Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei IV. osztály 5. forduló

2018.09.23 - 16:00

Derekegyháza, Derekegyháza Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei IV. osztály

Játékvezető
BARNA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WESZELY TAMÁS, BALÁZS ERIKA
DEREKEGYHÁZ SK
ÚJSZENTIVÁN SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

BORSI LEVENTE

 

0 - 2

6'

MIKSI CSABA

 

0 - 3

11'

HARCEL LÁSZLÓ

 

0 - 4

34'

TRANGER ZSOLT

 

0 - 5

38'

BORSI LEVENTE

 

0 - 6

40'

TRANGER ZSOLT

 

0 - 7

48'

SCHREIER PÉTER

 

0 - 8

49'

TRANGER ZSOLT

 

0 - 9

65'

TRANGER ZSOLT
PAPP ZSOLT PÉTER

82'

1 - 9

 

 

1 - 10

88'

TRANGER ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJSZENTIVÁN SE ÚJSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 38 9 29 12 10.2
2 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 4 4 0 0 23 11 12 12 6
3 ÓPUSZTASZER SE ÓPUSZTASZER SE 4 3 0 1 20 8 12 9 9.5
4 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 4 3 0 1 13 5 8 9 7.3
5 DOMASZÉK SK DOMASZÉK SK 4 3 0 1 7 5 2 9 11
6 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 4 3 0 1 11 10 1 9 6
7 KISKUNDOROZSMAI ESK KISKUNDOROZSMAI ESK 4 2 0 2 12 10 2 6 7
8 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 4 2 0 2 9 15 -6 6 7
9 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 4 1 0 3 10 15 -5 3 7.8
10 SZATYMAZ SE SZATYMAZ SE 5 1 0 4 10 16 -6 3 7
11 FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 4 1 0 3 5 15 -10 3 6.3
12 DEREKEGYHÁZ SK DEREKEGYHÁZ SK 5 1 0 4 8 20 -12 3 6.2
13 MAROSLELE SE MAROSLELE SE 4 1 0 3 9 22 -13 3 9.3
14 KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET 5 1 0 4 11 25 -14 3 6.4
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE (Kizárva) CSANYTELEK SC 3 2 1 0 7 2 5 7 1 1 0 0 2 0 2 3 4 3 1 0 9 2 7 10
2 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÚJSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 10 2 8 6 2 1 0 1 7 2 5 3 5 3 0 2 17 4 13 9
3 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÓPUSZTASZER SE 2 2 0 0 7 2 5 6 2 1 0 1 5 1 4 3 4 3 0 1 12 3 9 9
4 SZŐREGI RSE (Kizárva) MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 2 1 0 9 3 6 7 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 2 0 10 4 6 8
5 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROS-MENTI UFC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 2 1 1 6 5 1 7
6 SZŐREGI RSE (Kizárva) DOMASZÉK SK 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 3 2 1 7
7 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 5 2 1 2 6 6 0 7 5 2 1 2 6 6 0 7
8 SZŐREGI RSE (Kizárva) KISKUNDOROZSMAI ESK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 4 4 0 7
9 SZŐREGI RSE (Kizárva) UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 1 2 1 5 7 -2 5
10 SZŐREGI RSE (Kizárva) TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 1 2 4 6 -2 4
11 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROSLELE SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 0 2 0 10 -10 0 4 1 1 2 3 11 -8 4
12 SZŐREGI RSE (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET 3 1 0 2 3 6 -3 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 0 4 3 10 -7 3
13 SZŐREGI RSE (Kizárva) DEREKEGYHÁZ SK 3 0 1 2 2 9 -7 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 2 11 -9 2
14 SZŐREGI RSE (Kizárva) FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÚJSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 25 4 21 9 2 1 0 1 13 5 8 3 5 4 0 1 38 9 29 12
2 SZŐREGI RSE (Kizárva) MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 3 0 0 18 7 11 9 1 1 0 0 5 4 1 3 4 4 0 0 23 11 12 12
3 SZŐREGI RSE (Kizárva) ÓPUSZTASZER SE 2 2 0 0 12 4 8 6 2 1 0 1 8 4 4 3 4 3 0 1 20 8 12 9
4 SZŐREGI RSE (Kizárva) CSANYTELEK SC 3 2 0 1 10 4 6 6 1 1 0 0 3 1 2 3 4 3 0 1 13 5 8 9
5 SZŐREGI RSE (Kizárva) DOMASZÉK SK 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 7 5 2 9
6 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROS-MENTI UFC 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 3 10 -7 3 4 3 0 1 11 10 1 9
7 SZŐREGI RSE (Kizárva) KISKUNDOROZSMAI ESK 2 1 0 1 9 6 3 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 12 10 2 6
8 SZŐREGI RSE (Kizárva) UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 2 0 2 9 15 -6 6
9 SZŐREGI RSE (Kizárva) TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 9 12 -3 3 4 1 0 3 10 15 -5 3
10 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZATYMAZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 5 1 0 4 10 16 -6 3 5 1 0 4 10 16 -6 3
11 SZŐREGI RSE (Kizárva) FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 1 0 3 5 15 -10 3
12 SZŐREGI RSE (Kizárva) DEREKEGYHÁZ SK 3 0 0 3 5 17 -12 0 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 0 4 8 20 -12 3
13 SZŐREGI RSE (Kizárva) MAROSLELE SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 0 2 4 18 -14 0 4 1 0 3 9 22 -13 3
14 SZŐREGI RSE (Kizárva) KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET 3 1 0 2 10 12 -2 3 2 0 0 2 1 13 -12 0 5 1 0 4 11 25 -14 3
15 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SZŐREGI RSE (Kizárva) SZŐREGI RSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
CSANYTELEK SC
--8 - 2--0 - 2--2 - 0-----
DOMASZÉK SK
---3 - 1-----2 - 0----
KISKUNDOROZSMAI ESK
-------4 - 5---5 - 1--
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
--0 - 3----------3 - 0
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
------7 - 2-2 - 81 - 2----
DEREKEGYHÁZ SK
-1 - 2---------3 - 51 - 10-
MAROS-MENTI UFC
--4 - 04 - 0----------
MAROSLELE SE
-----0 - 1---5 - 3----
MÓRAVÁROSI KINIZSI
------10 - 1--4 - 3--4 - 3-
ÓPUSZTASZER SE
-----3 - 2-------9 - 2
SZATYMAZ SE
--------------
SZŐREGI RSE
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 3-------------
ÚJSZENTIVÁN SE
----10 - 0--11 - 2--4 - 2---
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
-3 - 0----------4 - 3-

Meccsek

DEREKEGYHÁZ SK

2018. 08. 26. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 01. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
DEREKEGYHÁZ SK
2018. 09. 09. 16:30
Derekegyháza Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
DOMASZÉK SK
2018. 09. 16. 16:30
Maroslele Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Maroslele Sportpálya
MAROSLELE SE
DEREKEGYHÁZ SK
2018. 09. 23. 16:00
Derekegyháza Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
ÚJSZENTIVÁN SE
2018. 09. 29. 16:00
2018. 09. 29. 16:00
DEREKEGYHÁZ SK
SZATYMAZ SE
2018. 10. 07. 15:00
Derekegyháza Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
2018. 12. 09. 13:00
Derekegyháza Sportpálya
2018. 12. 09. 13:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 28. 13:30
Derekegyháza Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 11. 04. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
DEREKEGYHÁZ SK
2018. 11. 11. 13:30
Derekegyháza Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
KISKUNDOROZSMAI ESK
2018. 11. 18. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 18. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
DEREKEGYHÁZ SK
2018. 12. 01. 13:00
Eperjes Sporpálya
2018. 12. 01. 13:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 03. 03. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 03. 14:30
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 03. 10. 14:30
Derekegyháza Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
03. 10. 14:30
ÓPUSZTASZER SE
2019. 03. 17. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
03. 17. 15:00
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 03. 24. 15:00
Derekegyháza Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
03. 24. 15:00
MAROSLELE SE
2019. 03. 31. 15:00
Újszentiván Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
03. 31. 15:00
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 04. 07. 16:30
2019. 04. 07. 16:30
DEREKEGYHÁZ SK
04. 07. 16:30
SZATYMAZ SE
2019. 04. 14. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
04. 14. 16:30
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 04. 21. 17:00
Domaszék Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
04. 21. 17:00
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 05. 05. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
05. 05. 17:00
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 05. 12. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
05. 12. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 19. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
05. 19. 17:00
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 05. 26. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
05. 26. 17:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 06. 09. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
06. 09. 17:00
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC

ÚJSZENTIVÁN SE

2018. 08. 26. 17:00
Újszentiván Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
MAROSLELE SE
2018. 09. 01. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÚJSZENTIVÁN SE
2018. 09. 09. 16:30
Újszentiván Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
SZATYMAZ SE
2018. 09. 16. 16:30
Újszentiván Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
2018. 09. 23. 16:00
Derekegyháza Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Derekegyháza Sportpálya
DEREKEGYHÁZ SK
ÚJSZENTIVÁN SE
2018. 10. 07. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ÚJSZENTIVÁN SE
2018. 10. 14. 15:00
Újszentiván Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
CSANYTELEK SC
2018. 10. 21. 14:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
ÚJSZENTIVÁN SE
2018. 10. 28. 13:30
Újszentiván Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 11. 13:30
Újszentiván Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
2018. 11. 18. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ÚJSZENTIVÁN SE
2018. 11. 25. 13:00
Újszentiván Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
ÓPUSZTASZER SE
2018. 12. 02. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 12. 02. 13:00
Domaszék Sportpálya
DOMASZÉK SK
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 03. 03. 14:30
Maroslele Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Maroslele Sportpálya
MAROSLELE SE
03. 03. 14:30
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 03. 09. 14:30
Újszentiván Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
03. 09. 14:30
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 17. 15:00
2019. 03. 17. 15:00
ÚJSZENTIVÁN SE
03. 17. 15:00
SZATYMAZ SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
03. 24. 15:00
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 03. 31. 15:00
Újszentiván Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
03. 31. 15:00
DEREKEGYHÁZ SK
2019. 04. 13. 16:30
Újszentiván Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
04. 13. 16:30
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2019. 04. 20. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
04. 20. 17:00
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 04. 28. 17:00
Újszentiván Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
04. 28. 17:00
KISKUNDOROZSMAI ESK
2019. 05. 05. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 05. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 05. 10:00
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 05. 18. 17:00
Eperjes Sporpálya
2019. 05. 18. 17:00
Eperjes Sporpálya
FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
05. 18. 17:00
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 05. 26. 17:00
Újszentiván Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
05. 26. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 06. 01. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Ópusztaszer Sportpálya
ÓPUSZTASZER SE
06. 01. 17:00
ÚJSZENTIVÁN SE
2019. 06. 09. 17:00
Újszentiván Sportpálya
2019. 06. 09. 17:00
Újszentiván Sportpálya
ÚJSZENTIVÁN SE
06. 09. 17:00
DOMASZÉK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol