 18:00
2018. 10. 01. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 04. 18:00
2018. 10. 04. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 08. 18:00
2018. 10. 08. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 11. 18:00
2018. 10. 11. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 15. 18:00
2018. 10. 15. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 18. 18:00
2018. 10. 18. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 24. 18:00
2018. 10. 24. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 25. 18:00
2018. 10. 25. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 29. 18:00
2018. 10. 29. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 31. 18:00
2018. 10. 31. 18:00
Kiszely torna
C2
2019. 02. 03. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
C2
2019. 02. 10. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 10. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
C2
2019. 02. 16. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 16. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
C2
2019. 02. 17. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 17. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
INFO
C2
2019. 02. 24. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
INFO
C2
2019. 03. 03. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 03. 03. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
03. 03. 09:00
C2

C2

2018. 07. 23. 18:00
2018. 07. 23. 18:00
APÁTFALVA SC
C2
2018. 07. 24. 18:00
2018. 07. 24. 18:00
APÁTFALVA SC
C2
2018. 07. 25. 18:00
2018. 07. 25. 18:00
APÁTFALVA SC
C2
2018. 07. 26. 18:00
2018. 07. 26. 18:00
APÁTFALVA SC
C2
2018. 07. 28. 18:00
2018. 07. 28. 18:00
APÁTFALVA SC
C2
2018. 07. 29. 18:00
2018. 07. 29. 18:00
APÁTFALVA SC
C2
2018. 08. 11. 15:30
2018. 08. 11. 15:30
RUZSA KSE
C2
2018. 09. 01. 09:00
2018. 09. 01. 09:00
SZENTESI KINIZSI SZITE
C2
2018. 08. 24. 16:00
2018. 08. 24. 16:00
Török György +35
C2
2018. 08. 24. 17:00
2018. 08. 24. 17:00
Török György +35
C2
2018. 08. 24. 18:00
2018. 08. 24. 18:00
Török György +35
C2
2018. 08. 31. 16:00
2018. 08. 31. 16:00
Török György +35
C2
2018. 08. 31. 17:00
2018. 08. 31. 17:00
Török György +35
C2
2018. 08. 31. 18:00
2018. 08. 31. 18:00
Török György +35
C2
2018. 09. 07. 16:00
2018. 09. 07. 16:00
Török György +35
C2
2018. 09. 07. 17:00
2018. 09. 07. 17:00
Török György +35
C2
2018. 09. 07. 18:00
2018. 09. 07. 18:00
Török György +35
C2
2018. 09. 14. 16:00
2018. 09. 14. 16:00
Török György +35
C2
2018. 09. 14. 17:00
2018. 09. 14. 17:00
Török György +35
C2
2018. 09. 14. 18:00
2018. 09. 14. 18:00
Török György +35
C2
2018. 09. 21. 16:00
2018. 09. 21. 16:00
Török György +35
C2
2018. 09. 21. 17:00
2018. 09. 21. 17:00
Török György +35
C2
2018. 09. 21. 18:00
2018. 09. 21. 18:00
Török György +35
C2
2018. 09. 28. 16:00
2018. 09. 28. 16:00
Török György +35
C2
2018. 09. 28. 17:00
2018. 09. 28. 17:00
Török György +35
C2
2018. 09. 28. 18:00
2018. 09. 28. 18:00
Török György +35
C2
2018. 10. 05. 16:00
2018. 10. 05. 16:00
Török György +35
C2
2018. 10. 05. 17:00
2018. 10. 05. 17:00
Török György +35
C2
2018. 10. 05. 18:00
2018. 10. 05. 18:00
Török György +35
C2
2018. 10. 12. 16:00
2018. 10. 12. 16:00
Török György +35
C2
2018. 10. 12. 17:00
2018. 10. 12. 17:00
Török György +35
C2
2018. 10. 12. 18:00
2018. 10. 12. 18:00
Török György +35
C2
2018. 10. 19. 16:00
2018. 10. 19. 16:00
Török György +35
C2
2018. 10. 19. 17:00
2018. 10. 19. 17:00
Török György +35
C2
2018. 10. 19. 18:00
2018. 10. 19. 18:00
Török György +35
C2
2018. 10. 26. 16:00
2018. 10. 26. 16:00
Török György +35
C2
2018. 10. 26. 17:00
2018. 10. 26. 17:00
Török György +35
C2
2018. 10. 26. 18:00
2018. 10. 26. 18:00
Török György +35
INFO
C2
2018. 10. 28. 10:30
2018. 10. 28. 10:30
Török György +35
C2
2018. 10. 28. 10:30
2018. 10. 28. 10:30
Török György +35
10. 28. 10:30
C2
2018. 10. 28. 10:30
2018. 10. 28. 10:30
Török György +35
C2
2018. 11. 02. 16:00
2018. 11. 02. 16:00
Török György +35
ELMARDT
C2
2018. 11. 02. 17:00
2018. 11. 02. 17:00
Török György +35
ELMARDT
C2
2018. 11. 02. 18:00
2018. 11. 02. 18:00
Török György +35
C2
2018. 11. 09. 16:00
2018. 11. 09. 16:00
Török György +35
C2
2018. 11. 09. 17:00
2018. 11. 09. 17:00
Török György +35
C2
2018. 11. 09. 18:00
2018. 11. 09. 18:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 16:00
2018. 11. 10. 16:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 17:00
2018. 11. 10. 17:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 17:00
2018. 11. 10. 17:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 17:00
2018. 11. 10. 17:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 18:00
2018. 11. 10. 18:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 18:00
2018. 11. 10. 18:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 18:00
2018. 11. 10. 18:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 19:00
2018. 11. 10. 19:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 19:00
2018. 11. 10. 19:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 19:00
2018. 11. 10. 19:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 20:00
2018. 11. 10. 20:00
Török György +35
C2
2018. 11. 10. 20:00
2018. 11. 10. 20:00
Török György +35
C2
2018. 11. 16. 16:00
2018. 11. 16. 16:00
Török György +35
C2
2018. 11. 16. 17:00
2018. 11. 16. 17:00
Török György +35
C2
2018. 11. 16. 18:00
2018. 11. 16. 18:00
Török György +35
C2
2018. 08. 27. 18:00
2018. 08. 27. 18:00
Török György +45
C2
2018. 08. 27. 19:00
2018. 08. 27. 19:00
Török György +45
C2
2018. 09. 03. 18:00
2018. 09. 03. 18:00
Török György +45
C2
2018. 09. 03. 19:00
2018. 09. 03. 19:00
Török György +45
C2
2018. 09. 10. 18:00
2018. 09. 10. 18:00
Török György +45
C2
2018. 09. 10. 19:00
2018. 09. 10. 19:00
Török György +45
C2
2018. 09. 17. 18:00
2018. 09. 17. 18:00
Török György +45
C2
2018. 09. 17. 19:00
2018. 09. 17. 19:00
Török György +45
C2
2018. 09. 24. 18:00
2018. 09. 24. 18:00
Török György +45
C2
2018. 09. 24. 19:00
2018. 09. 24. 19:00
Török György +45
C2
2018. 10. 01. 18:00
2018. 10. 01. 18:00
Török György +45
C2
2018. 10. 01. 19:00
2018. 10. 01. 19:00
Török György +45
C2
2018. 10. 08. 18:00
2018. 10. 08. 18:00
Török György +45
C2
2018. 10. 08. 19:00
2018. 10. 08. 19:00
Török György +45
C2
2018. 10. 15. 18:00
2018. 10. 15. 18:00
Török György +45
INFO
C2
2018. 10. 15. 19:00
2018. 10. 15. 19:00
Török György +45
C2
2018. 10. 22. 18:00
2018. 10. 22. 18:00
Török György +45
INFO
C2
2018. 10. 22. 19:00
2018. 10. 22. 19:00
Török György +45
ELMARDT
C2
2018. 10. 28. 11:30
2018. 10. 28. 11:30
Török György +45
C2
2018. 10. 29. 18:00
2018. 10. 29. 18:00
Török György +45
INFO
C2
2018. 10. 29. 19:00
2018. 10. 29. 19:00
Török György +45
C2
2018. 11. 05. 18:00
2018. 11. 05. 18:00
Török György +45
INFO
C2
2018. 11. 05. 19:00
2018. 11. 05. 19:00
Török György +45
C2
2018. 11. 11. 10:30
2018. 11. 11. 10:30
Török György +45
C2
2018. 11. 11. 10:30
2018. 11. 11. 10:30
Török György +45
C2
2018. 11. 11. 10:30
2018. 11. 11. 10:30
Török György +45
C2
2018. 11. 11. 11:30
2018. 11. 11. 11:30
Török György +45
C2
2018. 11. 11. 11:30
2018. 11. 11. 11:30
Török György +45
C2
2018. 11. 12. 18:00
2018. 11. 12. 18:00
Török György +45
INFO
C2
2018. 11. 12. 19:00
2018. 11. 12. 19:00
Török György +45
C2
2018. 11. 19. 18:00
2018. 11. 19. 18:00
Török György +45
INFO
C2
2018. 11. 19. 19:00
2018. 11. 19. 19:00
Török György +45
C2
2018. 09. 08. 09:00
2018. 09. 08. 09:00
VERITAS KUPA
C2
2018. 09. 08. 09:00
2018. 09. 08. 09:00
Hattyas Kupa
C2
2018. 09. 10. 18:00
2018. 09. 10. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 13. 18:00
2018. 09. 13. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 17. 18:00
2018. 09. 17. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 20. 18:00
2018. 09. 20. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 24. 18:00
2018. 09. 24. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 09. 27. 18:00
2018. 09. 27. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 01. 18:00
2018. 10. 01. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 04. 18:00
2018. 10. 04. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 08. 18:00
2018. 10. 08. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 11. 18:00
2018. 10. 11. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 15. 18:00
2018. 10. 15. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 18. 18:00
2018. 10. 18. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 24. 18:00
2018. 10. 24. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 25. 18:00
2018. 10. 25. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 29. 18:00
2018. 10. 29. 18:00
Kiszely torna
C2
2018. 10. 31. 18:00
2018. 10. 31. 18:00
Kiszely torna
C2
2019. 02. 03. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
C2
2019. 02. 10. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 10. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
C2
2019. 02. 16. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 16. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
C2
2019. 02. 17. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 17. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
INFO
C2
2019. 02. 24. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 02. 24. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
INFO
C2
2019. 03. 03. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
2019. 03. 03. 09:00
Balogh Imsi Sportcsarnok
Kiszely torna
03. 03. 09:00
C2
2018. 09. 15. 07:00
2018. 09. 15. 07:00
MAGYAR CSANÁD TORNA
C2
2018. 09. 23. 10:00
2018. 09. 23. 10:00
Csongrád VeteránBajnokság
C2
2018. 09. 27. 08:00
2018. 09. 27. 08:00
CsM-i Katasztrófavédelem
C2
2018. 10. 05. 09:45
2018. 10. 05. 09:45
Szegedi Törvényszék
C2
2018. 10. 15. 10:00
2018. 10. 15. 10:00
FAIR PLAY CUP ÁSOTTHALOM
C2
2018. 10. 25. 09:00
2018. 10. 25. 09:00
Fair Play József Attila
C2
2018. 11. 14. 09:00
2018. 11. 14. 09:00
Fair Play Cup női-Szeged
C2
2018. 11. 19. 08:30
2018. 11. 19. 08:30
Fair Play Deák-Krúdy
C2
2018. 11. 20. 09:00
2018. 11. 20. 09:00
Fair Play Cup Makó
C2
2018. 11. 26. 09:00
2018. 11. 26. 09:00
Szeged-Móraváros fiú
C2
2018. 10. 31. 10:00
2018. 10. 31. 10:00
Szeged 2011 kistorna
C2
2018. 11. 03. 09:30
2018. 11. 03. 09:30
HFC Interliga torna
C2
2018. 11. 13. 17:30
2018. 11. 13. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2018. 11. 20. 17:30
2018. 11. 20. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2018. 11. 27. 17:30
2018. 11. 27. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2018. 12. 11. 17:30
2018. 12. 11. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2018. 12. 13. 17:30
2018. 12. 13. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2018. 12. 18. 17:30
2018. 12. 18. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2019. 01. 03. 17:30
2019. 01. 03. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2019. 01. 08. 17:30
2019. 01. 08. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2019. 01. 15. 17:30
2019. 01. 15. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2019. 01. 22. 17:30
2019. 01. 22. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2019. 01. 29. 17:30
2019. 01. 29. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2019. 01. 31. 17:30
2019. 01. 31. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2019. 02. 05. 17:30
2019. 02. 05. 17:30
Zákányszéki teremtorna
C2
2019. 02. 19. 17:30
2019. 02. 19. 17:30
Zákányszéki teremtorna
INFO
C2
2018. 11. 21. 08:30
2018. 11. 21. 08:30
Diákolimpia V.-VI. korcs.
C2
2018. 11. 22. 08:00
2018. 11. 22. 08:00
Diákolimpia V.-VI. korcs.
C2
2018. 11. 27. 08:30
2018. 11. 27. 08:30
Diákolimpia V.-VI. korcs.
C2
2018. 11. 28. 08:30
2018. 11. 28. 08:30
Diákolimpia V.-VI. korcs.
C2
2018. 11. 29. 09:00
Szeged Városi Sportcsarnok
2018. 11. 29. 09:00
Szeged Városi Sportcsarnok
Diákolimpia IV korcsoport
C2
2018. 12. 07. 09:00
2018. 12. 07. 09:00
Diákolimpia V-VI. Döntő
C2
2018. 12. 19. 09:00
Szeged Városi Sportcsarnok
2018. 12. 19. 09:00
Szeged Városi Sportcsarnok
Diákolimpia elődöntő IV
C2
2018. 11. 30. 18:00
2018. 11. 30. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2018. 12. 07. 18:00
2018. 12. 07. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2018. 12. 14. 18:00
2018. 12. 14. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2018. 12. 21. 18:00
2018. 12. 21. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2018. 12. 28. 18:00
2018. 12. 28. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 01. 04. 18:00
2019. 01. 04. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 01. 11. 18:00
2019. 01. 11. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 01. 18. 18:00
2019. 01. 18. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 01. 25. 18:00
2019. 01. 25. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 01. 27. 15:00
2019. 01. 27. 15:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 02. 01. 18:00
2019. 02. 01. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 02. 08. 18:00
2019. 02. 08. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 02. 15. 18:00
2019. 02. 15. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
C2
2019. 02. 22. 18:00
2019. 02. 22. 18:00
Mórahalmi Téli Kupa
INFO
C2
2018. 12. 23. 13:15
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 23. 13:15
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
C2
C3
2018. 12. 23. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 23. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
C2
C3
2018. 12. 16. 08:45
2018. 12. 16. 08:45
UTC 1913
INFO
C2
2018. 12. 16. 10:15
2018. 12. 16. 10:15
Gumi-sziget
INFO
C2
2018. 12. 16. 11:00
2018. 12. 16. 11:00
C3
C2
2018. 12. 16. 12:30
2018. 12. 16. 12:30
C3
C2
2018. 12. 16. 13:15
2018. 12. 16. 13:15
UTC 1913
C2
2018. 12. 16. 16:15
2018. 12. 16. 16:15
C2
C3
2018. 12. 16. 19:15
2018. 12. 16. 19:15
C2
C3
2018. 12. 23. 11:45
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 23. 11:45
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
Zengő Alföld
C2
2018. 12. 29. 17:15
Szeged Városi Sportcsarnok
2018. 12. 29. 17:15
Szeged Városi Sportcsarnok
A csapat
C2
2018. 12. 08. 13:00
Apátfalva Sportcsarnok
2018. 12. 08. 13:00
Apátfalva Sportcsarnok
Apátfalva Mikulás Kupa
12. 08. 13:00
C2
2018. 12. 09. 13:00
Apátfalva Sportcsarnok
2018. 12. 09. 13:00
Apátfalva Sportcsarnok
Apátfalva Mikulás Kupa
C2
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol