Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport 6. forduló

2018.09.23 - 14:00

Röszke, Röszke Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport

Játékvezető
KÓCSÓ TIBOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TIHANYI GÁBOR
RÖSZKE SK
SZÉKKUTAS TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

SZIKSZAI ÁDÁM
RUZSITY TAMÁS

59'

1 - 1

 

 

1 - 2

71'

GYÖNGYÖSI SZABOLCS

 

1 - 3

77'

GYÖNGYÖSI SZABOLCS
MULATI DÁNIEL

87'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 6 5 0 1 27 6 21 15 7.7
2 SZÉKKUTAS TC SZÉKKUTAS TC 6 5 0 1 22 6 16 15 6.5
3 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 4 4 0 0 32 4 28 12 12.5
4 APÁTFALVA SC APÁTFALVA SC 5 4 0 1 22 3 19 12 10.6
5 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 5 4 0 1 22 11 11 12 11.8
6 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 6 3 1 2 23 12 11 10 7.2
7 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 4 3 0 1 24 7 17 9 11.8
8 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   5 3 0 2 21 19 2 9 8
9 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 2 0 4 12 19 -7 6 7.2
10 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 5 2 0 3 13 23 -10 6 6.6
11 ST. MIHÁLY FC  ST. MIHÁLY FC  5 1 1 3 10 21 -11 4 7
12 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 5 0 0 5 8 19 -11 0 6
13 SZATYMAZ SE SZATYMAZ SE 6 0 0 6 8 43 -35 0 6.2
14 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 5 0 0 5 4 51 -47 0 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE SZÉKKUTAS TC 3 2 1 0 6 2 4 7 3 3 0 0 7 1 6 9 6 5 1 0 13 3 10 16
2 SZŐREGI RSE APÁTFALVA SC 3 3 0 0 10 0 10 9 2 1 0 1 2 2 0 3 5 4 0 1 12 2 10 12
3 SZŐREGI RSE MÓRAHALOM VSE 2 1 1 0 4 0 4 4 4 2 1 1 12 2 10 7 6 3 2 1 16 2 14 11
4 SZŐREGI RSE CSENGELE KSE 2 2 0 0 13 0 13 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 17 2 15 10
5 SZŐREGI RSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 8 7 1 7 6 3 1 2 9 10 -1 10
6 SZŐREGI RSE RÖSZKE SK 3 2 0 1 6 2 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 0 1 9 2 7 9
7 SZŐREGI RSE CSANYTELEK SC 3 2 1 0 9 3 6 7 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 2 3 1 11 7 4 9
8 SZŐREGI RSE SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 6 2 0 4 4 17 -13 6 6 2 0 4 4 17 -13 6
9 SZŐREGI RSE ÜLLÉSI ISE 3 1 2 0 6 4 2 5 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 1 2 2 7 12 -5 5
10 SZŐREGI RSE KSE BALÁSTYA 3 0 0 3 2 7 -5 0 2 1 1 0 5 1 4 4 5 1 1 3 7 8 -1 4
11 SZŐREGI RSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 0 3 0 4 -4 0 2 1 1 0 5 2 3 4 5 1 1 3 5 6 -1 4
12 SZŐREGI RSE NAGYMÁGOCS SE 3 0 1 2 4 6 -2 1 2 1 0 1 2 2 0 3 5 1 1 3 6 8 -2 4
13 SZŐREGI RSE ST. MIHÁLY FC 3 0 1 2 1 12 -11 1 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 1 3 4 15 -11 4
14 SZŐREGI RSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SZŐREGI RSE SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 3 0 0 3 1 11 -10 0 2 0 0 2 0 12 -12 0 5 0 0 5 1 23 -22 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE MÓRAHALOM VSE 2 1 0 1 8 3 5 3 4 4 0 0 19 3 16 12 6 5 0 1 27 6 21 15
2 SZŐREGI RSE SZÉKKUTAS TC 3 2 0 1 8 3 5 6 3 3 0 0 14 3 11 9 6 5 0 1 22 6 16 15
3 SZŐREGI RSE CSENGELE KSE 2 2 0 0 22 2 20 6 2 2 0 0 10 2 8 6 4 4 0 0 32 4 28 12
4 SZŐREGI RSE APÁTFALVA SC 3 3 0 0 18 1 17 9 2 1 0 1 4 2 2 3 5 4 0 1 22 3 19 12
5 SZŐREGI RSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 2 0 1 6 8 -2 6 2 2 0 0 16 3 13 6 5 4 0 1 22 11 11 12
6 SZŐREGI RSE CSANYTELEK SC 3 1 1 1 14 7 7 4 3 2 0 1 9 5 4 6 6 3 1 2 23 12 11 10
7 SZŐREGI RSE RÖSZKE SK 3 2 0 1 20 5 15 6 1 1 0 0 4 2 2 3 4 3 0 1 24 7 17 9
8 SZŐREGI RSE KSE BALÁSTYA 3 1 0 2 8 17 -9 3 2 2 0 0 13 2 11 6 5 3 0 2 21 19 2 9
9 SZŐREGI RSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 2 0 2 11 13 -2 6 6 2 0 4 12 19 -7 6
10 SZŐREGI RSE ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 12 9 3 6 2 0 0 2 1 14 -13 0 5 2 0 3 13 23 -10 6
11 SZŐREGI RSE ST. MIHÁLY FC 3 0 0 3 3 16 -13 0 2 1 1 0 7 5 2 4 5 1 1 3 10 21 -11 4
12 SZŐREGI RSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SZŐREGI RSE SZABADNAPOS 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
14 SZŐREGI RSE NAGYMÁGOCS SE 3 0 0 3 5 12 -7 0 2 0 0 2 3 7 -4 0 5 0 0 5 8 19 -11 0
15 SZŐREGI RSE SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 6 8 43 -35 0 6 0 0 6 8 43 -35 0
16 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 3 0 0 3 3 26 -23 0 2 0 0 2 1 25 -24 0 5 0 0 5 4 51 -47 0
 
APÁTFALVA SC
2 - 1------7 - 0-9 - 0---
CSANYTELEK SC
--2 - 3-----3 - 3--9 - 1-
CSENGELE KSE
-------6 - 1-16 - 1---
KSE BALÁSTYA
---0 - 6---7 - 4--1 - 7--
MÓRAHALOM VSE
-0 - 3----------8 - 0
MÓRAVÁROSI KINIZSI
--0 - 6--2 - 1-4 - 1-----
NAGYMÁGOCS SE
1 - 4-2 - 4-----2 - 4----
RÖSZKE SK
------5 - 213 - 0--2 - 3--
SZATYMAZ SE
-------------
ST. MIHÁLY FC
----1 - 92 - 4-----0 - 3-
SZŐREGI RSE
---0 - 10-1 - 12-2 - 4-----
SZÉKKUTAS TC
1 - 0---1 - 2-------6 - 1
TÖMÖRKÉNY KSE
----1 - 2------0 - 4-
ÜLLÉSI ISE
-3 - 5------6 - 2---3 - 2

Meccsek

RÖSZKE SK

2018. 08. 26. 15:00
Röszke Sportpálya
2018. 08. 26. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 01. 10:00
Szőreg Sportpálya
2018. 09. 01. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
RÖSZKE SK
2018. 09. 09. 14:30
Röszke Sportpálya
2018. 09. 09. 14:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
SZATYMAZ SE
2018. 09. 23. 14:00
Röszke Sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
SZÉKKUTAS TC
2018. 09. 29. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 29. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
RÖSZKE SK
2018. 10. 07. 13:00
Röszke Sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MÓRAHALOM VSE
2018. 12. 02. 10:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 12. 02. 10:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
RÖSZKE SK
2018. 10. 21. 12:30
Röszke Sportpálya
2018. 10. 21. 12:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 27. 11:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 27. 11:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
RÖSZKE SK
2018. 11. 04. 11:30
Röszke Sportpálya
2018. 11. 04. 11:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
APÁTFALVA SC
2018. 11. 10. 10:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 10. 10:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST. MIHÁLY FC
RÖSZKE SK
2018. 11. 17. 13:30
Csengelei Sportpálya
2018. 11. 17. 13:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
RÖSZKE SK
2018. 11. 25. 11:00
Röszke Sportpálya
2018. 11. 25. 11:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 09. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 09. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
03. 09. 13:00
RÖSZKE SK
2019. 03. 17. 13:00
Röszke Sportpálya
2019. 03. 17. 13:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
03. 17. 13:00
SZŐREGI RSE
2019. 03. 23. 13:00
2019. 03. 23. 13:00
SZATYMAZ SE
03. 23. 13:00
RÖSZKE SK
2019. 04. 07. 14:30
Székkutas Sportpálya
2019. 04. 07. 14:30
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
04. 07. 14:30
RÖSZKE SK
2019. 04. 14. 14:30
Röszke Sportpálya
2019. 04. 14. 14:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 14. 14:30
CSANYTELEK SC
2019. 04. 21. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 21. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
04. 21. 15:00
RÖSZKE SK
2019. 04. 28. 15:00
Röszke Sportpálya
2019. 04. 28. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 28. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 04. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 04. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 04. 15:00
RÖSZKE SK
2019. 05. 12. 15:00
Röszke Sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 12. 15:00
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 18. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 18. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
APÁTFALVA SC
05. 18. 15:00
RÖSZKE SK
2019. 05. 26. 15:00
Röszke Sportpálya
2019. 05. 26. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 26. 15:00
ST. MIHÁLY FC
2019. 06. 02. 15:00
Röszke Sportpálya
2019. 06. 02. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
06. 02. 15:00
CSENGELE KSE
2019. 06. 08. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 06. 08. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
06. 08. 15:00
RÖSZKE SK

SZÉKKUTAS TC

2018. 08. 19. 15:00
Székkutas Sportpálya
2018. 08. 19. 15:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 31. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 31. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
SZÉKKUTAS TC
2018. 09. 02. 15:00
Székkutas Sportpálya
2018. 09. 02. 15:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 08. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZÉKKUTAS TC
2018. 09. 15. 14:30
Székkutas Sportpálya
2018. 09. 15. 14:30
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
APÁTFALVA SC
2018. 09. 23. 14:00
Röszke Sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
SZÉKKUTAS TC
2018. 12. 02. 10:00
Székkutas Sportpálya
2018. 12. 02. 10:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
CSENGELE KSE
2018. 10. 07. 12:00
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 07. 12:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZÉKKUTAS TC
2018. 10. 20. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZÉKKUTAS TC
2018. 10. 27. 13:00
Székkutas Sportpálya
2018. 10. 27. 13:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
SZŐREGI RSE
2018. 11. 03. 11:30
2018. 11. 03. 11:30
SZATYMAZ SE
SZÉKKUTAS TC
2018. 11. 18. 11:00
Székkutas Sportpálya
2018. 11. 18. 11:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
ST. MIHÁLY FC
2018. 11. 25. 10:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 25. 10:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
SZÉKKUTAS TC
2019. 03. 03. 12:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 03. 12:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
03. 03. 12:30
SZÉKKUTAS TC
2019. 03. 10. 12:30
Székkutas Sportpálya
2019. 03. 10. 12:30
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
03. 10. 12:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 16. 13:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 16. 13:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
03. 16. 13:00
SZÉKKUTAS TC
2019. 03. 23. 13:00
Székkutas Sportpálya
2019. 03. 23. 13:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
03. 23. 13:00
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 30. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 30. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
APÁTFALVA SC
03. 30. 13:00
SZÉKKUTAS TC
2019. 04. 07. 14:30
Székkutas Sportpálya
2019. 04. 07. 14:30
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
04. 07. 14:30
RÖSZKE SK
2019. 04. 13. 16:00
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 13. 16:00
SZÉKKUTAS TC
2019. 04. 21. 15:00
Székkutas Sportpálya
2019. 04. 21. 15:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
04. 21. 15:00
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 05. 15:00
Székkutas Sportpálya
2019. 05. 05. 15:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
05. 05. 15:00
NAGYMÁGOCS SE
2019. 05. 11. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 05. 11. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
05. 11. 10:00
SZÉKKUTAS TC
2019. 05. 19. 15:00
Székkutas Sportpálya
2019. 05. 19. 15:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
05. 19. 15:00
SZATYMAZ SE
2019. 06. 02. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 06. 02. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST. MIHÁLY FC
06. 02. 15:00
SZÉKKUTAS TC
2019. 06. 08. 15:00
Székkutas Sportpálya
2019. 06. 08. 15:00
Székkutas Sportpálya
SZÉKKUTAS TC
06. 08. 15:00
CSANYTELEK SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol